השאר פרטים,
לשיחה עם יועץ לימודים

כניסת תלמידים
סניפים

מאמרים

 • הנאום של מרטין לותר קינג הוא אחד מהמפורסמים בהיסטוריה. הוא גם טקסט נהדר לשיפור האנגלית שלכם - כנסו לעמוד והתחילו לתרגל!


 • אף פעם לא מאוחר ללמוד אנגלית! קריאת סיפורים באנגלית תשפר מאוד את רמת האנגלית שלכם, בעיקר בגיל מאוד צעיר, אך גם בגילאים מתקדמים.


 • בין אם אתם מתכננים טיול לחו"ל בזמן הקרוב או שמא אתם רוצים להכין את עצמכם לפגישה עסקית או ראיון עבודה, מספר סיטואציות בחיים ידרשו ממכם ללמוד אנגלית מהר.


 • יש מקרים רבים בהם יש צורך ביכולת ניהול שיחה באנגלית ברמה גבוהה, ועל מנת להגיע מוכנים ומלאי בטחון עצמי לכל צורך שיש לכם באנגלית מדוברת, חשוב לעבוד על היכולות הללו בצורה איכותית.


 • אחת הסיבות החשובות ללמוד שפות זרות: דיבור של יותר משפה אחת יכול לשמור על המוח שלנו במצב טוב יותר לאורך זמן ואף לעזור לו לתפקד טוב יותר.


 • אנגלית היא השפה הנפוצה ביותר בעולם העסקים, אנגלית היא השפה הרשמית של למעלה מ -50 מדינות בעולם והשפה המועדפת כשפה שנייה במדינות שאינן דוברות אנגלית.


 • כל אחד מאיתנו הוא אדם שונה בעל יכולות וחוזקות שונים, היו קשובים לעצמכם ובחרו את השיטה המתאימה ביותר לסגנון הלמידה המתאים לכם.


 • רכישת מיומנויות חדשות וידע יכולים לפתוח עולם חדש לגמרי של אפשרויות בתחום העסקי. השפה האנגלית משמשת כאמצעי תקשורת בין אנשים בשפות שונות ולכן שליטה בה היא נכס


 • כאשר אתה משקיע את מיטב זמנך וכספך בלימוד אנגלית אתה רוצה להיות בטוח שאתה עושה את הבחירה הנכונה. אז מה עושה את וול סטריט למוצר פרימיום?


5 טיפים ללימוד אנגלית לבני נוער

"סורי, איי דונט ספיק אינגליש". חוסר היכולת של רבים מן האנשים לדעת את שפת האנגלית מלווה בחוסר ביטחון המהווה קושי מסוים במהלך חייהם. הפלח באוכלוסייה אשר מחויב לעבור את הקושי הראשון בשפה הינם בני הנוער הניגשים לבחינת הבגרות באנגלית. במהלך הבגרויות, התלמידים נחשפים לחשיבותם הרבה של לימודי אנגלית לבני נוער אשר יתרמו להם לצבירת ביטחון בשפה, להצלחה במבחן הבגרות והחשוב מכל - הבנה ששפת האנגלית הכרחית לאיכות חייהם.

טיפים ללימוד אנגלית בבני נוערמלבד חשיבות ההצלחה בבגרויות, חשיבות ידיעת השפה  באה לידי ביטוי גם לאחר לימודי התיכון, בתפקידים מסוימים בשירות הצבאי, בהתנהלות קלה ב"טיול הגדול" לאחר צבא, בעבודות שונות בחו"ל, במהלך הלימודים האקדמיים ובבניית קריירה איכותית ומיטבית בכל מקצוע שיבחרו. לכן, אותם בני נוער ששפת האנגלית אינה שפת האם שלהם ואינם למדו אנגלית מגיל צעיר, חשוב יהיה לשלבה בשלב זה של חייהם באמצעות לימודי אנגלית לבני נוער.

מלבד קורסי האנגלית שניתן לעבור, בו ירכשו את הבסיס לשפה, החוקים והכללים, חשוב שהשפה תהווה כחלק בלתי נפרד מחיי בני הנוער על מנת לתרגל, לשמר ולהעשיר את השפה לטווח הארוך.

אז בשביל להקל על תהליך הלמידה ריכזנו עבורכם 5 טיפים ללימוד אנגלית לבני נוער:

 1. קריאת ספרים ומגזינים בתחומים שמעניינים אותם  גם אם לא מבינים את כל המילים! קריאה לטווח הארוך תשפר את הרחבת אוצר המילים, איות המילים באופן נכון וקצב הקריאה.
 2. צפייה בסרטים עם או בלי תרגום – שמיעת השפה האנגלית תתרום לבני הנוער להכיר כיצד נשמעות מילים באופן נכון, כיצד בונים תחביר למשפטים באנגלית והכרת סלנגים שונים בשפה. בדומה לכך, ניתן להאזין לשירים באנגלית.
 3. תוכנות מיוחדות באינטרנט לתרגול עצמי באנגלית – המתבססות על אוצר מילים, תחביר, שמיעה תוך ניסוי וטעיה.
 4. לכתוב סיפור בהמשכים בשפה האנגלית – על מנת ללמוד את הדקדוק בשפה יש להתאמן על כך. בעת ניסיון כתיבה בשפה, ניתן יהיה לבחור את הזמנים הנכונים, התחביר הנכון ולכתוב באופן הטוב ביותר בקצב אישי.
 5. לא לחשוש לנסות לשוחח באנגלית – אם זה בטיול בחו"ל, עם קרובי משפחה וחברים דוברי השפה, יציאה לפרויקט תגלית ועוד. על מנת לדעת כיצד לדבר נכון , לא מספיק רק אוצר מילים, אלא הכרחי ביותר לשוחח בשפה, להשתפשף ולהגביר את הביטחון העצמי והשליטה.

המסקנה החשובה היא – אל תחששו! הכניסו את האנגלית כחלק מחייכם - תקראו, תכתבו, תשמעו, תדברו, תטעו ובסוף תצליחו!

"מי שמעז – מצליח".

 

X