אנגלית היא השפה השימושית ביותר בעולם. אתם תצטרכו אותה אם אתם רוצים קריירה בהייטק. אתם תצטרכו אותה אם אתם רוצים לנסוע לטייל בעולם. אתם תצטרכו אותה באין ספור הקשרים בחיים, בין אם באנגלית עסקית ובין אם בהכשרות מקצועיות או בתחום האקדמי או תרבות הפנאי. אם החלטתם להתחיל בקרוב קורס לימודי אנגלית, כדאי שתצטיידו בדברים הבאים ותכירו כמה טיפים חשובים.

מי צריך מילון - כשיש מחשב

אם הייתם שואלים אותנו לפני כמה שנים מהו כלי העבודה הכי חשוב לצורך לימוד שפה, היינו עונים תיכף ומיד, מילון דו לשוני. אבל עם כל הכבוד למילונים הדו לשוניים המודפסים, הם בעצם די יצאו מהאופנה. בשביל מה לדפדף ולחפש מילים באופן מיושן, כאשר ישנם מילונים אלקטרוניים בגודל כיס. ובעצם, כל מחשב כיום מאפשר גישה למילונים חינמיים או מקצועיים. אלה המילונים שתמיד מעודכנים, תמיד זמינים ובהישג יד. אפילו לא צריך בשביל זה את המחשב הכי חדש או הכי חזק. מחשב מחודש נייח או מחשב נייד ממוצע במחיר שווה לכל נפש, יוכל לשמש אתכם בכל מהלך הקורס וגם אחריו.

ספרי דקדוק – חיוני לנבחנים

רבים שואלים האם כיום, כדאי להיעזר בספרי דקדוק כדי לשפר את האנגלית. אז האמת היא שספרים כאלה נחשבים לחיוניים במיוחד עבור אנשים שעומדים להיבחן בבחינות כגון בגרות, פסיכומטרי, בחינות שפה אנגלית לצורך לימודים בחו"ל או לתואר שני וכדומה. אבל לא רק ספרי דקדוק יוכלו לעזור. אומרים שמאז שיש לנו אינטרנט, אנשים פחות קוראים ספרים, אבל קריאה ספרים באנגלית תוכל לשפר את רמת האנגלית שלכם. והאמת היא שאם אתם אוהבים להקשיב, תוכלו להיעזר מעבר לקורס בפודקסטים או בספרי שמע באנגלית.

מנוי לעיתון – זה עדיין רלוונטי?

לקראת הקורס, תוכלו לרכוש כלי כתיבה, מחברת או דפדפת, אבל בשביל זה אתם לא צריכים אותנו. מה שכן נרצה לומר לכם, זה שאם אתם רוצים לשפר את אוצר המילים היום יומי שלכם, תוכלו להיעזר בעיתונות באנגלית. מנוי למגזין זה לא הדרך היחידה. ישנם עיתונים מקוונים שמציעים תכנים מסוימים חינם לחלוטין, ואנחנו מדברים על עיתונים מהמובילים בעולם. אבל אם אתם אוהבים את המילה המודפסת, תוכלו לעשות מנוי לעיתון יומי שיגיע עד לביתכם. בקורס תשפרו היבטים מסוימים של השפה, כגון אנגלית מדוברת, והחדשות הטריות יעזרו לכם להרגיש שאתם עושים שימוש נוסף בשפה, ומשתפרים אף יותר.

אתרי תוכן באנגלית – בחרו אותם נכון

ונסיים עם טיפ חשוב – באינטרנט תוכלו למצוא תכנים רבים באנגלית. אבל לא כל התכנים הללו באיכות ראויה וחלקם כוללים, לא נעים לומר, איכות קלוקלת. העדיפו אתרי תוכן ממקורות איכותיים. אם תירשמו לקורס איכותי, יתכן מאוד שבאתר הקורס תמצאו תוכן העשרה ותכני לימוד משלימים, שיעזרו לכם לשפר את השפה המדוברת, את ההבנה ואף את היכולת לנתח לעומק טקסטים באנגלית.

רוצים לדעת מה היא רמת הדקדוק שלכם באנגלית? ← לחצו כאן ובדקו

ליצירת קשר עם יועצת לימודים: לי חינגלי

דוא"ל: csc@wsi.co.il

טלפון: 2044*

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות

Call Now Button דילוג לתוכן