*2044

20% הנחה בהרשמה לקורס >>

כניסת תלמידים
סניפים

מאמרים

  • הנאום של מרטין לותר קינג הוא אחד מהמפורסמים בהיסטוריה. הוא גם טקסט נהדר לשיפור האנגלית שלכם - כנסו לעמוד והתחילו לתרגל!


  • אף פעם לא מאוחר ללמוד אנגלית! קריאת סיפורים באנגלית תשפר מאוד את רמת האנגלית שלכם, בעיקר בגיל מאוד צעיר, אך גם בגילאים מתקדמים.


  • יש מקרים רבים בהם יש צורך ביכולת ניהול שיחה באנגלית ברמה גבוהה, ועל מנת להגיע מוכנים ומלאי בטחון עצמי לכל צורך שיש לכם באנגלית מדוברת, חשוב לעבוד על היכולות הללו בצורה איכותית.


דף הבית >> רשימת הסניפים >> סניף וול סטריט חיפה

סניף וול סטריט חיפה

כתובת הסניף
גרנד קניון, קומה 4-, דרך שמחה גולן 9, חיפה.

השירותים הניתנים בסניף
קורסים באנגלית במגוון רמות
קורס אנגלית לבני נוער
קורס אנגלית עסקית
סדנאות אנגלית
קורס אנגלית למבוגרים

שעות קבלה
א'-ה': 10:00-21:00
ו' – 9:00-13:00

דרכי תקשורת
טלפון: 03-5451243

איך מגיעים
מבת גלים (תחנה מרכזית ורכבת) - קו 16
ממרכזית חוף הכרמל (תחנת אוטובוסים ורכבת) - קו 125
ממרכז הכרמל - קוים: 5, 23, 28.

לימוד אנגלית בחיפה

מרכז לימודי אנגלית בחיפה הוא המרכז השני של וולסטריט באזור הצפון, הפונה לקהל המגוון של חיפה וסביבתה, חוף הכרמל והעמקים. אנו ממוקמים בתוך קניון הגרנד קניון, שהוא הקניון הפופולארי בחיפה, ומשלב חווית קניות מסעירה עם לימודי האנגלית. הסניף הינו אינטימי, משפחתי וחמים והוא מאגד את טובי המורים בארץ. סניף לימודי אנגלית של וול סטריט בחיפה מוכר בקרב תלמידי האנגלית בשל שלל הפעילויות המיוחדות המתקיימות בו.

האוכלוסייה הלומדת אנגלית במרכז הינה מגוונת ביותר, צעירים מול מבוגרים, משוחררי צבא טריים מול מנהלי חברות גדולות, כאשר רמות האנגלית השונות משתלבות כך שכל תלמיד מקבל אצלנו את התוצאה הרצויה. כמרכז המוביל למצוינות, זכינו זו הפעם הרביעית בסקר שביעות הרצון הארצי לשנת 2008 ואנו ממשיכים בדרך זו.

ליצירת קשר עם סניף חיפה, התקשרו ל-2044* או שתשאירו פרטיכם בלשונית צור הקשר בפינה שמאלית העליונה ויועץ שלנו יישמח לחזור אליכם בהקדם.
 
לפרטים על מגוון הקורסים המוצעים בסניף חיפה - קורסי האנגלית של Wall Street.

לחזרה לרשימת הסניפים >>

 

לחצו בית ספר לאנגלית - למעבר לעמוד הבית

 

X