רוצים להצליח בלימודים? קריירה טובה? או להסתדר בחו"ל בקלות? היום זה כבר ברור שאנגלית היא השפה החשובה ביותר בעולם ומי שרוצה להצליח חייב לדעת לדבר, לכתוב ולהבין אותה. עולם העסקים, האינטרנט ומוסדות הלימודים – בכולם האנגלית נהפכה לעמוד התווך המרכזי שבלעדיו אי אפשר להצליח בעולם כיום. כולם יודעים שמי שרוצה להצליח בעולם של היום ולפתוח אפשרויות לעתיד חייב לדעת אנגלית ברמה גבוהה ולפתח את כישורי השפה מגיל צעיר.

אנחנו ב-Wall Street, בית הספר הגדול והמוביל בישראל ללימודי אנגלית, מבינים את החשיבות העצומה שיש כיום ללמידת האנגלית, במיוחד בקרב בני הנוער. אנחנו מבינים את הצורך של בני הנוער להשתפר באנגלית, בין אם בשביל הצלחה בלימודים, פתיחת אפשרויות תעסוקה לעתיד או סתם בשביל להסתדר בחו"ל או לנווט באינטרנט בקלות ולכן פיתחנו קורסי לימוד אנגלית לבני נוער, שמותאמים להם במיוחד.

 

למה בני נוער צריכים לימודי אנגלית?

בני נועד שנהנים מלימודי אנגלית

המתבגרים של היום משתמשים באנגלית, לא רק במסגרת בית הספר בהכנה לבגרויות, למעשה היא משולבת בחיי היומיום שלהם בשלל ביטויים, סלנג ומותגים. האנגלית מקיפה אותם וידיעת השפה נעשתה "תנאי בסיס" לכל בןבת נוער שרוצים לתקשר עם חבריהים בפייסבוק, לטייל בחו"ל בלי שיחון או מכוונים קדימה להשתלב בשוק העבודה.

פיתוח ושיפור האנגלית אצל בני הנוער יאפשר להם לחוות את העולם בצורה טובה יותר, הם יוכלו להבין את מילות השיר האהוב עליהם של להקה מחו"ל, לצפות בסרטים גם בלי התרגום ולדבר עם חברים מכל העולם בקלות. בנוסף לשימוש האישי, פיתוח מיומנויות השפה וחיזוק האנגלית בגיל ההתבגרות יעזור לבני הנוער גם במסלולם העתידי, בקבלה לאוניברסיטה ומציאת עבודה וכמובן שגם בהצלחה בבגרויות.

אצלנו בוול סטריט הלימוד נעשה בקבוצות קטנות והתכנים מותאמים לעולמם של בני הנוער, כך שיוכלו לשפר ולחדד את מיומנות השפה שלהם בכתיבה, קריאה ודיבור בצורה חווייתית ומעניינת ובסביבה כיפית ומאתגרת, תוך שימוש במושגים מעולם התוכן שלהם כך שהחוויה נעשית מהנה וייחודית.

צפו בסרטון של לירן, שהגיע לוול סטריט בשביל לשפר את האנגלית לקראת לימודים

יתרונות הלימוד ב-Wall Street

בשיטה של וול סטריט כל אחד יכול להצליח, לא משנה מהם חוויות הלימוד הקודמות שלו או מאיזה רקע הוא מגיע. השיטה מכוונת התוצאות שלנו נועדה ללמד את השפה בצורה אפקטיבית, אינטראקטיבית וחווייתית.

– כיתות קטנות המאפשרות לכל תלמיד מקום אישי והתאמה לרמתו, כך שיוכל למקסם את יכולת הלמידה וההבנה שלו. באמצעות הכיתות הקטנות התלמידים שלנו מקבלים יחס אישי, קשוב וצמוד.

 מערכת הלימוד המודולרית שלנו מציעה לתלמידים גמישות גבוהה, תמיכה צמודה וליווי אישי שמובילים לצמיחה והצלחה בלימודים.

– ליווי אישי הוא חלק חשוב בתפיסת עולמנו, שכן לימוד הינו תהליך שלם המצריך גיבוי איכותי ולווי פרטני של התלמיד בידי צוות המומחים המקצועי שלנו.

 מערכת מולטימדיה אינטראקטיבית וחכמה שהיא חלק אינטגרלי מתהליך הלמידה של התלמידים. המערכת מאפשרת לכל תלמיד להתקדם בקצב האישי שנכון לו והיא מהווה גם קורס ללימוד אנגלית באינטרנט.

 רשת בינלאומית, התלמידים של וול סטריט נהנים מגישה למערכת בינלאומית ייחודית. המערכת יודעת לזהות את רמת הלימוד של התלמיד ולהתאים את התכנים המתאימים לרמתו באמצעות מגוון רחב של תכני העשרה, בהם: קטעי ווידאו קצרים, מענה לשאלות און ליין, המילה היומית והודעות מהסניף שלכם.

ב- Wall Streetתפגשו צוות הוראה שהוכשר במיוחד לעבודה עם מתבגרים בכל רמות האנגלית. צוות ה- English leaders שלנו הם הטובים והמקצועיים ביותר בארץ וכן בעלי ניסיון בהוראת נערים ונערות. אנו מעמידים לרשות ילדכם את הצוות המקצועי ביותר שיש ללימודי אנגלית בשילוב של שיטה מנצחת בסביבה מעניינת ומאתגרת שיוצרים מתכון בטוח להצלחה.

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך:

סגירת תפריט
Call Now Button
×
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן