כיום אנו מבינים את חשיבות השפה העברית עבור העולם המודרני וכן עבור התקדמות והצלחה, בין אם בבית הספר התיכון, או בהמשך בלימודים האקדמיים, הרי שתרצו להעניק לילדכם את ההזדמנויות הטובות ביותר להשתפר, להתקדם וללמוד.

חשוב לחשוף את ילדכם לשפה האנגלית לא רק עבור הלימודים, כי אם גם עבור שימושים טכנולוגיים כדוגמת, המחשב, תוכנות מחשב שונות וכן האינטרנט המשמש כמאגר מידע ותקשורת עם כל העולם.

בשל חשיבות השפה האנגלית, לימודי אנגלית לילדים בגילאים מוקדמים יכולים להקנות ידע ולסייע לילדכם – כך שנקודת הפתיחה שלהם בחיים תהיה גבוהה יותר. בבתי הספר היסודיים החשיפה הראשונית של הילדים לשפה האנגלית מתחיל בגיל 8-9, לאחר שהללו כבר רכשו את יכולות השפה העברית. אולם, חשיפה מוקדמת יותר לשפה האנגלית תייצר קרקע לימודית פורייה עבור ילדכם, ותסייע להם גם במהלך רכישת כישורי השפה העברית.

אנגלית לילדים - כמה שיותר צעיר יותר טוב

מחקרים רבים מראים כי לימודי אנגלית לילדים לא רק תורם להבנת השפה האנגלית, אלא גם מפתחים קשרים קוגניטיביים המסייעים לכל אזור הלמידה במוח. דווקא מאחר ומדובר בשפה שנייה הדורשת מן הילדים מאמץ מחשבתי רב יותר מאשר במהלך למידת השפה העברית.

כיצד מתחילים בתהליך הקניית השפה האנגלית לילדים?

מאחר ואין מסגרת לימודית – ציבורית המלמדת ילדים אנגלית בגילאים צעירים, הרי שבתור הורים תוכלו לחשוף את ילדכם לשפה האנגלית בדרך חוייתית וכיפית המשלבת למידה, ריכזנו עבורכם מספר טיפים:

  • מוסיקה – השמיעו לילדכם מוסיקה הכוללת מילים באנגלית, כיום ישנו מגוון רחב של דיסקים ושירים לילדים באנגלית שתוכלו להשמיע לילדכם במהלך נסיעות באוטו, בזמן שהם מציירים, או סתם במהלך היום.
  • תוכניות טלוויזיה – ישנן תוכניות טלוויזיה המותאמות לגילאים צעירים וכוללות את יסודות האנגלית לילדים, כיום, ניתן לרכוש קלטות DVD  או לצפות דרך תוכניות הכבלים בתוכניות טלוויזיה המותאמות לילדים שכוללות תוכן דידקטי.
  • משחקי מחשב – מצאו משחקי מחשב המשלבים מילים באנגלית, חיות ומוסיקה, ישנם המון משחקים כיפיים שימשכו את ילדכם לשחק ותוך כדי כך ללמוד.
  • דברו עם ילדכם באנגלית – צרו אוצר מילים ושחקו עם ילדכם, תוכלו להכין כרטיסיות, תאטרון בובות או כל משחק העולה על רוחכם שישלב את השפה האנגלית ויחשוף את ילדכם לשפה האנגלית בצורה נעימה המשלבת משחק והנאה.

נוסף לכך, תוכלו לרשום את ילדכם לפעילויות או לקורסי לימוד אנגלית לילדים במסגרות השונות, אנו בוול סטריט מציעים קורסי אנגלית לילדים המשלבים למידה חוייתית, משחקים ופעילויות שונות עבור ילדים בטווח גילאים נרחב.

לסיכום, ניתן להבין כי חשיפת הילדים לשפה האנגלית בגיל צעיר היא חשובה לאין שיעור ויכולה לקדם את ילדכם במובנים ואופנים שונים, לכן, אל תהססו להתחיל ללמד את ילדכם אנגלית בגיל צעיר.

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך:

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות

Call Now Button דילוג לתוכן