ברוכים הבאים לוול סטריט לימודי אנגלית

אם אתם נמצאים בעמוד זה, אתם בוודאי אחרי פגישה ראשונה עם המורה שלכם, וקיבלתם במייל את שם המשתמש והסיסמה לכניסה לכיתה הדיגיטלית שלנו. במידה ולא קיבלתם מייל, אנא פנו אלינו דרך הצ’אט באתר, ישירות למורה השיעור הראשון או דרך כתובת המייל של השירות csc@wsi.co.il


מספר סרטוני הדרכה ולינקים שיעזרו לכם בתחילת הלימודים


כניסה לכיתה הדיגיטלית

הכניסה לכיתה הדיגיטלית נעשית מכל מכשיר באמצעות שם משתמש וסיסמה שקיבלתם במייל. הכיתה הדיגיטלית נמצאת באתר וול סטריט העולמית וניתן להכנס אליו גם דרך לחיצה על הכפתור האדום המופיע בתפריט הראשי באתר.


קביעת שיעור ראשון (למי שעוד לא תיאם)

אם זה עתה הצטרפתם לוול סטריט אבל מסיבה כלשהי טרם תיאמתם שיעור ראשון, אנחנו מזמינים אתכם להיכנס לעמוד הכניסה לתיאום ראשון ולתאם לכם מועד לפי לוח הזמנים שלכם.

לתיאום לחצו כאן.


תיאום אנקאונטר  

כחלק מתהליך הלמידה, בתום השלמת למידה של יחידה אחת (שלושה שיעורי מולטימדיה ועבודה על הספר הדיגיטלי) אתם משתתפים בשיעור מסכם-אנקאונטר. חשוב לנו שכל התלמידים שלנו יתאמו לעצמם שני שיעורים מסכמים, אחד ליחידה הקרובה ואחד ליחידה שלאחר מכן, כדי שלוח הזמנים שלהם יתמלא בעבודה על אנגלית.

סרטון הסבר כיצד לתאם אנקאונטר: 


תיאום סושיאל-קלאב

הסושיאל-קלאבים הינם שיעורי העשרה בנושאים שונים המותאמים לרמות האנגלית השונות.
כחלק מתהליך הלמידה, התלמידים שלנו משתתפים בקלאב לפחות אחת לשלושה שבועות, כדי לתרגל את שטף הדיבור שלהם.

סרטון הסבר כיצד מתאמים סושיאל-קלאב:


קביעת קומפלימנטרי

קומפלימנטרי הינו שיעור השלמה, ומטרתו לסייע לכם לרכוש אוצר מילים עשיר יותר, ולתרגל את הנושאים שביחידות השונות. שיעורי השלמה אלה, מתנהלים דרך פלטפורמת הכיתה הדיגיטלית, הינם ממוקדי נושא ומיועדים לקבוצות של עד 8 תלמידים.


חוברת דיגיטלית

כפי שהוסבר לכם בשיעור הראשון, חלק בלתי נפרד מתהליך הלמידה כולל תרגול בחוברת הדיגיטלית המדהימה שלנו שמאפשרת חיווי מיידי לתשובות שאתם כותבים.
הכניסה לחוברת הדיגיטלית הינה דרך מערכת הלמידה שלנו, ובסוף הקורס ניתן להוריד אותה למחשב שלכם כקובץ pdf.
תלמידי וול סטריט בכל העולם לומדים ומתרגלים באמצעות החוברת הדיגיטלית והתגובות הן מעולות

סרטון הסבר כיצד משתמשים בחוברת הדיגיטלית 


הכיתה הדיגיטלית שיעור מסכם וקומפלימנטרי

הכיתה הדיגיטלית שלנו הינה סביבת לימוד נושאת פרסים בינלאומיים, ומאפשרת לתלמידים שלנו לעקוב אחר תהליך הלמידה שלהם ולמורה המלווה לוודא שהתלמידים מתקדמים, ולברר מצבי קושי ואתגרים דידקטיים המצריכים עזרה וליווי.

כניסה לכיתה הדיגיטלית לשיעור מסכם קומפלימנטרי 

הגעתם עד לכאן? 
עמוד זה מרכז הסברים וקישורים לכל המערכות הנדרשות לתחילת עבודה ובעיקר, לכיתה הדיגיטלית שלנו. שמרו את הלינק הוא ישמש אתכם בתחילת הדרך.
ולסיום, לפני שאתם ממשיכים, בוול סטריט עומדים לרשותכם כלים רבים ללמידה, טכנולוגיים או אנושיים, באתר, בצ'אט ברשתות החברתיות שלנו ועוד… אל תהססו להתייעץ עם המורה שלכם, איתנו, אנחנו כאן כדי לעזור לכם להצליח.

בהצלחה!!!

צוות וול סטריט ישראל.

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות

Call Now Button דילוג לתוכן