בימינו, רמת אנגלית בסיסית אינה מספיקה עבור מי שרוצה להתקדם לעמדות מפתח בקריירה, להתפתח מבחינת השכלה או להיות מסוגל לכתוב ולנהל שיחה באנגלית. עבור מי שרוצה לצעוד צעד קדימה לכיוון קריירה במקצוע מוביל, כזה שיש לו ביקוש גם בישראל וגם בשאר חלקי העולם, דרושה אנגלית ברמה גבוהה. תאגידים וקונצרנים רבים מחזיקים חברות בת בישראל עם אלפי עובדים, כאשר על מנת לתחזק את שיתוף הפעולה בין הגורמים השונים בארגון, ידרשו ממך שימוש תמידי באנגלית, קריאה, כתיבה באנגלית, וגם יכולת ניהול שיחה.

בשביל להגדיל את הסיכוי להתקבל לעבודות בתחומים הללו, להצליח בלימודים או אפילו על מנת למצות טיול בחו"ל, יש צורך לשפר את רמת האנגלית מעבר למה שנלמד בבית הספר ובמסגרות אחרות. למטרה זו קיים קורס אנגלית למתקדמים, המספק את הכלים המתקדמים לניהול שיחה באנגלית באופן שוטף, התמודדות עם טקסטים מורכבים ואוצר מילים נרחב והבנה עמוקה של השפה האנגלית על כל רבדיה המרתקים.

איך יודעים איזו רמה מתאימה לי?

כל התלמידים, בכל הרמות, עושים מבחן ידע בתחילת דרכם בוול סטריט. לפי מבחן זה נוכל לתכנן ביחד אתכם את הקורס המתאים לכם, לפי רמת האנגלית שלכם ולפי הרמה אליה אתם רוצים להגיע. כל קורס בוול סטריט משלב בין דיבור, הבנת הנקרא והבנת הנשמע. 

בקורסים למתקדמים, התלמידים יתמודדו עם טקסטים מורכבים, ישוחחו עם דוברי אנגלית וירחיבו את אוצר המילים שלהם. אנחנו נתאים את מבנה הקורס כך שיתאים לשאיפותיכם המקצועיות. לדוגמא, הכנת והעברת מצגות באנגלית, השתתפות במפגשי שאלות ותשובות, הכנה לריאיונות עבודה באנגלית, כתיבת מכתבים ומיילים עסקיים ועוד.

קורס אנגלית למתקדמים בוול סטריט

בבית הספר לאנגלית וולסטריט קורס אנגלית למתקדמים  מורכב משני שלבים: Milestone and Mastery.
מטרותיו של הקורס הן לקדם את התלמיד באורינות אנגלית, מיומנויות גבוהות של קריאה, שיחת חולין, שיחות עסקיות, מבני דקדוק ושטף דיבור. בסופם של שני השלבים יהיה התלמיד מיומן בדיבור, קריאה וכתיבה בשפה האנגלית ואף יהיו לו הכלים להמשיך לפתח מיומנות זו בצורה עצמאית.

קורס אנגלית למתקדמים – Milestone

שלב זה מחזק מיומנויות אנגלית באמצעות מערכות מולטימדיה, ספרי לימוד ומפגשים עם דוברי אנגלית שפת אם.
הקורס מכוון להרחבת אוצר מילים באנגלית עסקית, תרגול שטף דיבור, הכרות עם מבני דקדוק והבנת הנקרא של טקסטים מורכבים.

קורס אנגלית למתקדמים – Mastery

שלב זה מחזק מיומנויות אנגלית באמצעות מערכת מולטימדיה, ספרי לימוד ומפגשים עם דוברי אנגלית ברמת שפת אם. שלב זה מתמקד בתקשורת בין אישית שותפת עם דוברי אנגלית שפת אם, חיזוק שטף דיבור באנגלית, שימוש בביטויים מורכבים, ומחזק המשכיות בהתפתחות עצמאות התלמיד עם השפה.

למה ללמוד אנגלית למתקדמים?

בגלל המפגש התדיר עם השפה האנגלית בחיי היומיום שלנו, אנחנו נוטים לחשוב שרמת האנגלית שלנו מספיקה לצורך שלנו, אך רמת האנגלית שלנו לעיתים רבות זקוקה לשיפור רב על מנת להוביל אותנו למקומות שאליהם אנו רוצים להגיע במהלך חיינו. האנגלית שבה אנו נתקלים בדרך כלל רצופה בטעויות ולא מסייעת לנו לשיפור אוצר המילים והיכולת לנהל דו שיח ברמה גבוהה. האנגלית באינטרנט ובטלוויזיה מלאה בשגיאות ובסלנג שאינו רלוונטי לצרכים מקצועיים ולימודים של השפה האנגלית. בדיוק בשביל  זה קורס אנגלית למתקדמים הוא הפתרון האידיאלי להמשך שיפור רמת האנגלית שלכם.

כמה סיבות ללמוד אנגלית למתקדמים בוול סטריט:שיטה בינלאומית ללימודי אנגלית למתקדמים!

  • בית הספר וול סטריט הוא בית הספר המוביל ללימודי אנגלית בישראל ובעולם, עם למעלה מ-35 שנות לימוד אנגלית.
  • מורי בית הספר הם דוברי אנגלית שפת אם, בעלי ניסיון וידע רב – שיכולים לקדם אותך לרמה הגבוהה ביותר.
  • בבית ספר וול סטריט מדברים רק באנגלית (גם בקבלה ואפילו בקפיטריה) ומספקים את סביבת הלימודים אולטימטיבית למיצוי הפוטנציאל שלך.
  • השילוב של שיעורים כיתתיים, שיעורי מולטימדיה ופעילות חברתית באנגלית, מאפשרת להתקדם בשפה באופן משמעותי תוך זמן קצר. 

רוצים לשמוע עוד על קורסי אנגלית למתקדמים של וול סטריט? מעוניינים להירשם והתחיל ללמוד אנגלית עוד היום? השאירו פרטים בטופס שבאתר ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם או התקשרו ל-2044* ונשמח לעמוד לרשותכם. 

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות

Call Now Button דילוג לתוכן