*2044

20% הנחה בהרשמה לקורס >>

כניסת תלמידים
סניפים

מאמרים

  • הנאום של מרטין לותר קינג הוא אחד מהמפורסמים בהיסטוריה. הוא גם טקסט נהדר לשיפור האנגלית שלכם - כנסו לעמוד והתחילו לתרגל!


  • אף פעם לא מאוחר ללמוד אנגלית! קריאת סיפורים באנגלית תשפר מאוד את רמת האנגלית שלכם, בעיקר בגיל מאוד צעיר, אך גם בגילאים מתקדמים.


  • יש מקרים רבים בהם יש צורך ביכולת ניהול שיחה באנגלית ברמה גבוהה, ועל מנת להגיע מוכנים ומלאי בטחון עצמי לכל צורך שיש לכם באנגלית מדוברת, חשוב לעבוד על היכולות הללו בצורה איכותית.


דף הבית >> רשימת הסניפים >> סניף וול סטריט תל אביב

סניף וול סטריט תל אביב

כתובת הסניף
קניון עזריאלי, דרך מנחם בגין 132, קומה 3, תל אביב.

השירותים הניתנים בסניף
קורסים באנגלית בכל הרמות
קורס אנגלית עסקית
קורס אנגלית לבני נוער
קורס אנגלית מזורז
סדנאות אנגלית
קורס אנגלית למבוגרים

שעות קבלה
א'-ה': 10:00-21:00
ו': 9:00-13:00

דרכי תקשורת
טלפון: 03-5451240

איך מגיעים
תחנת רכבת השלום מובילה אלינו תלמידים מכל הארץ קווי האוטובוס הם אינסופיים – לצפון, לדרום, לשרון, גבעתיים, רמת גן, ירושלים ועוד ועוד...

לימוד אנגלית בתל אביב

סניף וולסטריט בתל אביב הוא סניף הדגל של החברה. זהו הסניף הותיק ביותר - הוקם במרץ 1999 ומאז הוא מצעיד את הרשת קדימה בכל מדד.
בסניף לימודי אנגלית הגדול בתל אביב לומדים כ-1500 תלמידים וחלקם נמצאים כאן מיום פתיחתו. יש לנו אף תלמידים שמגיעים אלינו ממטולה ומאילת!

גודלו של הסניף מאפשר מגוון רחב ביותר של פעילויות והצע רב של שיעורים. האווירה במרכז הלימוד תוססת ודינאמית אודות למגוון רחב ומרתק של תלמידים - חיילים רבים מהקריה, פנסיונרים, אנשי עסקים, נציגים של שגרירויות רבות ואנשים רבים שחולמים באנגלית. הקצב המהיר של הסניף – מתאים לקצב של העיר הגדולה – והכל קורה כאן ללא הפסקה.

ליצירת קשר עם סניף תל אביב, אתם מוזמנים להשאיר את הפרטים בלשונית צור הקשר בפינה שמאלית העליונה ויועץ שלנו יישמח לחזור אליכם בהקדם או להתקשר לטלפון 2044*.
 
לפרטים על מגוון הקורסים המוצעים בסניף תל אביב - קורסי האנגלית של Wall Street.

לחזרה לרשימת הסניפים >>

 

לחצו בית ספר לאנגלית - למעבר לעמוד הבית

X