לא יאמן אבל הרגע הזה הגיע. הוא באמת הגיע! השתחררתם ואתם כבר עובדים בעבודה מועדפת ומתחילים לחשב ולתכנן את הכסף שחסכתם מבר או בת המצווה, חולמים על הטיול הגדול לחוץ לארץ, זה שעושים אחרי צבא ורגע לפני שחוזרים לארץ ומתחילים את החיים האמיתיים. 

סביר להניח שכבר התחלתם לבדוק לגבי טיסות והשוואת מחירים, מסלולים מועדפים ביעדים אליהם אתם מתכננים להגיע וגם אילו חיסונים צריכים לעשות לפני ואילו תרופות כדאי לקחת אתכם.

אבל יש גם דבר אחד חשוב ביותר לפני טיול גדול (או קטן) לחו"ל, שאולי לא הקדשתם לו מספיק מחשבה והוא – לימודי אנגלית.

למה לימודי אנגלית כל כך חשובים לפני הטיול הגדול?

אתם עסוקים בהרבה דברים ויש המון דברים לארגן בתקופה הזו, אז מה פתאום לימודי אנגלית עכשיו? הרי בכל מדינה מדברים שפה אחרת, אתם זוכרים כמה משפטים מהתיכון ותדעו להסתדר,  וגם בטוח יש מישהו בחבורה שיודע אנגלית.. אז סביר להניח שאתם צודקים, ועם זאת לימודי אנגלית הם חשובים ביותר מכיוון שזו אחת השפות המובילות והפופולאריות בעולם, כמעט כולם דוברים אותה (אם לא המקומיים בהחלט גופים ממשלתיים ונציגים של המדינה) ואם תמצאו את עצמכם לבד או עם מישהו שסמך על אחרים כמוכם – וזה יכול לקרות, אתם בבעיה.

בכדי לא להיתקע בלי השפה האנגלית שתעזור לכם אחר כך גם בלימודים האוניברסיטאיים וגם בעולם העבודה לאחר מכן, כדאי שתשקיעו בלימודי אנגלית לפי הטיול. 

הנה לכם 4 סיבות למה כדאי ללמוד דווקא עכשיו:

  1. אם אתם חיילים משוחררים אז ניתן לממש את כספי הפיקדון הצבאי לצורך לימודי אנגלית כמעט בכל בתי הספר שמציעים לימודי אנגלית פרונטליים או און ליין וחשוב לברר זאת לפני.

  2. הטיול שלכם אחרי הצבא ובכלל כל טיול לחוץ לארץ לאחר מכן יהיה קל יותר וזורם יותר ברגע שאתם תבינו את השפה, תהיו בעלי אוצר מילים נרחב ותוכלו לנהל שיחות עם אנשים ברחוב ובמקומות תיירותיים וגם במקרה הצורך מול מוסדות רשמיים. הרבה יותר קל ופשוט כאשר מבינים על מה מדברים אתכם ואתם יודעים להסביר את עצמכם כראוי.

  3. אם כבר החלטתם על לימודי אנגלית לצורך הטיול ולצורך טיולים נוספים בעתיד, דעו לכם שפה רק נפתחות האופציות! תוכלו להישאר במקום שאהבתם בחוץ לארץ ולמצוא עבודה, לנהל חיי חברה ולהתחיל קריירה של ממש. ככל שתתרגלו את השפה היא תסייע לכם גם בעבודה בחוץ לארץ וגם בעבודה לאחר מכן בארץ.

  4. לימודי אנגלית הם לא לימודים של אוניברסיטה או לימודים אקדמאיים אחרים משעממים שסטודנטים רק מחפשים איך להבריז מהם. מדובר על לימודים קצרים וקלילים, שנעשים באווירה כיפית וחווייתית ותוכלו ללמוד בקצב שלכם ולשלב קורס אנגלית און ליין ולימודי אנגלית אופליין. רוב הקורסים שמיועדים ללימודים אנגלית הם קורסים קצרים ממוקדים ומדויקים לקהל היעד ולצרכים של קהל היעד ולכן אפשר לעבוד במקביל וגם כמובן לתכנן את הטיול הגדול לו חיכיתם.

השפה האנגלית היא שפה חשובה ביותר, זה לא חדש לכם שרוב העולם מתנהל באנגלית ולכן חשוב שתדעו איך לדבר ברמת שיחה שוטפת ולא רק גמגומי מילים פה ושם.

גם אם לא השקעתם בשיעורי אנגלית בתיכון וגם אם הוצאתם ציון נמוך בבגרות, לימודי אנגלית בוול סטריט הם אחרת לגמרי – אווירה אחרת, לימודים בקצב שלכם עם הדגשים שאתם צריכים והכנה שלכם לקראת הטיול הגדול שלכם לאחר הצבא וגם לטיולים לאחר מכן, לעבודה בארץ ובחוץ לארץ ולחיים עצמם בעולם הגדול.

סגירת תפריט
Call Now Button
×
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן