אף פעם לא מאוחר ללמוד אנגלית! קריאת סיפורים באנגלית תשפר מאוד את רמת האנגלית שלכם, בעיקר בגיל מאוד צעיר, אך גם בגילאים מתקדמים.

ילדים אוהבים סיפורים ולכן קריאת סיפורים בשפה האנגלית היא משתלמת, גם להורה באקט החינוכי של מתן ספרים לילדיו בעולם דיגיטלי כמו היום, וגם לילד שנהנה מהסיפור ויחד עם זאת לומד שפה חדשה.

קריאת סיפורים באנגלית היא חלק מאוד חשוב בחינוך הילדים והנוער. זהו גם חלק מהותי בלימודי אנגלית למתחילים בבית ספרנו. באמצעות קריאת ספרים באנגלית לא רק שתשפרו פלאים את רמת אוצר המילים באנגלית אלא גם תשפרו את יכולת הבנת הנקרא באנגלית, הבנת הדקדוק וחוקי האנגלית בכתב, וכמובן גם שיפור שפתכם והאופן בו אתם מנהלים שיחה בשפה האנגלית.

קריאה באנגלית בכיף

זכרו, למידת אנגלית אף פעם לא מסתיימת. גם אם רמת האנגלית שלכם היא מאוד גבוהה, תמיד יהיה מה לשפר. שפה היא דבר דינמי שמשתנה עם הזמן, דבר היוצר מילים חדשות וניסוחים שונים לסלנג ולביטויים. חשוב לקרוא ספרים בכדי לעדכן את שפתכם וללמוד מילים חדשות ומילים נרדפות למילים אותן אתם כבר מכירים.

קורסי האנגלית של וול סטריט הם רבים ומותאמים לכל סוגי האוכלוסייה. דבר אחד שאנו מבקשים בכל סוגי הקורסים שלנו, הוא קריאת ספרים והתמודדות עם השפה דרך הקריאה. קורס אנגלית למתחילים יכיר לכם את בסיס השפה, האותיות והתמודדות עם ספרים ברמת אנגלית קלה.
קורס אנגלית כללית ישים דגש עיקרי על שיפור אוצר המילים שלכם, כשחלק חשוב בקורס זה הוא קריאה מרובה באנגלית. קורס אנגלית למתקדמים, המיועד לאלו ממכם שרמת האנגלית שלכם היא גבוהה, יציע לכם ספרות אנגלית מתקדמת ואיכותית, שגם תלמד אתכם להרחיב את ידע האנגלית שלכם וגם תגרום לכם ליהנות מספר טוב.

קריאה זה כיף. קריאה באנגלית זה גם מלמד וגם כיף.

 

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות

Call Now Button דילוג לתוכן