מגפת הקורונה שפקדה את כל העולם שינתה כללים ודרכי התנהלות בכל תחום אפשרי. אחד מהתחומים שהשתנו הוא תחום למידת השפה. ברגע שפרצה המגפה שיעורי השפה עברו משיעורים פרונטליים לשיעורים און ליין והמחיר ירד בהתאם מה גם שיותר זמן התפנה להרבה אנשים וכל אלו לגדילה משמעותית במספר האנשים שמעוניינים ללמוד.

למרות שלמידה פנים מול פנים היא עדיין הכי נפוצה והכי נוחה לרוב האנשים, התגלו לא מעט דרכים יצירתיות ללמוד שפה, סוג של דרכים "הפוכות" למה שהכרנו עד כה. גם למידה הפוכה באנגלית צברה תאוצה. מה היא מציעה ואיך תדעו אם היא מתאימה לכם?

מה חשוב לבדוק כשבוחרים בלמידה הפוכה של אנגלית? 

צורת הלמידה של שפה חדשה היא אותה צורת למידה בכל המדינות כבר לאורך שנים. הצורה הנהוגה והפופולארית היא למידה בכיתה של חומר חדש ולאחר מכן תרגול בבית של החומר הנלמד וכך הלאה לשיעור הבא, ממש כמו לימודים בבית הספר. ברגע שפרצה המגפה יותר אנשים החלו לעבור לאפליקציה ללימודי אנגלית או לקורס אנגלית אונליין ושיטת הלימוד התהפכה. מה הכוונה? קודם כל מי שמעוניין ללמוד שפה חדשה מקבל חומר ללמוד ולתרגל ורק לאחר מכן מגיעים לכיתה בכדי לעבור על החומר ולבדוק במה צודקים ובמה טועים ולהמשיך הלאה לחומר חדש.

בכדי שהשיטה הזו תצליח יש להקפיד על 5 דברים חשובים:

  1. לתרגל בכיתה את מה שלמדתם לבד – לא תמיד קל ללמוד אנגלית לבד ואתם יכולים להיות בטוחים שהבנתם הכל – אבל לא באמת הבנתם. וגם אם כן, הכיתה זה המקום לתרגל את מה שלמדתם ולהיות בטוחים שאתם מבינים. וודאו שמה שמתרגלים בכיתה זה באמת החומר שלמדתם לבד, אחרת תמצאו את עצמכם בשיעור אחר לגמרי שלא מתרגל דבר ממה שלמדתם ולא מקדם אתכם.
  2. לקבל פידבק און ליין – עד שתגיעו לכיתה לבדוק את ההתקדמות שלכם יעבור זמן ומה בנתיים? בנתיים חשוב שתוודאו שבקורס אנגלית שאליו נרשמתם יש אפשרויות טכנולוגיות שונות שמציעות לכם פידבק על ההתקדמות שלכם, בדיקת הרמה, ההבנה ואפילו נתינת ציון ומעבר לרמה הבאה בכדי לעודד אתכם להתקדם וללמוד עוד ולהיות מוכנים לשיעור בכיתה.
  3. זמינות ונוחות – כל קורס שלוקחים אונליין, כך גם קורס ללמידת השפה האנגלית – חשוב שיהיה נוח וזמין. הכוונה היא שהוא יותאם ללוח הזמנים שלכם מבחינת שעות למידה עצמאיות ושעות בהן תוכלו להגיע לכיתה פיזית או ללמוד אנגלית בשיעור אונליין עם עוד תלמידים. כמו כן חשוב שיהיה לכם נוח ללמוד ולתרגל איפה ומתי שתרצו מהנייד, מהמחשב או מהטאבלט לבחירתכם.
  4. בדיקת התקדמות – הדגש בלמידה הפוכה של אנגלית היא תרגול בכיתה עם המורה של חומר שכבר למדתם ולא ללמוד חומר חדש. לכן ישנה חשיבות למעקה אחר ההתקדמות באופן קבוע. לפני שאתם מתחילים ללמוד יש לעבור מבחן התאמה בכי שהתרגול העצמאי לא יהיה קשה מדי או קל מדי ויש לוודא שיש בדיקות ובחנים במהלך הקורס בכדי לוודא התקדמות לאורכו.
  5. סיוע מקצועי – ללמוד לבד זה נחמד ויש לזה הרבה יתרונות אבל אם תתקעו על משהו לא מובן או תטעו לא תוכלו להתקדם ותגיעו מתוסכלים לשיעור הבא בכיתה. לכן יש צורך בבחירת קורס כזה שיש אפשרות לפנות לסיוע מקצועי, בדיקה של מה שעשיתם, עזרה בפתירת תרגילים והסברים מהמורים של הקורס בכדי להצליח להתקדם ולחוות הצלחה גם לבד וגם בכיתה.

יש הרבה מאוד קורס ללימוד אנגלית ברשת וכאמור הרבה מאוד אנשים החלו ללמוד שפות בכלל ואנגלית בפרט מאז שהלמידה עברה לאונליין, וודאו שאתם בוחרים את הקורס שהכי מתאים לכם.

סגירת תפריט
Call Now Button
×
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן