השאר פרטים,
לשיחה עם יועץ לימודים

כניסת תלמידים
סניפים

מאמרים

  • הנאום של מרטין לותר קינג הוא אחד מהמפורסמים בהיסטוריה. הוא גם טקסט נהדר לשיפור האנגלית שלכם - כנסו לעמוד והתחילו לתרגל!


  • אף פעם לא מאוחר ללמוד אנגלית! קריאת סיפורים באנגלית תשפר מאוד את רמת האנגלית שלכם, בעיקר בגיל מאוד צעיר, אך גם בגילאים מתקדמים.


  • בין אם אתם מתכננים טיול לחו"ל בזמן הקרוב או שמא אתם רוצים להכין את עצמכם לפגישה עסקית או ראיון עבודה, מספר סיטואציות בחיים ידרשו ממכם ללמוד אנגלית מהר.


  • יש מקרים רבים בהם יש צורך ביכולת ניהול שיחה באנגלית ברמה גבוהה, ועל מנת להגיע מוכנים ומלאי בטחון עצמי לכל צורך שיש לכם באנגלית מדוברת, חשוב לעבוד על היכולות הללו בצורה איכותית.


  • אחת הסיבות החשובות ללמוד שפות זרות: דיבור של יותר משפה אחת יכול לשמור על המוח שלנו במצב טוב יותר לאורך זמן ואף לעזור לו לתפקד טוב יותר.


  • אנגלית היא השפה הנפוצה ביותר בעולם העסקים, אנגלית היא השפה הרשמית של למעלה מ -50 מדינות בעולם והשפה המועדפת כשפה שנייה במדינות שאינן דוברות אנגלית.


  • כל אחד מאיתנו הוא אדם שונה בעל יכולות וחוזקות שונים, היו קשובים לעצמכם ובחרו את השיטה המתאימה ביותר לסגנון הלמידה המתאים לכם.


  • רכישת מיומנויות חדשות וידע יכולים לפתוח עולם חדש לגמרי של אפשרויות בתחום העסקי. השפה האנגלית משמשת כאמצעי תקשורת בין אנשים בשפות שונות ולכן שליטה בה היא נכס


  • כאשר אתה משקיע את מיטב זמנך וכספך בלימוד אנגלית אתה רוצה להיות בטוח שאתה עושה את הבחירה הנכונה. אז מה עושה את וול סטריט למוצר פרימיום?


מאמרים נבחרים באנגלית | וול סטריט

כל מה שקשור לשפה האנגלית וללימודי אנגלית תוכלו למצוא במאמרים: מהתפתחותה של השפה האנגלית והיכן הכי מדברים אנגלית הכי טוב, ועד כיצד ניתן ללמוד אנגלית טכנית ומה צריך לדעת לקראת תואר ראשון ושני. כל החומר המקצועי ביותר על השפה האנגלית ועל השימושים שלה, ומידע שיכול לעזור לכם להיות צעד אחד קדימה מכל השאר.

וול סטריט PREMIUM

כאשר אתה משקיע את מיטב זמנך וכספך בלימוד אנגלית אתה רוצה להיות בטוח שאתה עושה את הבחירה הנכונה. אז מה עושה את וול סטריט למוצר פרימיום?

קרא עוד >>

מדוע ללמוד אנגלית?

רכישת מיומנויות חדשות וידע יכולים לפתוח עולם חדש לגמרי של אפשרויות בתחום העסקי. השפה האנגלית משמשת כאמצעי תקשורת בין אנשים בשפות שונות ולכן שליטה בה היא נכס

קרא עוד >>

10 טיפים להצלחה בלימוד אנגלית

כל אחד מאיתנו הוא אדם שונה בעל יכולות וחוזקות שונים, היו קשובים לעצמכם ובחרו את השיטה המתאימה ביותר לסגנון הלמידה המתאים לכם.

קרא עוד >>

6 סיבות- מדוע כדאי ללמוד אנגלית?

