השאר פרטים,
לשיחה עם יועץ לימודים

כניסת תלמידים
סניפים

מאמרים

  • הנאום של מרטין לותר קינג הוא אחד מהמפורסמים בהיסטוריה. הוא גם טקסט נהדר לשיפור האנגלית שלכם - כנסו לעמוד והתחילו לתרגל!


  • אף פעם לא מאוחר ללמוד אנגלית! קריאת סיפורים באנגלית תשפר מאוד את רמת האנגלית שלכם, בעיקר בגיל מאוד צעיר, אך גם בגילאים מתקדמים.


  • בין אם אתם מתכננים טיול לחו"ל בזמן הקרוב או שמא אתם רוצים להכין את עצמכם לפגישה עסקית או ראיון עבודה, מספר סיטואציות בחיים ידרשו ממכם ללמוד אנגלית מהר.


  • יש מקרים רבים בהם יש צורך ביכולת ניהול שיחה באנגלית ברמה גבוהה, ועל מנת להגיע מוכנים ומלאי בטחון עצמי לכל צורך שיש לכם באנגלית מדוברת, חשוב לעבוד על היכולות הללו בצורה איכותית.


  • אחת הסיבות החשובות ללמוד שפות זרות: דיבור של יותר משפה אחת יכול לשמור על המוח שלנו במצב טוב יותר לאורך זמן ואף לעזור לו לתפקד טוב יותר.


  • אנגלית היא השפה הנפוצה ביותר בעולם העסקים, אנגלית היא השפה הרשמית של למעלה מ -50 מדינות בעולם והשפה המועדפת כשפה שנייה במדינות שאינן דוברות אנגלית.


  • כל אחד מאיתנו הוא אדם שונה בעל יכולות וחוזקות שונים, היו קשובים לעצמכם ובחרו את השיטה המתאימה ביותר לסגנון הלמידה המתאים לכם.


  • רכישת מיומנויות חדשות וידע יכולים לפתוח עולם חדש לגמרי של אפשרויות בתחום העסקי. השפה האנגלית משמשת כאמצעי תקשורת בין אנשים בשפות שונות ולכן שליטה בה היא נכס


  • כאשר אתה משקיע את מיטב זמנך וכספך בלימוד אנגלית אתה רוצה להיות בטוח שאתה עושה את הבחירה הנכונה. אז מה עושה את וול סטריט למוצר פרימיום?


6 סיבות- מדוע כדאי ללמוד אנגלית?

נאמר כי אנגלית היא "שפה של הזדמנויות"- למה? מאחר שמדברים אנגלית כמעט בכל מדינה בעולם!

אנשים רבים מתחילים ללמוד אנגלית "פשוט ככה", בלי לחשוב על התועלות של למידת השפה על חייהם או מדוע לימוד אנגלית הוא כל כך חשוב לביצועים שלהם בכל תחומי החיים.
כיום אנגלית היא השפה הנפוצה ביותר בעולם העסקים, אנגלית היא השפה הרשמית של למעלה מ -50 מדינות בעולם והשפה המועדפת כשפה שנייה במדינות שאינן דוברות אנגלית.

אם אתה שואל את עצמך, "למה אני צריך ללמוד אנגלית?", הנה 6 סיבות מדוע!

אנגלית בעולם העסקים:

בעיקרון, בשל הגלובליזציה של הכלכלה והעסקים, רוב החברות זקוקות לעובדים שיכולים לתקשר עם קונים זרים והשפה שנבחרה לכך היא אנגלית. כיום, כל חברה שמכבדת את עצמה בוחרת את הצוות המקצועי שלה לאחר בדיקת יכולותיו להתמודד עם העבודה המוצעת, ובנוסף לאחר בדיקת רמת האנגלית של העובד. אז אם אתה יכול לדבר אנגלית ברמה גבוהה יש לך:

הזדמנויות עבודה טובות יותר- בעיקר בתחומי המכירות, הניהול, השיווק, הבנקאות, התקשורת, התרגום ועוד.

הסתברות גבוהה יותר להתקבל לעבודה בחברות בינלאומיות- ולאחר מכן את האפשרות לקבל משכורות טובות יותר וקידום בתפקיד. 

בעולם התרבות הפופולרית:

רבים מהסרטים, השירים והספרים המובילים בעולם מופקים באנגלית. כמה מהנה יהיה לצפות בסרט ללא כתוביות? או להבין את השיר שאתה כל כך אוהב מבלי לתרגם אותו?

בתחום הטכנולוגיה:

המדינות המתקדמות ביותר מבחינה טכנולוגית בעולם משתמשות באנגלית כדי לתקשר את ההתפתחויות שלהן, גם אם היא אינה שפת האם שלהן. רוב דפי האינטרנט כתובים באנגלית, כך שרק שפה אחת - אנגלית - נותנת לך גישה מלאה כמעט לכל מידע שקיים באינטרנט. יתר על כן, אתה יכול לקחת חלק בפורומים ודיונים ללא צורך בתרגום.

בתחום החינוך:

אנגלית היא המפתח לכמה מן האוניברסיטאות הטובות ביותר בעולם. רוצה לקבל הזדמנות להיכנס לאוניברסיטאות ידועות? אז אתה בהחלט חייב לדבר אנגלית.
הרווארד, אוקספורד, קיימברידג', MIT- הן בין 10 האוניברסיטאות המובילות בעולם וקבלת תואר באחד ממוסדות אלה יאפשר לך להתחיל את הקריירה שלך ביתרון אדיר.

בתחום המדע:

מדענים צריכים לתקשר את תוצאות המחקר שלהם על ידי פרסומם בכתבי עת מדעיים מקצועיים או על ידי מפגש עם מדענים אחרים פנים אל פנים בכנסים שבהם הם יכולים להציג את המסמכים שלהם להסביר את הממצאים אליהם הגיעו, אשר באופן כללי מייצגים את ההתקדמות המדעית. בכל דרך שיבחרו, הם צריכים להשתמש באנגלית אם הם רוצים שהממצאים שלהם יחצו מעבר לגבולות לאומיים ויצליחו להשפיע על מדענים אחרים בעולם. 

בעולם הספרות:

חלק מן הסופרים הקלאסיים המפורסמים ביותר בעולם כתבו באנגלית, ואף על פי שרבות מעבודותיהם תורגמו לשפות שונות, היכולת לקרוא אותן כפי שהן נועדו להיקרא- בשפה המקורית שלהן - תאפשר לך להעריך את יצירות האמנות האלה כראוי ולהבין את המסר האמיתי שהמחבר רצה להעביר, מסר שלעיתים אובד בתרגום.

מלבד כל הסיבות שהוזכרו לעיל, לימוד אנגלית יכול להיות כיף!
אתה יכול ליצור חברויות חדשות, לנסוע למדינות שונות להכיר אנשים חדשים, להכיר את התרבות שלהם, הרגלים, מסורות, ומי יודע? אתה אפילו יכול לפגוש את אהבת חייך.

לימוד שפה זרה מצריך זמן ומסירות. האם אתה מוכן לאתגר? מצא את הסניף הקרוב אליך והתחל ללמוד אנגלית עוד היום!

X