*2044

20% הנחה בהרשמה לקורס >>

כניסת תלמידים
סניפים

מאמרים

  • הנאום של מרטין לותר קינג הוא אחד מהמפורסמים בהיסטוריה. הוא גם טקסט נהדר לשיפור האנגלית שלכם - כנסו לעמוד והתחילו לתרגל!


  • אף פעם לא מאוחר ללמוד אנגלית! קריאת סיפורים באנגלית תשפר מאוד את רמת האנגלית שלכם, בעיקר בגיל מאוד צעיר, אך גם בגילאים מתקדמים.


  • יש מקרים רבים בהם יש צורך ביכולת ניהול שיחה באנגלית ברמה גבוהה, ועל מנת להגיע מוכנים ומלאי בטחון עצמי לכל צורך שיש לכם באנגלית מדוברת, חשוב לעבוד על היכולות הללו בצורה איכותית.


דף הבית >> רשימת הסניפים >> סניף וול סטריט הקריון

סניף וול סטריט הקריון

כתובת הסניף
קניון הקריון, דרך עכו 192, קריית ביאליק.

השירותים הניתנים בסניף
קורס אנגלית עסקית
קורס אנגלית אינטנסיבי
קורסים כלליים באנגלית בכל הרמות
קורס אנגלית לבני נוער
קורס אנגלית למבוגרים

שעות קבלה
א'-ה': 10:00-21:00
ו' : 9:00-13:00

דרכי תקשורת
טלפון: 03-5451244

איך מגיעים
המרכז נמצא בצד המערבי של הקריון הפונה לכביש הראשי עכו-חיפה.

הגעה לסניף מכיוון חיפה: פונים בפנייה הראשונה ימינה לכיוון הקריון ונכנסים לתוך המתחם של הקריון, מחנים את הרכב בחניון המקורה או בחנייה הסמוכה לבנק הפועלים. מתקדמים לכיוון שטיחי כרמל. וול סטריט נמצאת סמוך לשטיחי כרמל.

הגעה לסניף מכיוון עכו: פונים בפנייה הראשונה של הקריון איפה שאלבר השכרת רכב, לוקחים ימינה ומתקדמים לכיוון החניון המקורה , עוברים את השומר, עוברים את שזר (שנמצא מצד שמאל של הנהג) ונכנסים לחניון המקורה. מתקדמים לכיוון שער 7 והולכים ישר לכיוון וול סטריט

לימוד אנגלית בקריון

מרכז הלימוד של וולסטריט בקריון מציע קורסי אנגלית החל מרמת מתחילים ועד לרמת מתקדמים. בין השאר, מציע הסניף לימודי אנגלית עסקית, לימודי אנגלית במתכונת אינטנסיבית ועוד. לימודי אנגלית  בקריון מרכז הלימוד של וול סטריט מציע את המגוון הרחב ביותר של רמות לימוד אנגלית באיזור הקריות.

צוות המורים בסניף כולל מורים ממגוון מדינות [ארה"ב, אנגליה, אוסטרליה ועוד] ומטרתם היא להקנות לתלמידים את הידע והכלים הדרושים על מנת לדבר אנגלית בביטחון. הצטרפו אלינו עוד היום! מרכז הלימוד בקיריון מיועד לתושבי הקריות ולתושבי הצפון. תושבי חיפה מוזמנים להצטרף למרכז לימודי  אנגלית בחיפה.

ליצירת קשר עם סניף הקיריון, אתם מוזמנים להתקשר ל-2044* או להשאיר את הפרטים בלשונית צור הקשר בפינה שמאלית העליונה ויועץ שלנו יישמח לחזור אליכם בהקדם.
 
לפרטים על מגוון הקורסים המוצעים בסניף הקיריון - קורסי האנגלית של Wall Street.

לחזרה לרשימת הסניפים >>

 

לחצו בית ספר לאנגלית - למעבר לעמוד הבית

 

X