כאשר אתה משקיע את מיטב זמנך וכספך במשהו, אתה רוצה להיות בטוח שאתה עושה את הבחירה הנכונה, במיוחד כאשר אתה בוחר את הדרך הטובה ביותר ללמוד אנגלית. אז מה עושה את וול סטריט למוצר פרימיום ומה הופך אותו לאפשרות הטובה ביותר עבורך?

מותאם אישית אליך

לכל אחד מאיתנו נוח ללמוד בזמנים שונים ולפרקי זמן שונים. לא רק שעות העבודה שלנו משפיעות על הזמן הזה, אלא גם חיי המשפחה שלנו ואינטרסים אחרים- לכולם השפעה על הזמינות שלנו. יתר על כן, מהירות הלמידה היא ללא ספק סובייקטיבית לכל אדם.

אנו בוול סטריט מבינים את זה ומצאנו דרך מעשית להתאים אישית את הקורס שלנו לזמינות שלך. השיטה שלנו מאפשרת לך ללמוד מתי והיכן שאתה רוצה, כמה זמן שאתה רוצה, ובתדירות שמתאימה לך באופן הכי טוב. בית הספר מסייע לך לכבוש מטרה בתוך מסגרת זמן ריאלית ועם העזרה והתמיכה של כל הצוות שלנו.

תמיכה שוטפת

לימוד אנגלית לבד, ללא עזרה מקצועית, לא עובד. יצא לך לנסות? אתה מאבד במהירות את המוטיבציה, אין לך יכולת לקבל שום משוב, ואין לך מבנה לימודי ברור ומסודר.

להיות סטודנט בוול סטריט אומר שיש לך תמיכה והדרכה של יועצים דוברי אנגלית ברמת שפת אם, מורים מוסמכים ומורים אישיים, מתחילתו ועד סופו של תהליך הלמידה. יועצי השפה בכיתה הדיגיטלית, המלווים אותך במהלך הלימודים אונליין, מתחילים להעריך את הצרכים שלך – להבין את רמת האנגלית שלך ממנה אתה מתחיל ומבינים מה הרמה אליה אתה מעוניין להגיע, למה בדיוק אתה צריך אנגלית, ומה זמן הקורס המתאים לך כך שתוכל להשיג מטרות אלו. במהלך הקורס המורה האישי שלך עוזר לך לתכנן שיעורים סביב הזמינות שלך, וגם נותן לך עזרה נוספת בכל פעם מרגיש צורך. המורים המוכשרים ביותר מוודאים שתרכוש את השפה החדשה בהצלחה ומנחים אותך צעד אחר צעד. הלימודים בכיתה הדיגיטלית, כוללים גם מפגשים אונליין עם מורים, וגם מאפשרים פגישה פנים מול פנים בסניף תל אביב, מה שמאפשר עבור תלמידים ומורים להכיר אחד את השני טוב ואפילו ליצור קשרים ארוכי טווח.

שיטה מוכחת

המרכז הראשון של וול סטריט נפתח בשנת 1972, והקורס התבסס בדיוק על אותה שיטה ועקרונות המשמשים את בית הספר כיום. במהלך השנים החומר והטכנולוגיה היו ללא ספק מודרניזציה ופיתחה אבל יסודות השיטה זהים. למה? כי זה עובד. מאז 1972, יותר מ -3 מיליון תלמידים ב -28 שטחים בכל רחבי העולם הוכיחו זאת.

זה מרתק

קורס הליבה בוול סטריט אנגלית מבוסס על סדרה של סיפורי וידאו מאוד משעשע כי בעקבות החיים האישיים והמקצועיים של קבוצה של אנשים בינלאומיים המתגוררים בניו יורק. הם מציגים בפניך שפה מעשית, יומיומית שבה תוכל להשתמש הן בתוך ומחוץ למקום העבודה.

לאחר צפייה בסיפור וידאו, אתה בפועל באמצעות שפה חדשה באמצעות תרגילי דיבור וחידונים אינטראקטיביים כיף. לאחר מכן אתה תרגול נוסף על ידי השלמת כמה תרגילים בחוברת העבודה הדיגיטלית שלך. ולבסוף כדי להשלים את המחזור, אתה לסקור ולתרגל את מה שלמדת עם מורה ו 2 או 3 תלמידים אחרים.

כמו גם את מחזור הפעילות של כל יחידה, יש לך גם את ההזדמנות לקחת חלק בשיעורים בכיתה בכל שבוע, ביום ובזמן שמתאים לך. יתר על כן, אתה יכול להשתתף בפעילויות החברתיות שלנו לתת לך את ההזדמנות כדי לתקשר באנגלית הולך לילות פאב, קולנוע, טיולים במוזיאון, ועוד. תרגול אנגלית ונהנים בעת ובעונה אחת היא דרך מצוינת ללמוד.

כפי שאתה יכול לראות, וול סטריט אנגלית היא לא כמו כל בית ספר אחר לשפות. הניסיון שלה ואת השיטה המוכחת ומרתקת שלה לעשות את זה פרמיה. מצא את המרכז הקרוב ביותר שלך בוול סטריט אנגלית על דף מיקומים שלנו ולהפוך את החלום שלך לדבר אנגלית הופכים למציאות.

סגירת תפריט
Call Now Button
×
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן