אנשים רבים בני כל הגילאים מעוניינים ללמוד את השפה האנגלית לצרכים שונים: עבודה, ביקור בחו"ל, תקשורת עם קרובי משפחה שלא גרים בארץ ועוד. למרות שרבים רכשו כלים בסיסיים בבית הספר, לעיתים גם לבני נוער ומבוגרים נדרש קורס אנגלית למתחילים. בעוד שוול סטריט מציעה קורסים למתחילים ולמתקדמים בשיטה דיגיטלית, אונלין, או בסניף תל אביב, יש אנשים שמעדיפים ללמוד את השפה דרך המחשב ומחפשים קורסי אנגלית אונליין למתחילים – השיטה של וולסטריט הכוללת 20 רמות לימוד מאפשרת לכל תלמיד, בין אם הוא ברמה 1 – מתחילים או ברמה 20 – אנגלית ברמת אנגלית כשפר אם, להתקדם בהתאם לתכנית מובנית.

למטרה זו, וול סטריט פתחה את האפשרות ללימוד אנגלית באינטרנט. התכנית כוללת קורס הנלמד בכיתה דיגיטלית אונליין, של עד ארבעה משתתפים עם מורה צמוד וכן לימוד באמצעים דיגיטליים כולל חוברת לימוד אינטראקטיבית, סרטונים ומשחקים. במסגרת הקורס למתחילים, הלומדים יעשירו את אוצר המילים שלהם, יתרגלו שיחות באנגלית, יקראו ויכתבו וגם ילמדו על חוקי הדקדוק. המטרה של קורס המתחילים היא מצד אחד לספק פתרון למי שמעוניין לראות שיפור בתוך כמה שבועות, ומנגד גם לתת כלים שיעזרו ללמוד ולהשתפר באנגלית בטווח הארוך.

לימוד אנגלית למתחילים באינטרנט

יתרונות קורס אונליין באנגלית למתחילים, מבית וול סטריט

לוול סטריט יש ניסיון של עשרות שנים בלימוד אנגלית, ושיטת הלימוד הייחודית שלה נלמדת במדינות בכל רחבי העולם. בקורסים למתחילים, מתחילים ממש בהתחלה ממילים ראשונות וה- ABC, עם זאת, חשוב לציין שקורס מתחילים באינטרנט נועד לאנשים עם ידע בסיסי בקריאה, כלומר, מכירים את האותיות. בקורס אינטרנט תיהנו ממגוון כלים ומשאבים:

  1. גמישות – למידה בזמן שנוח לכם מכל מקום שבו תהיו, כל מה שצריך הוא חיבור לאינטרנט.
  2. מבחן רמה שיבטיח שתתחילו ברמה המתאימה לכם עם חומר לימוד אישי המותאם עבורכם.
  3. לימוד בכיתה דיגיטלית – כל הלימודים אונליין במערכת מתקדמת בעולם.
  4. ליווי אישי – לאורך כל תקופת הלימודים המורה יעקוב אחרי ההתקדמות של כל תלמיד וגם יהיה הכתובת לשאלות במידת הצורך.
  5. ספר לימוד אינטראקטיבי – ספר שכולל קטעי קריאה, כתיבה, שמע ואף דיבור, כולל מתקן שגיאות אוטומטי וספרי העשרה.
  6. משחקים – מגוון משחקים לחיזוק ידיעת האנגלית.
  7. סרטונים – מבחר סרטונים שנועדו להסביר חומר לימוד מחד ולחזק את הבנת השמיעה שלכם מנגד.

טיפים לאנשים שמתחילים קורס אונליין באנגלית

רצון טוב עומד בבסיס כל למידה, אבל זה לא מספיק. יש שני דברים שגילינו שהם חשובים מאוד למי שלומד קורס אונליין.

  1. הגדירו מטרות – הגדירו מטרות ארוכות טווח – לדוגמא, אני רוצה לדבר אנגלית באופן שוטף לצד מטרות קצרות טווח לדוגמא, אני רוצה לנהל שיחה של חמש דקות באנגלית. המטרות ארוכות הטווח יתנו לכם השראה ללמידה, המטרות קצרות הטווח יעודדו אתכם להמשיך. כשתראו שאתם עומדים במטרות קצרות הטווח תהיה לכם תחושה של הישגיות והצלחה וזה מה שידרבן אתכם להתמיד בלימודים.
  2. למדו בקביעות – התמדה היא הגורם החשוב ביותר להצלחה ולכן אתם צריכים ליצור סביבה שתעזור לכם להצליח. תקבעו זמנים ובמקרה הצורך גם מקום שבו תתרכזו אך ורק בלמידה. במידה ותצליחו ליצור לעצמכם מסגרת קבועה של מקום וזמן, יהיה לכם קל יותר להתמיד ולכן גם להצליח בלימודים.

סגירת תפריט
Call Now Button
×
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן