השאר פרטים,
לשיחה עם יועץ לימודים

כניסת תלמידים
סניפים

מאמרים

  • הנאום של מרטין לותר קינג הוא אחד מהמפורסמים בהיסטוריה. הוא גם טקסט נהדר לשיפור האנגלית שלכם - כנסו לעמוד והתחילו לתרגל!


  • אף פעם לא מאוחר ללמוד אנגלית! קריאת סיפורים באנגלית תשפר מאוד את רמת האנגלית שלכם, בעיקר בגיל מאוד צעיר, אך גם בגילאים מתקדמים.


  • בין אם אתם מתכננים טיול לחו"ל בזמן הקרוב או שמא אתם רוצים להכין את עצמכם לפגישה עסקית או ראיון עבודה, מספר סיטואציות בחיים ידרשו ממכם ללמוד אנגלית מהר.


  • יש מקרים רבים בהם יש צורך ביכולת ניהול שיחה באנגלית ברמה גבוהה, ועל מנת להגיע מוכנים ומלאי בטחון עצמי לכל צורך שיש לכם באנגלית מדוברת, חשוב לעבוד על היכולות הללו בצורה איכותית.


  • אחת הסיבות החשובות ללמוד שפות זרות: דיבור של יותר משפה אחת יכול לשמור על המוח שלנו במצב טוב יותר לאורך זמן ואף לעזור לו לתפקד טוב יותר.


  • אנגלית היא השפה הנפוצה ביותר בעולם העסקים, אנגלית היא השפה הרשמית של למעלה מ -50 מדינות בעולם והשפה המועדפת כשפה שנייה במדינות שאינן דוברות אנגלית.


  • כל אחד מאיתנו הוא אדם שונה בעל יכולות וחוזקות שונים, היו קשובים לעצמכם ובחרו את השיטה המתאימה ביותר לסגנון הלמידה המתאים לכם.


  • רכישת מיומנויות חדשות וידע יכולים לפתוח עולם חדש לגמרי של אפשרויות בתחום העסקי. השפה האנגלית משמשת כאמצעי תקשורת בין אנשים בשפות שונות ולכן שליטה בה היא נכס


  • כאשר אתה משקיע את מיטב זמנך וכספך בלימוד אנגלית אתה רוצה להיות בטוח שאתה עושה את הבחירה הנכונה. אז מה עושה את וול סטריט למוצר פרימיום?


הרצאות באנגלית לשמיעה ללא תרגום | וול סטריט

דיבור, קריאה, כתיבה וגם שמיעה - כאשר אנו לומדים שפה חדשה אנחנו צריכים להטמיע אותה על כל מרכיביה. אי אפשר להבין שפה באמת ולדבר בה בצורה טובה ושותפת אם מתמקדים רק בחלק אחד של הלימוד, לכן אנחנו בוול סטריט דואגים להביא לכם דרכי תרגול חדשות וכלים ללימוד אנגלית שיאתגרו אותכם כל פעם מחדש, בקריאה וכתיבה וגם בדיבור ושמיעת אנגלית. 

בחלק הזה נביא לכם הרצאות באנגלית על מנת שתוכלו לתרגל את האוזן ויכולת הבנת השפה שלכם. חשוב לזכור שלשמיעה יש חלק גדול בתהליך למידת השפה. אם אתם רוצים להצליח ולהשתפר באנגלית, לימודי השפה לא יכולים להיות רק בצורה של תרגילי כתיבה או קריאה, חייבים לתרגל גם את יכולת השמיעה שלכם ואיך אתם קולטים ומבינים את השפה. שמיעת הרצאות ללא תרגום תעזור לכם לקלוט את השפה בצורה טובה יותר ולשפר את אוצר המילים לאורך זמן.

