אנשי עסקים רבים מתנהלים במרחב גלובלי: נסיעות לכנסים בחו"ל, פגישות עם נציגים ממדינות זרות, שיחות ועידה בינ"ל ועוד. תנאי כמעט בסיסי להתנהלות מול גורמים בינלאומיים בימינו היא ידיעת אנגלית ברמה גבוהה או אפילו ברמת שפת אם. אנשי עסקים רבים מעוניינים לשפר את האנגלית השגורה בפיהם אך לא מוצאים את הזמן לעשות זאת. הליכה לשיעורים בכיתות בזמנים קבועים שבוע אחר שבוע, אינה אפשרית לאנשים עם לוחות זמנים לחוצים או כאלה המשתנים באופן תדיר.

מסיבה זאת אנשי ונשות עסקים מעדיפים ללמוד אנגלית בקורס באינטרנט, דבר שמספק להם גמישות בשעות הלימוד. עם זאת, לומדים רבים מרגישים שהקורסים והאפליקציות באינטרנט אינם מספקים, חומר הלימוד אינו מותאם לעולם העסקים, רמת הלימוד אינה מתאימה להם בדיוק ועוד. כדי לתת מענה לצרכים אלה, וול סטריט פיתחה קורס אונליין באנגלית שמותאם לאנשי עסקים. הלימוד נעשה אחת לשבוע בכיתה וירטואלית עם מורה ועד ארבעה תלמידים בכיתה במפגש דרך האינטרנט. פרט ללמידה בכיתה הווירטואלית, המשתתפים נהנים ממגוון משאבים הזמינים להם לאורך תקופת הלימוד – ספר לימוד דיגיטלי לתרגול הבנת הקריאה, השמיעה (כן, יש שם גם קבצי שמע), הדיבור והכתיבה שכולל גם מתקן שגיאות אוטומטי, סרטונים, ומשחקים.

אנגלית לאנשי עסקים אונליין - וולסטריט בית ספר לאנגלית

יתרונות לימוד קורס אנגלית אונליין של וול סטריט הוא שהוא מותאם באופן מלא לאנשי ונשות עסקים. בין הסיטואציות שהמשתתפים מתרגלים ניתן למנות ראיונות עבודה, שיחות ועידה, מצגות, ארוחות חגיגיות ועוד. בנוסף, בתחילת כל מסלול, כל נרשם עובר מבחן רמה שמאבחן את רמתו כדי שנוכל להתאים את השיעור והמסלול באופן פרטני לכל אחד ואחת. לאורך הדרך, תעברו מבחני רמה נוספים וזאת כדי שתוכלו לעקוב אחרי התקדמותכם, וכדי שאנחנו נוכל לספק לכם תכנים המתאימים במיוחד לכם.

תכנית הלימוד העסקית של וול סטריט (לימודי אנגלית באינטרנט) כוללת:

  1. מבחן רמה
  2. לימוד בכיתה וירטואלית של עד ארבעה משתתפים
  3. ליווי אישי – נציג וול סטריט יעקוב אחרי ההתקדמות שלכם ויהיה הכתובת לשאלות/פניות במקרה הצורך.
  4. ספר דיגיטלי – ספר תרגול הכולל קטעי קריאה, כתיבה, שמע ואפשרות לתיקון אוטומטי.
  5. תכנית לימוד המיועדת לאנשי עסקים ותכלול בין השאר סימולציות של מצגות, ריאיונות עבודה ועוד.
  6. אמצעי מולטימדיה כמשחקים וסרטונים.

אז למה אתם מחכים?

אם אתם מרגישים שהקריירה שלכם תפגע בגלל רמת האנגלית שלכם תוכלו להתחיל לשפר את השפה השגורה בפיכם כבר עכשיו. למעבר לדף מחירון והרשמה לחצו כאן.

סגירת תפריט
Call Now Button
×
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן