השאר פרטים,
לשיחה עם יועץ לימודים

כניסת תלמידים
סניפים

מאמרים

  • הנאום של מרטין לותר קינג הוא אחד מהמפורסמים בהיסטוריה. הוא גם טקסט נהדר לשיפור האנגלית שלכם - כנסו לעמוד והתחילו לתרגל!


  • אף פעם לא מאוחר ללמוד אנגלית! קריאת סיפורים באנגלית תשפר מאוד את רמת האנגלית שלכם, בעיקר בגיל מאוד צעיר, אך גם בגילאים מתקדמים.


  • בין אם אתם מתכננים טיול לחו"ל בזמן הקרוב או שמא אתם רוצים להכין את עצמכם לפגישה עסקית או ראיון עבודה, מספר סיטואציות בחיים ידרשו ממכם ללמוד אנגלית מהר.


  • יש מקרים רבים בהם יש צורך ביכולת ניהול שיחה באנגלית ברמה גבוהה, ועל מנת להגיע מוכנים ומלאי בטחון עצמי לכל צורך שיש לכם באנגלית מדוברת, חשוב לעבוד על היכולות הללו בצורה איכותית.


  • אחת הסיבות החשובות ללמוד שפות זרות: דיבור של יותר משפה אחת יכול לשמור על המוח שלנו במצב טוב יותר לאורך זמן ואף לעזור לו לתפקד טוב יותר.


  • אנגלית היא השפה הנפוצה ביותר בעולם העסקים, אנגלית היא השפה הרשמית של למעלה מ -50 מדינות בעולם והשפה המועדפת כשפה שנייה במדינות שאינן דוברות אנגלית.


  • כל אחד מאיתנו הוא אדם שונה בעל יכולות וחוזקות שונים, היו קשובים לעצמכם ובחרו את השיטה המתאימה ביותר לסגנון הלמידה המתאים לכם.


  • רכישת מיומנויות חדשות וידע יכולים לפתוח עולם חדש לגמרי של אפשרויות בתחום העסקי. השפה האנגלית משמשת כאמצעי תקשורת בין אנשים בשפות שונות ולכן שליטה בה היא נכס


  • כאשר אתה משקיע את מיטב זמנך וכספך בלימוד אנגלית אתה רוצה להיות בטוח שאתה עושה את הבחירה הנכונה. אז מה עושה את וול סטריט למוצר פרימיום?


תואר שני בחו"ל

כמו סטודנטים רבים בארץ, גם אתם כנראה תרצו לעשות תואר שני בחו"ל. את שלוש השנים האחרונות העדפתם לבלות בחיק החברים או המשפחה בארץ, וכעת הגיע הזמן לפרוש כנפיים לחוות את המגורים והלימוד במדינה זרה.

לימודים בחו"ל הם חוויה חד-פעמית ומאתגרת, אולם כדי להצליח במשימה תצטרכו להציג שליטה מלאה בשפה האנגלית. קורסי אנגלית למתקדמים בבית הספר Wall Street יוכלו להכין אתכם באופן הטוב ביותר לקראת הלימודים.
 

לימודים בחו"ל כמקפצה

אם תואר שני בחו"ל היה משול לטרמפולינה, לימודים בחו"ל יכולים להקפיץ אתכם למקומות גבוהים במיוחד. סיימתם תואר שני במנהל עסקים באוניברסיטה בארה"ב? יש לכם יתרון רב על פני מועמדים אחרים למשרות נחשקות. סטודנטים רבים כבר הבינו את זה בעבר, ובחרו בתכניות לימודים בחו"ל של מדינות בהן האנגלית היא שפה רשמית – כמו ארצות הברית ואנגליה.
 
בבית הספר ללימודי אנגלית Wall Street תוכלו לקבל את הכלים להבנה טובה יותר של השפה. זכרו שכבוגרים של תואר שני בחו"ל, קורות החיים שלכם יזכו להערכה רבה יותר לעומת לימודים מתקדמים בארץ. מעסיקים מעריכים מאוד מועמדים אשר צברו ניסיון במגורים בחוץ לארץ, והשקיעו בלימודים מתקדמים של תואר שני בחו"ל.

כדי להצליח בלימודים בחו"ל, אתם צריכים לשלוט בשפה האנגלית: בהבעה בעל פה ובכתב, וכמובן שכם בקריאה ושמיעה. את כל הידע הזה כדאי לרכוש עוד בטרם התחלת הלימודים בבית הספר Wall Street ללימודי אנגלית, כך שתוכלו להגיע מוכנים כבר מהשיעור הראשון. 
 

שיפור השפה לקראת הלימודים

מלבד קורס אנגלית יש עוד כמה דברים שתוכלו לעשות באופן עצמאי, אשר יכינו אתכם לקראת לימודים בחו"ל. ראשית, קריאה של ספרים ומאמרים בשפה האנגלית תוכל לתרגל את השליטה השוטפת שלכם בשפה – ככל שתתרגלו יותר את הקריאה, כך יוקל לכם בעת קריאת מאמרים אקדמיים בחו"ל.
 
דרך נוספת לשפר את השפה היא צפייה בסרט באנגלית ללא כתוביות. אתם צריכים לתרגל את יכולת ההבנה שלכם בשמיעת אנגלית יומיומית, ונדמה שתרגול משימה זו דרך סרטים וסדרות תלמד אתכם דבר או שניים על האנגלית השגורה והיומיומית. הכינו את עצמכם לקראת טיסה לחו"ל, והגיעו מוכנים ללימודים.

שיהיה בהצלחה!
 
חזרה לרשימת המאמרים >>
X