אתם עובדים בחברה שעובדת גם בחוץ לארץ ואתם מרוצים מהעבודה שלכם ומרוצים מכם. אתם עושים את עבודתכם נאמנה ומעוניינים להמשיך להיות חלק מהחברה. ואז נפתח תפקיד דרך החברה בחוץ לארץ- תפקיד החלומות שלכם ואתם יודעים שאתם תוכלו לבצע אותו על הצד הטוב ביותר ואתם ממש רוצים את התפקיד אבל חסר לכם אלמנט אחד חשוב במיוחד בשביל שהתפקיד יהיה בטוח שלכם – חסרה לכם אנגלית עסקית.

אנגלית עסקית היא המפתח להצלחה:

נכון, אתם מדברים אנגלית ברמה מאוד גבוהה וכבר דיברתם עם לקוחות ועם ספקים אבל עכשיו צריך להעלות את הרמה. ובכדי להעלות את הרמה צריך לדעת להתנהל- בדיבור ובכתיבה ובהתנהלות הכללית בצורה עסקית טובה ומתקדמת וכחלק מזה- לדבר אנגלית עסקית ברמה הכי טובה שיש.

אנגלית עסקית היא ה"שפה" הרווחת בעולם העסקי שכן כל אנשי העסקים בעיקר הבכירים שבהם צריכים להתנהל מול חברות מארצות שונות ובכדי לבלוט יותר מחברות אחרות ובכדי להצטייר כמקצועיות ורציניות עליהן לעשות זאת באנגלית רהוטה עם הצגת המידע העסקי בצורה הטובה והמקצועית ביותר. אנגלית עסקית מאפשרת לאיש העסקים לדבר באופן רהוט וברור ומלא בביטחון עם שילוב מילים וביטויים עסקיים בדיבור ובכתיבה, במצגות במיילים ובפרזנטציות ובכך להרשים את הצד השני ולהראות רצינות. אין ספק שידיעת אנגלית עסקית משפרת את הרמה הכללית של ביצועי אותו איש עסקים ושל החברה בכלל.

אם אתה רוצה את התפקיד – הגיע הזמן שתירשם לקורס אנגלית עסקית:

אז אתה איש עסקים מאוד עסוק שעובד לפעמים שעות מטורפות ובדיוק עכשיו לפני שנותנים את התפקיד שאתה כל כך רוצה למישהו אחר אתה עוד יותר צריך להשקיע ולהראות נכונות. זה אומר להעלות את רמת המקצועיות, לשים לב לכל דבר קטן בעבודה ולתת יותר שעות. אז איפה תכניס בדיוק לימודים של אנגלית עסקית? 

היום האפשרויות מרובות- תוכל להצטרף לקבוצה שקיימת שלומדת אנגלית ברמה שלך ובתחום שלך, או להירשם לקורס אישי שמתנהל בהתאם ללוח הזמנים שך בגמישות לשעות העבודה שלך. תוכניות אישיות נבנות על פי לוח הזמנים והדרישות של הלקוח ומותאמות אישית למטרות שאתה רוצה להשיג. ישנה אפשרות של למידה אונליין בזום, ביצוע שיחות טלפוניות וגם למידה פרונטלית לדמות פגישות אמיתיות. במהלך הקורס תוכל ללמוד כיצד להכין פרזנטציות ולהעביר אותן, להופיע מול קהל מבחינת דיבור והתבטאות, לתרגל משא ומתן סגירת חוזים וכל דבר נוסף שאתה צריך לדעת בצורה הטובה ביותר בכדי לקבל את התפקיד הנכסף ובכלל להתקדם בחברה ובתחום. במקביל לדיבור משקיעים גם בלימוד של כתיבה וקריאה במבחר נושאים עסקיים וזאת על מנת ללמוד מילים חדשות ולהעשיר את אוצר המילים העסקי. לעבוד על מיומנויות קריאה וכתיבה והבנה הנקרא והטמעה של מילים רלוונטיות. 

כל החוכמה היא התרגול

כמו כל דבר שלומדים בעיקר אם הוא חדש שלא מכירים צריך לתרגל. ככל שתקרא יותר מאמרים עסקיים, ככל שתכתוב יותר מיילים והדרכות, וככל שתדבר יותר כך תלמד יותר ותשתפשף יותר וכך תהיה טוב יותר. נצל כל רגע וכל הזדמנות בכדי לתרגל את האנגלית העסקית שלך- שיחות חולין עם הקולגות בעבודה שלך, התכתבות במיילים מול הקולגות שלך וחברים בכדי ללמוד ולהשתפר, הכנסת מילים חדשות למיילים ומאמרים, סימולציות ומשחקי תפקידים- בקורס עצמו בקבוצה או בלמידה עצמאית וגם בבית ובעבודה. בצורה כזו תוכל להתקדם ולהשתפר וזה תלוי רק בך.

אז אם אתה ממש רוצה את העבודה הזו או כל עבודה אחרת ואתה יודע שזה מה שמעכב אותך- מספיק עם התירוצים!

סגירת תפריט
Call Now Button
×
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן