השאר פרטים,
לשיחה עם יועץ לימודים

כניסת תלמידים
סניפים

מאמרים

  • הנאום של מרטין לותר קינג הוא אחד מהמפורסמים בהיסטוריה. הוא גם טקסט נהדר לשיפור האנגלית שלכם - כנסו לעמוד והתחילו לתרגל!


  • אף פעם לא מאוחר ללמוד אנגלית! קריאת סיפורים באנגלית תשפר מאוד את רמת האנגלית שלכם, בעיקר בגיל מאוד צעיר, אך גם בגילאים מתקדמים.


  • בין אם אתם מתכננים טיול לחו"ל בזמן הקרוב או שמא אתם רוצים להכין את עצמכם לפגישה עסקית או ראיון עבודה, מספר סיטואציות בחיים ידרשו ממכם ללמוד אנגלית מהר.


  • יש מקרים רבים בהם יש צורך ביכולת ניהול שיחה באנגלית ברמה גבוהה, ועל מנת להגיע מוכנים ומלאי בטחון עצמי לכל צורך שיש לכם באנגלית מדוברת, חשוב לעבוד על היכולות הללו בצורה איכותית.


  • אחת הסיבות החשובות ללמוד שפות זרות: דיבור של יותר משפה אחת יכול לשמור על המוח שלנו במצב טוב יותר לאורך זמן ואף לעזור לו לתפקד טוב יותר.


  • אנגלית היא השפה הנפוצה ביותר בעולם העסקים, אנגלית היא השפה הרשמית של למעלה מ -50 מדינות בעולם והשפה המועדפת כשפה שנייה במדינות שאינן דוברות אנגלית.


  • כל אחד מאיתנו הוא אדם שונה בעל יכולות וחוזקות שונים, היו קשובים לעצמכם ובחרו את השיטה המתאימה ביותר לסגנון הלמידה המתאים לכם.


  • רכישת מיומנויות חדשות וידע יכולים לפתוח עולם חדש לגמרי של אפשרויות בתחום העסקי. השפה האנגלית משמשת כאמצעי תקשורת בין אנשים בשפות שונות ולכן שליטה בה היא נכס


  • כאשר אתה משקיע את מיטב זמנך וכספך בלימוד אנגלית אתה רוצה להיות בטוח שאתה עושה את הבחירה הנכונה. אז מה עושה את וול סטריט למוצר פרימיום?


טעויות נפוצות באנגלית | וול סטריט

בשפה כל כך מגוונת כמו השפה האנגלית, אשר מונה מעל לרבע מיליון מילים, חייבות להיות מספר מילים שישמעו או יכתבו בצורה דומה אחת לשניה. בשביל שלא תבלבלו ותוכלו להבדיל בין המילים הדומות, אם זה בעזרת האיות, המשמעות, הדקדוק או אופן הביטוי של המילה, הכנו עבורכם רשימה של מילים דומות, וכיצד ניתן להבדיל ביניהן.

בשביל להמנע מטעויות מביכות שיכולות לשנות בצורה קיצונית את מה שרציתם להגיד / לכתוב, הכנסו לכתבות ובדקו מה השוני בין המילים הדומות.

לחצו בית ספר לאנגלית - למעבר לעמוד הבית

Replay לעומת Reply

יש הבדל גדול בין המשמעות של Replay ו-Reply, ועדיין לא מעט אנשים מתבלבלים ביניהן כאשר הם כותבים באנגלית. לפעמים מדובר בטעות של תום לב או היסח הדעת, אך לרוב מי שטועה ומחליף בין המילים באמת ובתמים עושה שגיאה בלי להבין על שם מה הטעות.

קרא עוד >>

Two לעומת Too לעומת To

רבים טועים ומתבלבלים בשימוש באנגלית בין Two, Too ו-To, שאומנם מבוטאות אותו דבר אך יש להן משמעויות שונות לגמרי.

קרא עוד >>

Expand לעומת Expend

כבר ראינו דוגמאות לכך שאות אחת יכולה לשנות הכל, במקרה של Expend לעומת Expand המשמעות שונה לחלוטין בין המילים.

קרא עוד >>

Raise לעומת Rise

המשמעות דומה, הכתיבה כמעט דומה, אז מה למעשה ההבדל בין Rise ל- Raise?

קרא עוד >>

Some Time לעומת Sometime לעומת Sometimes

לשלושת המילים הללו יש כמעט איות דומה, הבדל ברווח או באות, אבל משמעות והתייחסות שונה לזמנים. מהם ההבדלים ומתי צריך להשתמש במילה הנכונה?

קרא עוד >>

Resign לעומת Re-sign

אנשים לרוב חושבים שהוספת סימני פיסוק לא יכולה לשנות משמעות של מילה, אך במקרה של Re-sign לעומת Resign ניתן לראות את ההשפעה של סימני הפיסוק.

קרא עוד >>

All Ready לעומת Already

מתי לכתוב All Ready ומתי לכתוב Already? האם זה מילת קיצור או מילה בעלת משמעות שונה? המילים שונות לחלוטין וההסבר מחכה לכם בכתבה.

קרא עוד >>

Latter לעומת Later

כאשר אנשים טועים בין המילים Latter ו-Later, זה בדרך כלל נובע משימוש לא מדויק במילים הללו בתוך משפט, בואו תגלו מה ההבדלים.

קרא עוד >>

Affect לעומת Effect

הרבה אנשים מתבלבלים בין שתי המילים Affect ל-Effect באנגלית, אך למעשה ההבדל ביניהן הוא די פשוט.

קרא עוד >>

Lose לעומת Loose

המילים Loose ו-Lose אמנם דומות באיות (ההבדל ביניהן הוא רק o אחת קטנה), אבל הן שונות מאוד במשמעותן.

קרא עוד >>

Accept לעומת Except

Except ו-Accept אולי מבוטאות בצורה דומה, אך ניתן להבדיל ביניהן בצורה מאוד פשוטה, גם דרך כתיבת המילה וגם בהבנת המשמעות מתוך הקטע.

קרא עוד >>
X