אנגלית היא השפה הנפוצה ביותר בעולם העסקים, אנגלית היא השפה הרשמית של למעלה מ -50 מדינות בעולם והשפה המועדפת כשפה שנייה במדינות שאינן דוברות אנגלית.

קרא עוד >>

6 יתרונות בלימוד אנגלית

אחת הסיבות החשובות ללמוד שפות זרות: דיבור של יותר משפה אחת יכול לשמור על המוח שלנו במצב טוב יותר לאורך זמן ואף לעזור לו לתפקד טוב יותר.

קרא עוד >>

5 טיפים ללימוד אנגלית לבני נוער

המתבגרים שלכם רוצים ללמוד אנגלית? ריכזנו עבורכם 5 טיפים מועילים שיעזרו להם על לימודי השפה./

קרא עוד >>

שיטות ללימוד אנגלית

שיטות ללימוד אנגלית השתנו בימינו ללא היכר. שיטות לימוד אורתודוקסיות שהיו נהוגות בעבר, כמו לימוד בכיתה בעזרת לוח וגיר, התחלפו בשיטות לימוד חדישות ואינטראקטיביות שמנסות להפוך את תהליך הלימוד לחוויה.

קרא עוד >>

איך לומדים אנגלית

איך לומדים אנגלית נכון? לאיזה צורך אנחנו לומדים ומה הדרך הכי טובה לשפר את הרמה שלכם?

קרא עוד >>

רמת אנגלית לעבודה בהיי טק

איזה רמת שליטה באנגלית דרושה ללימודים אקדמיים ומשרות הייטק ?

קרא עוד >>

לימוד אנגלית למבוגרים - לימוד שפה בגיל הזהב

כל המחקרים מראים שללימודים ותרגול של שפה בגיל השלישי יש יתרונות בריאותיים, נפשיים וחברתיים רבים. איזה יתרונות? איך זה אפשרי? ומה בכלל הקשר שבין לימודים ובריאות אצל בני הגיל השלישי.

קרא עוד >>

לימוד אנגלית מדוברת

יש מקרים רבים בהם יש צורך ביכולת ניהול שיחה באנגלית ברמה גבוהה, ועל מנת להגיע מוכנים ומלאי בטחון עצמי לכל צורך שיש לכם באנגלית מדוברת, חשוב לעבוד על היכולות הללו בצורה איכותית.

קרא עוד >>

ידיעת אנגלית לתואר ראשון

בכל מוסד אקדמאי בארץ מחויבים סטודנטים לדעת את השפה האנגלית ברמה גבוהה. לימוד אנגלית לקראת התואר יכול להביא אתכם לפטור המיוחל מקורסי אנגלית באוניברסיטה ולהצלחה בלימודים האקדמיים בכלל.

קרא עוד >>

אנגלית בסביבה עסקית - כלי מקצועי ונחוץ

אנגלית בסביבה עסקית היא כלי שיכול לסייע לכם בהתנהלות במהלך הקריירה שלכם, אם זה בכתיבת מייל, הכנת מצגת מקצועית באנגלית או לקראת פגישת עבודה באנגלית.

קרא עוד >>

תואר ראשון בחו"ל

חושבים על לימודים בחו"ל? האם אתם באמת מוכנים לכך? ידיעת שפה תוכל למנוע את רוב בעיות הקליטה וההסתגלות הנפוצות

קרא עוד >>

תואר שני בחו"ל

תואר שני הכי שווה לעשות בחו"ל, את זה כולם יודעים, אבל מה לגבי דרישות השפה לתואר שכזה?

קרא עוד >>

אנגלית כשפה שנייה למבוגרים

איך אנחנו לומדים שפה שנייה כמבוגרים, והאם זה יכול להיות דומה לאופן שבו למדנו כילדים? מה דומה ומה שונה בלימוד אנגלית למבוגרים?

קרא עוד >>

אנגלית לילדים – טיפים וכלים לילדים

לימודי אנגלית לילדים בגילאים מוקדמים יכולים להקנות ידע ולסייע לילדכם – כך שנקודת הפתיחה שלהם בחיים תהיה גבוהה יותר.

קרא עוד >>
X