*2044

20% הנחה בהרשמה לקורס >>

כניסת תלמידים
סניפים

מאמרים

  • הנאום של מרטין לותר קינג הוא אחד מהמפורסמים בהיסטוריה. הוא גם טקסט נהדר לשיפור האנגלית שלכם - כנסו לעמוד והתחילו לתרגל!


  • אף פעם לא מאוחר ללמוד אנגלית! קריאת סיפורים באנגלית תשפר מאוד את רמת האנגלית שלכם, בעיקר בגיל מאוד צעיר, אך גם בגילאים מתקדמים.


  • יש מקרים רבים בהם יש צורך ביכולת ניהול שיחה באנגלית ברמה גבוהה, ועל מנת להגיע מוכנים ומלאי בטחון עצמי לכל צורך שיש לכם באנגלית מדוברת, חשוב לעבוד על היכולות הללו בצורה איכותית.


דף הבית >> רשימת הסניפים >> לימודי אנגלית ברעננה

לימודי אנגלית ברעננה

כתובת הסניף
קניון רננים, קומה 2, רח' המלאכה 2, רעננה.

השירותים הניתנים בסניף
קורס אנגלית לילדים
קורסי אנגלית בכל הרמות
קורס אנגלית עסקית
קורס אנגלית לבני נוער
קורס אנגלית אינטנסיבי
קורס אנגלית למבוגרים

שעות קבלה
א'-ה': 10:00-21:00
ו' : 9:00-13:00

דרכי תקשורת
טלפון: 03-5451249

איך מגיעים
קו 2 מצומת רעננה-כ"ס לקניון רננים
קווים 6,4 מרח' אחוזה ברעננה לקניון רננים

סניף וול סטריט רעננה

במרכז וולסטריט רעננה אנחנו מאמצים את החזון של העיר בה אנחנו נמצאים - מרכז משגשג המוביל מבחינת איכות השירות הניתנת לתלמידים שלנו. המטרה שלנו בסניף רעננה היא לפתוח לך את הדלת לעולם האנגלית וכשתבחר לעשות זאת נדאג לקדם אותך באופן אישי לעבר מטרותיך באווירה חמה ומשפחתית.

קורסי אנגלית ברעננה מוצעים במרכז לימוד הממוקם בלב הפארק התעשייתי של רעננה. אנחנו מודעים לחשיבות האנגלית בחיי כל אחד מהתלמידים שלנו ומאפשרים לך לקחת הפסקות קטנות ממרוץ החיים, לחוות למידה אקטיבית, ללמוד מטעויות, להשתפר, ולחזור למרוץ חזק יותר ובטוח יותר. כמו כן, בסניף מרכז לימוד אנגלית לילדים בשיטת הלימוד הייחודית של וול סטריט המשלבת למידה חוויתית והנאה!

ליצירת קשר עם סניף רעננה, אתם מוזמנים להשאיר את הפרטים בלשונית צור הקשר בפינה שמאלית העליונה ויועץ שלנו יישמח לחזור אליכם בהקדם או שתוכלו להתקשר לטלפון 2044*.
 
לפרטים על מגוון הקורסים המוצעים בסניף רעננה - קורסי האנגלית של Wall Street.

לחזרה לרשימת הסניפים >>

 

לחצו בית ספר לאנגלית - למעבר לעמוד הבית

X