קורס אנגלית בהתאמה אישית מקנה מיומנויות בשפה האנגלית לכל אחד בהתאם לרמה וליכולות האישיות שלו. שיטת הלימוד הייחודית של וול סטריט ממחישה את תהליך רכישת השפה באופן הטבעי ביותר ומטרתה לפתח את ארבעת כישורי השפה: הבנה, דיבור, קריאה וכתיבה.

קורס אנגלית בהתאמה אישית הוא קורס אנגלית משולב וייחודי אשר משלב לימודי מולטימדיה, ספרי לימוד ושיעורים פרונטאליים עם English Leader, בקבוצות קטנות וממוקדות. בנוסף לפעילות הלמידה השוטפת מרכזי הלימוד של וול סטריט מציעים מגוון פעילויות העשרה במועדון החברתי (Club), בשיעורי דיבור (Complementary) ובאתר האינטרנט שלנו . במהלך הקורס מקבל התלמיד ליווי מקצועי על ידי צוות היועצים והמומחים לשם תמיכה והכוונה בכל הנוגע להשגת יעדי הקורס. כחלק משיטת הלימוד של וול סטריט לאורך כל הקורס ההתנהלות בין צוות הסניף לתלמיד היא באנגלית.

מטרת העל של הקורס היא לשפר את ביטחונם הכללי בשפה אנגלית. הקורס כולל 20 רמות שונות של לימודי אנגלית וכל תלמיד לומד בקצב אישי. בכדי להשתלב ברמת הלימוד הראשונה מבין 20 הרמות הכלולות בקורס, נדרשת יכולת קריאה וכתיבה בסיסית. ניתן לבחור בקורס מינימאלי של רמת לימוד אחת ב-3 חודשים או לבחור בקורס ארוך יותר לפי מידת הצורך.

צפו בסרטון של עוזי, שהגיע ללמוד בוול סטריט בזכות ההתאמה האישית של הקורסים

למידע על מסלולי לימוד אנגלית אחרים:

רוצים לקבל מידע נוסף על קורסי ללימוד האנגלית בהתאמה אישית של וול סטריט? מעוניינים להירשם והתחיל ללמוד אנגלית עוד היום? התקשרו ל-2044* או השאירו פרטיכם באתר ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם.

סגירת תפריט
Call Now Button
×
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן