השאר פרטים,
לשיחה עם יועץ לימודים

כניסת תלמידים
סניפים

מאמרים

  • הנאום של מרטין לותר קינג הוא אחד מהמפורסמים בהיסטוריה. הוא גם טקסט נהדר לשיפור האנגלית שלכם - כנסו לעמוד והתחילו לתרגל!


  • אף פעם לא מאוחר ללמוד אנגלית! קריאת סיפורים באנגלית תשפר מאוד את רמת האנגלית שלכם, בעיקר בגיל מאוד צעיר, אך גם בגילאים מתקדמים.


  • בין אם אתם מתכננים טיול לחו"ל בזמן הקרוב או שמא אתם רוצים להכין את עצמכם לפגישה עסקית או ראיון עבודה, מספר סיטואציות בחיים ידרשו ממכם ללמוד אנגלית מהר.


  • יש מקרים רבים בהם יש צורך ביכולת ניהול שיחה באנגלית ברמה גבוהה, ועל מנת להגיע מוכנים ומלאי בטחון עצמי לכל צורך שיש לכם באנגלית מדוברת, חשוב לעבוד על היכולות הללו בצורה איכותית.


  • אחת הסיבות החשובות ללמוד שפות זרות: דיבור של יותר משפה אחת יכול לשמור על המוח שלנו במצב טוב יותר לאורך זמן ואף לעזור לו לתפקד טוב יותר.


  • אנגלית היא השפה הנפוצה ביותר בעולם העסקים, אנגלית היא השפה הרשמית של למעלה מ -50 מדינות בעולם והשפה המועדפת כשפה שנייה במדינות שאינן דוברות אנגלית.


  • כל אחד מאיתנו הוא אדם שונה בעל יכולות וחוזקות שונים, היו קשובים לעצמכם ובחרו את השיטה המתאימה ביותר לסגנון הלמידה המתאים לכם.


  • רכישת מיומנויות חדשות וידע יכולים לפתוח עולם חדש לגמרי של אפשרויות בתחום העסקי. השפה האנגלית משמשת כאמצעי תקשורת בין אנשים בשפות שונות ולכן שליטה בה היא נכס


  • כאשר אתה משקיע את מיטב זמנך וכספך בלימוד אנגלית אתה רוצה להיות בטוח שאתה עושה את הבחירה הנכונה. אז מה עושה את וול סטריט למוצר פרימיום?


תואר ראשון בחו"ל

אל גור, הנרי קיסינג'ר, ברק אובמה וג'ון קנדי הם רק חלק מבוגרי אוניברסיטת הרווארד בארצות הברית. זהו המוסד המוביל והנחשק ביותר בארצות הברית, ויש שיגידו בעולם בכלל - תואר ראשון באוניברסיטה הזו מהווה כבוד של מלכים שרק מעטים מצליחים ליהנות ממנו. לימודים בחו"ל פותחים עבורכם את ההזדמנות ללמוד במוסדות נחשקים, ולשם כך תצטרכו לדבר אנגלית באופן שוטף. בבית הספר Wall Street ללימודי השפה האנגלית תוכלו לעבור קורסי הכנה מזורזים לקראת הלימודים בחו"ל. 
 

לימודים מרתקים בחו"ל

לימודים בחו"ל הם דרך מעולה לגלות תרבויות חדשות, ובאותה הנשימה גם ללמוד מקצועות מרתקים. תואר ראשון באוניברסיטאות המובחרות של ארצות הברית, לדוגמא, יאפשר לכם לגלות את התרבות האמריקאית לצד לימודים במוסדות מובילים – מהרווארד הנחשבת ועד לאוניברסיטת ייל היוקרתית.
 
ככל שתדעו את השפה האנגלית יותר טוב, כך ישתפרו סיכוייכם להתקבל ללימודים הללו ואף להצליח בהם. סטודנטים רבים פנו אל בית הספר Wall Street כדי ללמוד קורס אנגלית ברמה מתקדמת, כהכנה לתואר בחו"ל זאת מתוך ההבנה כדי ללמוד תואר ראשון במסגרת לימודים בחו"ל נדרשת ידיעה של השפה האנגלית על בוריה.
 
כשאנחנו מדברים על לימודים בחו"ל, סטודנטים רבים בוחרים באוניברסיטאות של מדינות הדוברות את השפה האנגלית כמו ארה"ב ואנגליה. בגלל שרובנו מגיעים עם ידע מוקדם של השפה, תהליך הקליטה במדינה ובלימודים נחשב לקל יותר. 
 

שיפור הסיכויים להתקבל ללימודים

המתכון להצלחה אקדמית טמון במידת השליטה שלכם בשפה האנגלית. תצטרכו לשפר את האנגלית לקראת הלימודים, ובבית הספר המוביל ללימודי אנגלית Wall Street תוכלו לעבור קורסי הכנה לקראת התואר בחו"ל.
 
צוות המורים של Wall Street יוכל לסייע לכם בתרגול אוצר המילים וההבעה בכתב בשפה האנגלית. מספרים ועד עיתונים ומגזינים, אתם תקראו טקסטים שידרשו מכם מאמץ מסוים, בדיוק כמו במסגרת של לימודים בחו"ל. עצם הלימוד המעמיק של השפה לקראת תחילת הלימודים יסייע לכם מאוד בתקופת התואר.
 
חזרה לרשימת המאמרים >>
 
X