מחפשים קורס אנגלית למתחילים? רוצים להתחיל ללמוד אנגלית ולהצליח לדבר בצורה שוטפת ובביטחון, תוך כדי לימוד חוויתי ומהנה?

ידיעת השפה האנגלית הפכה להיות דרישת סף כמעט לכל דבר בחיי היומיום שלנו. אם אנחנו מעוניינים לגלוש באינטרנט, לטוס לחו"ל, להתקדם לתפקידים בכירים בקריירה שלנו או ללמוד לתואר מתקדם, ידיעת אנגלית ברמה בסיסית יכולה להשפיע על מהלך חיינו ולכן חשוב להקדיש לכך את החשיבות ואת תשומת הלב הראויה לכך.

למידת שפה חדשה, או שיפור שפה שאיננו שולטים בה הוא מטלה לא פשוטה, ועל מנת להשיג את התוצאות המקסימליות בטווח זמן קצר ככל האפשר, לימודי אנגלית למתחילים יכול לקדם אותכם בצורה משמעותית לעבר שליטה בשפה האנגלית. 

אנגלית למתחילים מיועד לאנשים שרוצים להתחיל בלימודי אנגלית ומבינים את הקושי שבללמוד שפה חדשה מבלי להעזר בגורמים מקצועיים. על מנת להגיע לתוצאה של ידיעת אנגלית ברמה גבוהה, חשוב לזכור שהדרך רצופה תחנות רבות, כאשר קורס אנגלית למתחילים הוא ההתחלה האידיאלית במסע אל עבר המטרה. למידת שפה היא תהליך ארוך ומורכב, ועל מנת להגיע לתוצאות טובות בסוף הדרך, יש להתחיל את לימודי האנגלית בצורה הטובה יותר, עם בסיס איכותי שממנו תוכלו לפתח את רמת האנגלית שלכם.

לימוד אנגלית למתחילים ABCD, קורס אונליין אנגלית בסיסית למתחילים - בית ספר וול סטריט
Designed By Freepik

לימוד אנגלית בסיסית ABC 

מטרת לימוד אנגלית בסיסית היא היכרות ראשונית עם האותיות הלועזיות,שימוש בהגייה וצירופים נכונים של האותיות כדי לבנות מילים, ותרגול בסיסי של מיומנויות הכתיבה והקריאה. בנוסף כולל הקורס חשיפה למילים בסיסיות וחיוניות ומשפטים ראשוניים ופירושם כדי שתוכלו להשתלב בקלות ברמת הלימוד הראשונה שלנו.

השלבים הראשונים של לימוד אנגלית ממוקדים בלמידה והפנמה של יסודות השפה האנגלית. הקורס מקנה הכרה ראשונית עם השפה ויכולות בסיסיות באנגלית, בהתאם לקורס מבוא באנגלית. צוות ה- English Leaders של וול סטריט ילוו אתכם בכל שלב במהלך הקורס ובסיוע מערכת המולטימדיה שלנו תוכלו ללמוד הגייה נכונה, ושימוש נכון באוצר מילים בסיסי באנגלית.

קורס אנגלית למתחילים ABC מיועד לתלמידים המעוניינים להשתלב בשיטת הלימוד הייחודית של וול סטריט וצריכים בסיס בתחום הקריאה והכתיבה. הקורס מהווה מעיין מכינה ראשונית ומבוא לעולם השפה האנגלית, מהווה בסיס להמשך לימודי האנגלית בעזרת המדריכים הכי טובים ומנוסים שיש להציע. וול סטריט מציעה גם קורס אנגלית אונליין למי שמעוניין בשיטה חדשה ללימוד מהבית, בדגש על מתחילים!

למידע על מסלולי לימוד אנגלית נוספים:

  • אנגלית ללא הגבלה – קורס אנגלית  הניתן לרכוש תקופת זמן וללמוד בקצב שלך וללא הגבלה.
  • אנגלית עסקית – קורס למגזר העסקי המספק תכנים יחודיים מעולם העסקים הבינלאומי.
  • אנגלית לילדים – קורסי אנגלית לילדים חוויתיים המשלבים פעילויות ולמידה.
  • אנגלית למבוגרים – קורסי אנגלית לאזרחים ותיקים בני הגיל השלישי שרוצים ללמוד בהנאה.

רוצים לשמוע עוד על קורסי האנגלית של וול סטריט? מעוניינים להירשם והתחיל ללמוד אנגלית למתחילים עוד היום? השאירו פרטים בטופס שבאתר ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם או התקשרו ל-2044* ונשמח לעמוד לרשותכם.

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך:

סגירת תפריט
Call Now Button
×
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן