רוצים להתגבר על המכשולים ולהצליח בלימוד אנגלית?

קראו את 10 הטיפים המובילים שלנו שיעזרו לכם להגיע לרמה שתרצו ולהצליח.

1. הגדירו מטרה

הקפדו להגדיר יעד, לאיזו רמה אתם רוצים להגיע: לשפר את האנגלית כדי לקבל עבודה טובה יותר? להתחיל ללמוד בחו"ל? לנסוע בעולם? אתגר חדש? לא משנה מה המטרה שלכם, ברגע שתגדירו אותה תדבקו בה!

2. בחרו קורס אנגלית שמתאים לצרכים שלכם

כל אחד מאיתנו הוא אדם שונה בעל יכולות וכישרונות שונים ויש לנו דרכים שונות לרכוש ידע. גלו מה מניע אתכם ואיזו שיטה תתאים לכם יותר. ברגע שתמצאו את ההגדרה הנכונה, ללמוד אנגלית יהיה קל ומהנה!

3. קחו אחריות

למידה היא תהליך הדורש זמן ומסירות. זכרו כי תרגול קצר, יעיל וקבוע הוא הרבה יותר טוב עבור המוח מאשר תקופות ארוכות ולא סדירות, אז לא צריך לבזבז את כל היום בתרגול: רק כמה דקות בכל יום יספיקו לכם להתאמן. קריאה , מוסיקה או תרגילים. נסו לעשות את זה הרגל יומיומי.

4. קראו כמה שיותר!

גם אם הרמה שלכם היא בסיסית מאוד, אפשר להתחיל לקרוא דברים פשוטים למשל ספרי ילדים או קומיקס – זה עלול להרגיש מטופש אבל התמונות והמבנים הפשוטים יעזרו לכם להבין מילים שטרם למדתם ויעזרו לכם להבין את ההקשרים.

5. צפו בסרטים עם כתוביות

כולם אוהבים סרטים. זה רעיון נהדר לצפות בסרטים עם כתוביות או למצוא את סדרת הטלוויזיה האהובה עליכם ולצפות בה שוב – באנגלית! השתמשו באינטרנט כדי לחפש דברים שמעניינים אותכם: תחביבים או דברים הקשורים למקצוע ולעבודה שלכם. כשצופים או קוראים דברים מעניינים ומוכרים, קל יותר להבין.

6. האזינו לאנגלית

חשוב מאוד לשפר לא רק את הדיבור אלא גם את כישורי ההאזנה שלכם. האזנה לשירים או לסרטוני מוסיקה באנגלית תעזור לכם לזהות מילים וביטויים חדשים שתוכלו להשתמש בהם מאוחר יותר. פודקסטים הם כלי שימושי ביותר כדי לשפר את הצלילים ובאינטונציה באנגלית. אל תדאגו אם לא תבינו הכל, לאט לאט תבינו לפי ההקשר. ההקשר הוא מאוד חשוב ונותן רמזים רבים על משמעות של מילים או ביטויים חדשים.

7. השתמשו באנגלית תוך כדי למידה

אל תפחדו לעשות טעויות.

כולם עושים טעויות, אפילו דוברי השפה הטובים ביותר! שימוש בשפה ועשיית טעויות היא הדרך הטובה ביותר ללמוד! גם אם אתה לא יודע איך להגיד משהו, נסה לא לתרגם ישירות, למצוא אסטרטגיה אחרת כדי לתקשר את מה שאתה רוצה להגיד. השתמש בביטויים פשוטים. משפטים קצרים ופשוטים בשלבי ההתחלה יסייעו לכם להעביר את המחשבות לתוך מילים.

8. להתאמן, להתאמן, להתאמן!

אל תחמיצו שום הזדמנות לאימון. הדרך היחידה לשלוט בשפה היא על ידי תרגול, עליכם להשתמש אנגלית בכל פעם שתוכלו. אי אפשר ללמוד לנהוג בלי לנהוג במכונית! בדיוק ככה באנגלית, לא ניתן ללמוד אנגלית בלי לדבר ולתרגל!

9. שלב בין כל השיטות הקודמות

למד "אנגלית אמיתית", לא רק מספר לימוד באנגלית. למרות שספרי הלימוד מספקים שיעורים מדורגים, הם נכתבו בדרך כלל בשיטות שאינן "טבעיות" לרכישת שפה. אינטרנט, סרטים, מראה המציאות, עיתונים ומגזינים, תנו לעצמכם מגוון גדול ככל שניתן להשתמש ולהיחשף לאוצר מילים וסיטואציות אוטנטיות. חשיפה גדולה יותר תעזור בשליטה בשפה.

10. לפתח את ארבע כישורי השפה בו זמנית

התמקדו בכל כישורי השפה שעומדים לרשותכם: הקשבה, דיבור, קריאה וכתיבה. זה ייתן לכם יותר ביטחון. רק קריאה וכתיבה, כמו בכמה שיטות הוראה מסורתית, לא יעזרו לכם להרגיש בטוח ולדבר אנגלית.

 

כפי שהוזכר בתחילת המאמר, כל אחד מאיתנו הוא אדם שונה בעל יכולות וחוזקות שונים, היו קשובים לעצמכם ובחרו עבורכם את השיטה המתאימה ביותר לסגנון הלמידה שמתאים ונוח לכם על מנת שתוכלו להתמיד ולהביא תוצאות.

וול סטריט אנגלית עוזר לתלמידים לרכוש את השפה בצורה הטבעית – בדיוק כפי שאנו לומדים שפות כילדים. בוול סטריט אנו משלבים בין שיטות לימוד שונות הכוללות לימוד עצמי, שיעורים קטנים ואישיים, סביבת אנגלית מלאה ומעל לכל, תרגול שאינו מוגבל בזמן יחד עם פעילויות משלימות המעניקות לכם הזדמנות להשתמש ולתרגל את האנגלית בסיטואציות ואינטראקציות מהחיים האמיתיים.

 

סגירת תפריט
×

עגלת קניות