השאר פרטים,
לשיחה עם יועץ לימודים

כניסת תלמידים
סניפים

מאמרים

  • הנאום של מרטין לותר קינג הוא אחד מהמפורסמים בהיסטוריה. הוא גם טקסט נהדר לשיפור האנגלית שלכם - כנסו לעמוד והתחילו לתרגל!


  • אף פעם לא מאוחר ללמוד אנגלית! קריאת סיפורים באנגלית תשפר מאוד את רמת האנגלית שלכם, בעיקר בגיל מאוד צעיר, אך גם בגילאים מתקדמים.


  • בין אם אתם מתכננים טיול לחו"ל בזמן הקרוב או שמא אתם רוצים להכין את עצמכם לפגישה עסקית או ראיון עבודה, מספר סיטואציות בחיים ידרשו ממכם ללמוד אנגלית מהר.


  • יש מקרים רבים בהם יש צורך ביכולת ניהול שיחה באנגלית ברמה גבוהה, ועל מנת להגיע מוכנים ומלאי בטחון עצמי לכל צורך שיש לכם באנגלית מדוברת, חשוב לעבוד על היכולות הללו בצורה איכותית.


  • אחת הסיבות החשובות ללמוד שפות זרות: דיבור של יותר משפה אחת יכול לשמור על המוח שלנו במצב טוב יותר לאורך זמן ואף לעזור לו לתפקד טוב יותר.


  • אנגלית היא השפה הנפוצה ביותר בעולם העסקים, אנגלית היא השפה הרשמית של למעלה מ -50 מדינות בעולם והשפה המועדפת כשפה שנייה במדינות שאינן דוברות אנגלית.


  • כל אחד מאיתנו הוא אדם שונה בעל יכולות וחוזקות שונים, היו קשובים לעצמכם ובחרו את השיטה המתאימה ביותר לסגנון הלמידה המתאים לכם.


  • רכישת מיומנויות חדשות וידע יכולים לפתוח עולם חדש לגמרי של אפשרויות בתחום העסקי. השפה האנגלית משמשת כאמצעי תקשורת בין אנשים בשפות שונות ולכן שליטה בה היא נכס


  • כאשר אתה משקיע את מיטב זמנך וכספך בלימוד אנגלית אתה רוצה להיות בטוח שאתה עושה את הבחירה הנכונה. אז מה עושה את וול סטריט למוצר פרימיום?


טיפים ללימוד אנגלית | וול סטריט

ישנן דרכים רבות ושונות ללמוד אנגלית, וניסיוננו מלמד כי כל תלמיד פוגש קשיים שונים ומוצא את הפתרונות היעילים ביותר עבורו תוך שימוש בשיטות שונות המתאימות לו. כאן תמצאו טיפים, מאמרים וכלים שונים שיסייעו לכם ללמוד אנגלית בקלות.  

ריכזנו עבורכם מאמרים על שיטות לימוד אנגלית, על כתיבה נכונה באנגלית, על קריאה חלקה ומהירה יותר, ועל שימוש בשפה האנגלית לדו שיח בחיי היומיום. תוכלו גם למצוא כאן מידע על השפה האנגלית עצמה, וכלים לשימושכם, לתרגול וללמידה. כל המאמרים נכתבו על ידי הצוות המקצועי של וולסטריט, בית הספר המוביל ללימוד אנגלית.

אתם מוזמנים לעקוב אחרינו בטוויטר וללמוד מילה ביום - כל יום נעלה לשם מילה חדשה באנגלית.

שיפור אנגלית

כמה חשוב לשפר את רמת האנגלית? יותר מ-2 ביליון אנשים מנסים ללמוד אנגלית בשביל להגיע לרמת אנגלית גבוהה, בואו תגלו למה.

קרא עוד >>

לימוד מילים באנגלית

ההבדל בין רמות האנגלית השונות מתמקדות ברמת השיחה והכתיבה שלכם ובשימוש באוצר המילים שלכם. אוצר מילים נרחב באנגלית יכול להיות ההבדל בין אנגלית ברמה גבוהה, כזאת שניתן לעבוד איתה בכל עבודה ולטוס לאן שתרצו, לבין אנגלית ברמה בסיסית בלבד.

קרא עוד >>

שיפור אוצר מילים באנגלית

אוצר מילים באנגלית הוא חלק בלתי נפרד מלימוד והבנת השפה האנגלית. בוול סטריט נדאג ללמד אתכם אוצר מילים באנגלית רחב ומעמיק - כדי שתדברו אנגלית בביטחון!

קרא עוד >>

איך ללמוד אנגלית

בין אם אתם מתכננים טיול לחו"ל בזמן הקרוב או שמא אתם רוצים להכין את עצמכם לפגישה עסקית או ראיון עבודה, מספר סיטואציות בחיים ידרשו ממכם ללמוד אנגלית מהר.

קרא עוד >>

טקסטים ללימוד אנגלית

אחת מהשיטות הכי מומלצות לשיפור רמת האנגלית היא שימוש בטקסטים ללימוד אנגלית, אז איך עושים את זה וכמה זה עוזר?

קרא עוד >>

ללמוד אנגלית בכיף

אף פעם לא מאוחר ללמוד אנגלית! קריאת סיפורים באנגלית תשפר מאוד את רמת האנגלית שלכם, בעיקר בגיל מאוד צעיר, אך גם בגילאים מתקדמים.

קרא עוד >>

אנגלית בקלי קלות

לרבים מאיתנו, המילה "ללמוד" בדרך כלל מעבירה קונוטציות "בעייתיות", אבל בכל מה שקשור ברכישת שפה, העניין קצת שונה. לפניכם כמה טיפים שיסייעו לכם ללמוד אנגלית בקלי קלות והכי חשוב - בכיף.

קרא עוד >>

לימוד אנגלית בעזרת שירים

גם האמנים הכי גדולים בעולם הם לא מורים לאנגלית, וגם הם, למרות שאנגלית היא שפת האם שלהם, בדרך ללהיט נוסף עברו על כמה חוקי דקדוק בסיסיים של השפה האנגלית

קרא עוד >>

לימוד אנגלית באינטרנט

האינטרנט שינה לחלוטין את תפיסתנו כלפי החשיבות שבלימוד שפות. אז אם אנחנו משתמשים באנגלית בשביל ללמוד את הרשת, למה שלא נשתמש ברשת בשביל ללמוד אנגלית אונליין?

קרא עוד >>

מבטא באנגלית

מבטא באנגלית הוא אחד מהאלמנטים החשובים ביותר בדו שיח באנגלית, והוא מעיד הרבה על ידע השפה של הדובר, בואו ללמוד לדבר במבטא אנגלי.

קרא עוד >>

שיפור מיומנויות למידה

ב-Wall Street לוקחים את הלימוד צעד אחד קדימה תוך שיפור מיומנויות הלמידה של התלמיד. הצורך לעמוד במשימות הלימוד בצורה נכונה כאן ובכלל מהווה את אחת הנקודות החשובות בתהליך.

קרא עוד >>

לימוד קריאה באנגלית

קריאה באנגלית היא החלק הבסיסי והראשוני בלימודי אנגלית. לקרוא באנגלית משפר את רמת השפה ואוצר המילים באנגלית. איך לומדים לקרוא באנגלית? כל המידע כאן

קרא עוד >>

אנגלית למבוגרים - כבר לא ילדים

יש כמה נקודות משותפות בין הדרך שבה אנו לומדים שפה שנייה כמבוגרים עם הדרך שלמדנו את שפת האם שלנו בילדות, אבל יש הבדלים רבים.

קרא עוד >>

כתיבת מייל באנגלית

איך כותבים מייל באנגלית? איך ניתן להעביר את המסר בצורה הטובה ביותר? כתיבת Email באנגלית היא הכרח יומיומי כמעט. הנה הדרך לעשות את זה נכון.

קרא עוד >>
X