כולם יודעים שהשפה האנגלית פותחת לפנינו דלתות. אז אם אתם רוצים להתקדם בחיים שלכם, בכל תחום ולא רק בעסקים, הגיע הזמן לשפר את האנגלית שלכם. איך תעשו זאת? בעזרת ששת הכללים הבאים והקלים ליישום:

6 כללים לשיפור האנגלית ביעילות ובמהירות:

כלל מספר 1 – שמרו על הפשטות.

רוב המשפטים באנגלית הם קצרים יחסית ופשוטים למדי. אם תסתובבו במקומות כמו בית קפה או חנות כלבו תוכלו לשמוע את המשפטים שנאמרים ולרוב גם חוזרים על עצמם וללמוד אותם. בקורס שתבחרו ללמוד תשקיעו את הזמן שלכם בלמידה של משפטים רלוונטיים קצרים ופשוטים שיעזרו לכם להסתדר ביום יום.

כלל מספר 2 – תשכחו את השפה הראשונה שלכם.

לא, הכוונה היא לא להפסיק לדבר בשפת האם שלכם או לשכוח אותה לחלוטין. ממש ממש לא! הכוונה היא לא לחשוב בשפת האם כי אז חושבים בשפה שלכם ומתרגמים בראש לאנגלית. זזה גם לוקח זמן וגם מבלבל מאוד. רוצים לדבר באנגלית? חשבו באנגלית! (או בכל שפה אחרת שאתם רוצים לדבר בה לצורך העניין)

כלל מספר 3 – לתרגל וכמה שיותר:

בכדי לדבר אנגלית כמה שיותר טוב ולהעשיר את אוצר המילים כמה שרק ניתן צריך לתרגל. או כמו שאומרים- הדרך היחידה לדבר היא לדבר. אם אתם רוצים לתרגל אנגלית מצאו אנשים שמדברים את השפה ובקשו לשוחח איתם ולתרגל את השפה. אל תתביישו לבקש שתייה או לקנות אוכל באנגלית ונסו כמה שיותר להשתמש בשפה הזו בכדי לצבור ביטחון ולתרגל את ההגיה הנכונה של המילים. לא חסרים מועדונים וקבוצות של אנשים שנפגשים בכדי לתרגל את השפה וכך גם תרוויחו חברים חדשים וזמן איכות באנגלית. 

כלל מספר 4 – הקשיבו.

הקשיבו לאנגלית בכל מקום אפשרי. הקשיבו לשירים ברדיו או ברשימת השמעה עם המילים מולכן בכדי ללמוד אותן, צפו בתוכניות טלוויזיה ובסרטים באנגלית עם תרגום ולמדו מילים. חזרו על מה שהם אומרים בצורה שהם אומרים את הדברים- חיקוי הוא דרך נהדרת ללמוד לבטא ולהגות את המילים באופן נכון.

כלל מספר 5 – למדו בקצב שלכם עם המטרה שלכם

זה נחמד ללמוד אנגלית בשביל הכיף ובאופן כללי אבל תתקדמו הרבה יותר ותלמדו טוב יותר אם תגיעו לשיעורים עם מטרה ברורה. מדוע אתם רוצים ללמוד אנגלית? לשם מה אתם צריכים את השפה האנגלית? מהי המטרה שלכם בלימודי קורס באנגלית? כמו כן חשוב שתדעו מה היא הרמה שאתם נמצאים בה, לאיזו רמה אתם שואפים להגיע ותירשמו לקורס שהלימודים בו נעשים בקצב שלכם לכיוון המטרה שלכם. כך תוכלו להתקדם בקצב הנכון ולא מהר מדי או לאט מדי ולבדוק את עצמכם גם במהלך הקורס וגם בסופו אם השגתם את המטרה שלמה התחלתם ללמוד אנגלית מלכתחילה. 

כלל מספר 6 – קחו סיכונים ועשו טעויות.

אין מה לפחד מלטעות. כולם טועים והפתגם אומר שזו רק טעות במקרה שלא לומדים ממנה. אז הפכו את הטעות לשיעור וקחו סיכונים. ענו על השאלות של המורה, דברו אנגלית בקול רם ועם ביטחון עצמי ואל תפחדו לטעות. כאשר לומדים שפה חדשה ואחרת משלכם זה אך טבעי לטעות ודרך טעויות לומדים. וודאו שאתם לומדים באווירה נעימה ומפרגנת שרק תעזור לכם להפוך את הטעויות לשיעורים ואל תדאגו אם לוקח לכם זמן לקלוט נושא חדש או לבטא מילה שרק למדתם, הכל עניין של זמן, תרגול, התמדה ורצון.

למידת השפה האנגלית היא תהליך אך אם החלטתם ללכת איתו לכו איתו עד הסוף ולמדו כמו שצריך בצורה פשוטה ויעילה בקורס אנגלית שמתאים עבורכם!

סגירת תפריט
Call Now Button
×
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן