שיטת הלימוד הייחודית שלנו מתבססת על השיטה הטבעית: שמיעה, התבטאות, תיקון ההתבטאות וחוזר חלילה, ממש כפי שתינוק לומד שפה חדשה או אדם השוהה בארץ זרה ונדרש להסתגלות. זוהי השיטה המוכחת כמוצלחת ביותר בעולם.

Wall Street מבינה את צרכי לקוחותיה ואת קצב החיים העמוס ומאפשרת לרכוש קורס אנגלית לפי תקופות זמן קבועות מראש של חצי שנה, 9 חודשים ושנה, המאפשרים למידה בקצב אישי ומותאם לאורח החיים שכל אחד מנהל ללא הגבלת רמת הלימוד.

קורסי האנגלית ללא הגבלה מספקים גם מענה ללקוחותינו העסקיים אשר בנוסף לקורס אנגלית ללא הגבלה מקבלים שירותי מעטפת כגון תמיכה בתרגום וניסוח מיילים עסקיים, כתיבה באנגלית לצרכים עסקיים, הכנה לשיחת טלפון או פגישה, הכנה להעברת מצגת באנגלית ועוד. תוכנית זו מספקת תמיכה מלאה בפעילות העסקית של הלקוחות ע”י מתן ליווי מקצועי בנקודות הממשק שלהן יידרש.

קורסי ה-Unlimited מאפשרים ללקוחותינו להגיע לסניף כל יום, כל היום, ללא הגבלה. זאת בנוסף לשיטת הלימוד החדשנית של Wall Street המאפשרת גם לתרגל בכל זמן ומכל מקום – English Anytime.

למידע על קורסי אנגלית במסלולים שונים:

רוצים לקבל מידע נוסף על קורסי ה-Unlimited ללימודי אנגלית של וול סטריט? מעוניינים להירשם והתחיל ללמוד אנגלית עוד היום? התקשרו ל-2044* או השאירו פרטיכם באתר ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם.

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות