תארו לכם רגע סיטואציה: אתם בתפקיד נחשב בחברה נחשבת ויש לכם פגישה חשובה במיוחד עם לקוח פוטנציאלי גדול מחוץ לארץ. כל המשרד מתכונן לבואו כבר שבועות מבחינת הכנת הצוות, הכנת החומרים, בניית מצגת ופרזנטציה ואתם צריכים להיות אלה שמציגים אותה בפני דרג המנהלים הבכיר של החברה ובפני הלקוח עצמו.

אתם בטוחים בעצמכם ובאנגלית העסקית שלכם ולכן לא ממש מתאמנים על המצגת לפני, מלבד קריאה קצרה, וכשמגיע הרגע וחסרה לכם מילה אתם תקועים. יש לכם בראש את המילה בעברית אבל אתם לא זוכרים את התרגום… אתם מנסים להיזכר איך אומרים את המילה באנגלית בזמן שכולם בוהים בכם ואז אתם נזכרים רק שאתם מבטאים את המילה ממש לא נכון ומביכים את עצמכם.

במקרה הפחות גרוע זה יהיה מביך ויגרור הערה של המנהל הלא מרוצה שלכם. במקרה היותר גרוע תעשו פאדיחה אמיתית והלקוח יעלב או יתעצבן. לא חבל?

התרגום בגוגל לא מספיק – לכן יש צורך ללמוד אנגלית עסקית אונליין:

אם עוד לא הבנת את זה – בעולם העסקים, האנגלית שלמדת בתיכון וגם זו שלמדת בתואר לא מספיקה בשביל להתקדם בעולם העסקים. היא אולי מספיקה בשביל ההתחלה אבל בהחלט לא מספיקה הלאה, בשביל להיות באמת מקצועי ולדבר אנגלית עסקי מבלי לשכוח את המילה המתאימה או לבטא את המילה בצורה לא נכונה. למזלך יש לך את הבסיס וגם את היכולת ולכן כל מה שאצה צריך זה ללמוד אנגלית עסקית. ומכיוון שאתה כבר עובד ועסוק וצריך ללמוד כמה שיותר מהר הכי מומלץ להירשם ללימודי אנגלית עסקית אונליין.

אולי בתקופה של התיכון או בתקופה של הלימודים, ואפילו בטיול קצר או בטיול ארוך לחוץ לארץ – להשתמש בתרגום הפשוט של גוגל הספיק לך. זה בעיקר מספיק כשצריך לתרגם באופן מידי מילה אחת ללא הקשר אך לא מילה בתוך משפט ובעיקר עובד כשאתם לא מדברים עם קהל דובר אנגלית עסקית. אבל כשאתם צריכים אנגלית עסקית אתם צריכים לדבר אנגלית ברמה גבוהה ולא לתרגם מילה אחת פה מילה אחת שם ולכן תרגום בגוגל לא מספיק. כמו כן אם אתם לא יודעים אנגלית ברמה גבוהה ומספיקה, אז גם אם תתרגמו מילה אחת וגם אם תתרגמו כמה מילים לא תדעו איך לקשר ביניהן בצורה נכונה ולבנות משפט בצורה נכונה מה שיכול לגרום למבוכה גדולה. מאוד גדולה. זוכרים את הסיפור עם הלקוח הגדול דובר האנגלית? בדיוק ככה.

בשביל לדבר אנגלית עסקית או לכתוב אנגלית עסקית מבלי לקחת את הסיכון ולהעתיק מגוגל תרגומים שלרוב פשוט מתרגם מילה במילה בלי הקשר – צריך ללמוד אנגלית עסקית. ובשביל ללמוד אנגלית עסקית כאשר אתם גם עובדים ואולי אפילו לומדים, וגם מנהלים חיי משפחה וחיי חברה אז האופציה המומלצת עבורכם ללימודי אנגלית היא קורס אנגלית באונליין.

  • קרוס אנגלית עסקית אונליין מתאים לכם מבחינת לוח הזמנים, השעות גמישות ונוחות בהתאם לשעות הפנויות שלכם.
  • קורס אנגלית עסקית אונליין מאפשר לכם ללמוד מכל מקום בו אתם נמצאים בלי הגבלה למקום גאוגרפי בארץ או אם אתם נמצאים כרגע במשרד או בבית.
  • קורס אנגלית עסקית אונליין מאפשר לכם להתקדם בקצב שלכם לפי היכולת שלכם ברמה שאתם יודעים ולעלות ברמה בהתאם לאחר תרגול ובדיקה של העבודה שלכם.
  • הקורס יכול להיות משולב גם קורס אנגלית אונליין וגם שיעורים פרונטליים מול כיתה, כולל קבוצות לימוד או לימוד בזוגות.

אז ביי ביי גוגל טרנסלייט ושלום קורס אנגלית אונליין!

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות

Call Now Button דילוג לתוכן