הורים רבים מחפשים קורסים ללימוד אנגלית באינטרנט המיועדים לילדים. באתרים רבים יש מקורות שונים שבהם הילדים יוכלו ללמוד את ה- ABC, שירים לילדים, מילים ראשונות, דפי עבודה בסיסיים ועוד. עם זאת, במידה והילדים כבר יודעים את ה- ABC ומעוניינים להעמיק את ידיעותיהם בשפה האנגלית, חברת וול סטריט מציעה לילדים קורס אונליין ייחודי שבו הם לומדים בכיתה וירטואלית עם ילדים נוספים (עד ארבעה ילדים בכיתה).

תכנית וול סטריט היא ייחודית משתי סיבות עיקריות. הראשונה, מדובר בתכנית כוללת שמשלבת בין הבנת הנקרא, הבנת הנשמע, כתיבה ודיבור. התכנית כוללת שיעורים, ספרים, משחקים ועוד (פירוט בהמשך). מעבר לכך, התכנית משלבת את היתרונות שבלמידה בכיתה. לתלמידים יש מורה קבוע שמעביר את השיעורים ועוקב אחרי קצב ההתקדמות של כל תלמיד, יש אפשרויות לעבודה עצמית וגם לתרגול עם חבריהם לקבוצה בזמן השיעור. ילדים רבים מעדיפים את החוויה הלימודית שמאפשרת להם ללמוד עם ילדים נוספים ואולי אפילו להכיר חברים חדשים על פני למידה עם מורה פרטי.

וול סטריט הוא בית הספר המוביל בישראל ללימוד אנגלית למבוגרים, ובעקבות הדרישה פתחנו גם מסלולים לילדים. המסלולים לילדים ובני נוער מותאמים לפי רמת התלמידים, ומתאימים למתחילים ולמתקדמים. בוול סטריט ברחבי הארץ נערכים קורסים מהרמה הבסיסית ביותר, כלומר לימוד ה-ABC ועד לקורסים למתקדמים המעוניינים להגיע לשפת אם. בקורסים לילדים באינטרנט, לימוד האנגלית במסלול הבסיסי מתאים לילדים שמכירים את האותיות ונמצאים בשלבים הראשונים של הקריאה והדיבור, וממשיך עד לרמת דוברי אנגלית בשפת אם.

מה כולל קורס אנגלית באינטרנט לילדים?

  1. לימודים בכיתה וירטואלית של עד ארבעה תלמידים.
  2. ליווי אישי – לכל תלמיד יש מורה מלווה (לרוב המורה מהכיתה הוירטואלית) שתפקידו לעקוב אחרי התקדמות התלמיד ולהיות זמין לשאלות במידה ויש.
  3. ספר דיגיטלי – ספר לימוד שכולל קטעי קריאה, שמע ותרגול בכתיבה ודיבור. לספר הדיגיטלי יש אפילו מתקן שגיאות אוטומטי כך שהתלמיד יוכל לדעת בזמן אמת אם הוא עשה טעות.
  4. משחקים לימודיים – כל תלמיד מקבל גישה למגוון משחקי העשרה המעבירים את חומר הלימוד בדרך חווייתית.
  5. סרטונים – במאגר הלימוד שלנו יש סרטונים קצרים, לעיתים מדובר בהסברים בנושאים שונים באנגלית ופעמים אחרות מדובר בתרגול של הבנת הנשמע באנגלית.
  6. מבחן רמה – בתחילת כל קורס התלמיד עובר מבחן רמה שנועד להתאים אותו למסלול הלימוד הרצוי לפי רמתו. לאורך הלימודים בוול סטריט התלמיד יעבור עם הזמן מבחני רמה נוספים כדי לעקוב אחר התקדמותו ועדכון נושאי הלימוד בהתאם.

נכון לאביב 2020, עם התפרצות נגיף הקורונה, הצורך של תלמידים בקורס אנגלית איכותי ומקיף שמתקיים מהבית עלה. לוול סטריט יש את תכנית הלימוד המקיפה, האיכותית והאפקטיבית שתגרום לתלמידים ללמוד את השפה האנגלית על בוריה וגם ליהנות מהדרך!

לימודי האנגלית באינטרנט מיועדים לילדים בגיל תשע ומעלה. למעבר לעמוד מסלולים ומחירים לחצו כאן.

סגירת תפריט
Call Now Button
×
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן