השאר פרטים,
לשיחה עם יועץ לימודים

כניסת תלמידים
סניפים

מאמרים

  • הנאום של מרטין לותר קינג הוא אחד מהמפורסמים בהיסטוריה. הוא גם טקסט נהדר לשיפור האנגלית שלכם - כנסו לעמוד והתחילו לתרגל!


  • אף פעם לא מאוחר ללמוד אנגלית! קריאת סיפורים באנגלית תשפר מאוד את רמת האנגלית שלכם, בעיקר בגיל מאוד צעיר, אך גם בגילאים מתקדמים.


  • בין אם אתם מתכננים טיול לחו"ל בזמן הקרוב או שמא אתם רוצים להכין את עצמכם לפגישה עסקית או ראיון עבודה, מספר סיטואציות בחיים ידרשו ממכם ללמוד אנגלית מהר.


  • יש מקרים רבים בהם יש צורך ביכולת ניהול שיחה באנגלית ברמה גבוהה, ועל מנת להגיע מוכנים ומלאי בטחון עצמי לכל צורך שיש לכם באנגלית מדוברת, חשוב לעבוד על היכולות הללו בצורה איכותית.


  • אחת הסיבות החשובות ללמוד שפות זרות: דיבור של יותר משפה אחת יכול לשמור על המוח שלנו במצב טוב יותר לאורך זמן ואף לעזור לו לתפקד טוב יותר.


  • אנגלית היא השפה הנפוצה ביותר בעולם העסקים, אנגלית היא השפה הרשמית של למעלה מ -50 מדינות בעולם והשפה המועדפת כשפה שנייה במדינות שאינן דוברות אנגלית.


  • כל אחד מאיתנו הוא אדם שונה בעל יכולות וחוזקות שונים, היו קשובים לעצמכם ובחרו את השיטה המתאימה ביותר לסגנון הלמידה המתאים לכם.


  • רכישת מיומנויות חדשות וידע יכולים לפתוח עולם חדש לגמרי של אפשרויות בתחום העסקי. השפה האנגלית משמשת כאמצעי תקשורת בין אנשים בשפות שונות ולכן שליטה בה היא נכס


  • כאשר אתה משקיע את מיטב זמנך וכספך בלימוד אנגלית אתה רוצה להיות בטוח שאתה עושה את הבחירה הנכונה. אז מה עושה את וול סטריט למוצר פרימיום?


דף הבית >> כלים ללימוד אנגלית >> מאמרים נבחרים באנגלית | וול סטריט >> אנגלית בסביבה עסקית - כלי מקצועי ונחוץ

אנגלית בסביבה עסקית - כלי מקצועי ונחוץ

אנגלית בסביבה עסקית היא כלי שיכול לסייע לכם בהתנהלות במהלך הקריירה שלכם, אם זה בכתיבת מייל, הכנת מצגת מקצועית באנגלית או פגישת עבודה המצריכה אנגלית עסקית. כל אלה דברים שלא ניתן להמעיט בחשיבותם במהלך הניסיון להתקדם בסולם ההיררכי בחברות הבינלאומיות השונות וגם בתוך החברה הספציפית שבה אתם נמצאים, גם אם היא פונה אל קהל יעד ישראלי בלבד.

כיום, כמעט וכל החומרים המקצועיים והרלוונטים לתחום שאותו למדתם או שאתה עובדים או מעוניינים לעבוד בו נמצאים בשפה האנגלית, ובגלל השליטה הנרחבת בשפה בקרב הישראלים והיותה של אנגלית כשפה שנייה בישראל, חלק גדול מהחומרים הללו לא תוכלו למצוא בגרסא מתורגמת מתוך ההנחה שמי שצריך לקרוא את המאמרים הרלוונטים כבר שולט בשפה בצורה איכותית.

על מנת שתוכלו להתקדם ביחד עם השינויים המתרחשים בכל יום בעולם, יש צורך אמיתי באנגלית בסביבה עסקית ברמה שתאפשר לכם להתמודד עם חומר מקצועי באנגלית, לנהל את השיחות שלכם באנגלית ולהתנהל בתפקיד שלכם באנגלית. השליטה באנגלית צריכה להתבטא גם בהכרת הז'רגון המקצועי והבנת הדינמיות והשינויים הטכנולוגיים, שמתבטאים גם בשפה.

הכשרה מקצועית באנגלית

אנגלית טכנית - לא מה שחשבתם

על מנת להגיע לרמה הזאת שתרגישו בנוח ומלאי בטחון עצמי לנהל דו שיח "ולחשוב באנגלית", יש צורך בגורמים מקצועיים שיכוונו אותכם כיצד להגיע שם. יותר ויותר ארגונים כיום מבינים את החשיבות של לימוד אנגלית מקצועית בתוך הארגון, ונעזרים בגורמים מקצועיים שמכשירים את העובדים מכל המגזרים, בין אם מדובר בגורמים טכניים הנזקקים להדרכה ספציפית לצורך קריאת חומר טכנית, שיחות טלפוניות או כתיבת מיילים, ובין אם מדובר במוקדי שירות לקוחות, שיווק, כספים  או עורכי דין - הזקוקים לאנגלית מקצועית מסוגים שונים ולצרכים שונים.

בוול סטריט מוצעים מגוון סדנאות וקורסים למגזר העסקי, המספקים ידע מקצועי באנגלית לצד כלים מעשיים רבים. מגוון קורסים באנגלית עסקית הקיימים בוול סטריט מותאמים לצורכי הארגון ולרמת האנגלית של העובדים בו, וניתן לשלב בהם הכשרה ממוקדת בנושאים רלוונטיים, כמו כתיבה באנגלית לצרכים מקצועיים, הכנה לראיון עבודה וכתיבת קורות חיים באנגלית.

 

 

X