 

שמיעת אנגלית - ללמוד לדבר נכון

כאשר אנו לומדים שפה חדשה חלק חשוב מאד בלימוד הוא יכולת הבנת השמיעה והגיית המילים. אנחנו לומדים איזה צליל יש לכל הבהרה או אות ובכך אנחנו מבינים איך צריך להגות את המילים. המוח שלנו הוא מכונה חזקה והוא יודע להשליך משהו שלמדנו במקום אחד על דבר דבר אחר. ככה למשל אם הקשבנו להרצאה באנגלית ושמענו מילה חדשה ולא מוכרת, אנחנו לומדים איך צריך להגות אותה נכון. המוח שלנו לוקח את צורת ההגייה הזאת ו"שומר" אותה אצלו, ככה שבפעם הבאה שניתקל בה, בין אם בשמיעה ובין אם בקריאה, נדע מיד מה המשמעות של המילה - בלי שנצטרך לחשוב על זה. לכן כשאנחנו מקשיבים למישהו מדבר אנגלית אנחנו לומדים גם איך לדבר נכון, כי המוח שלנו לומד איך צריכה להיות הצורה הנוכנה לבטא את המילה או הביטוי ובנוסף אנחנו גם לומדים את התחביר הנכון והקונטקסט המתאים לאותה מילה או ביטוי.

 

בטקסטים שלמטה אתם מוזמנים לחפש את ההרצאה שמתאימה לרמה שלכם ולהתחיל לתרגל ולהעשיר את אוצר המילים שלכם:

 

ניוזלטר בחירות

קרא עוד >>

The price of Shame - מוניקה לווינסקי

מוניקה לווינסקי, האישה, ההדחה והסיפור המלא בהרצאת TED מרתקת על הסיפור האישי שלה שהפך לסיפור עולמי.

קרא עוד >>

Love - You're Doing it Wrong - יאן דלאגיו

לימוד אנגלית תוך שמיעת הרצאה הינה שיטה מומלצת ללמידת אנגלית. הרצאת TED של יאן דלאגיו בשם YOU'RE DOING IT WRONG, טקסט מלא ללימוד אנגלית ואוצר מילים

קרא עוד >>

The Surprising Science of Happiness - דן גילברט

דן גילברט מלמד אותנו בהרצאתו על מדע האושר. הרצאתו של גילברט מבוססת על סיפרו אשר עוסק במדע ובאמנות של האושר. גילברט מבחין בין בני אדם לבע"ח, מסביר מה ההבדל בין אושר טבעי לאושר מלאכותי ועוד היבטים מפתיעים לגבי האושר שלנו.

קרא עוד >>

How Schools Kill Creativity - רובינסון

הנאום של קן רובינסון מסביר איך בתי הספר הרסו את היצירתיות והוא גם טקסט נהדר לשיפור מיומנות השפה והקריאה באנגלית, בואו לקרוא ולתרגל!

קרא עוד >>

I Have A Dream - מרטין לותר קינג

הנאום של מרטין לותר קינג הוא אחד מהמפורסמים בהיסטוריה. הוא גם טקסט נהדר לשיפור האנגלית שלכם - כנסו לעמוד והתחילו לתרגל!

קרא עוד >>

The Great Dictator - צ'ארלי צ'פלין

למה לא ללמוד אנגלית עם צ'ארלי צ'פלין? צפו בנאומו המפורסם מהסרט "הדיקטטור הגדול" ושפרו את האנגלית שלכם תוך כדי

קרא עוד >>

Yes We Can - ברק אובמה

YES YOU CAN! - ללמוד אנגלית עם נשיא ארה"ב בנאומו המפורסם ביותר , לימדו מילים חדשות באנגלית עם הנשיא אובמה.

קרא עוד >>

Looks Aren't Everything - קמרון ראסל

הדוגמנית המפורסמת, קמרון ראסל, נותנת הרצאה מרתקת על חשיבות המראה והיופי במסגרת הרצאות TED. לימדו מילים חדשות באנגלית מעולם הזוהר.

קרא עוד >>

Peace in the Middle East - גולדה מאיר

ללמוד אנגלית עם גולדה מאיר? בוודאי! בנאום חוצב להבות ובאנגלית רהוטה בפני עצרת האו"ם ראשת ממשלת ישראל מדברת על חזון השלום במזה"ת.

קרא עוד >>

Inaugural Address - ג'ון פ. קנדי

נואם כריזמטי, סוחף וחלק בלתי נפרד מההיסטוריה האמריקאית - נאום ההכתרה של ג'ון קנדי נחשב לאחד מהנאומים הפוליטיים הטובים של כל הזמנים. בואו ללמוד מהנשיא המוכשר.

קרא עוד >>
X