על אימון טלפוני באנגלית:

מטרת האימונים הטלפונים נועדו ל”הורדת חלודה” שיפור וחיזוק שטף דיבור ותיקון ההגייה.

בנוסף, במהלך התרגול אנו מקפידים על העשרת אוצר המילים בנושאים רבים ומגוונים ועל פי בחירתך.

לפני תחילת הקורס נבנה יחד עם התלמיד “פרופיל אישי” הכולל את רמת התלמיד, תחומי עניין, נקודות שהוא מעוניין לעבוד עליהן ומה אנו מזהים כנקודות לשיפור, יחד נבנה תוכנית לשיחות הבאות והכל בשיתוף פעולה מלא של המורה עם התלמיד.

קורס זה, הוא ייחודי בכך שכולו נעשה עם מורה אחד לאורך כל הקורס – מה שמאפשר מדידה של התקדמות למידה בקרה והכוונה מדוייקת יותר לחיזוק האנגלית.

אימון טלפוני מיועד לכל אותם אנשי ונשות עסקים שאין להם זמן פנוי להגיע לסניף שלנו, בתל אביב, או להתחייב למסלול לימודים אונליין, או כאלה שזקוקים רק לתרגול ולשיפור המיומנות בשיחה באנגלית. האימון מתבצע טלפונית בנושאי שיחה רלוונטיים או כאלה שעולים בשיחה עם מורי וולסטריט לאנגלית, שהם כמובן דוברי אנגלית שפת אם ומיומנים בתחומי עניין מגוונים ומותאמי התלמיד.

למי האימון מתאים:

הסדנא נערכת 1:1 בטלפון, בתיאום מראש ולמשך 15 דקות כל שיחה. לאחר שיחת היכרות ומעבר של מומחי וולסטריט צרכי התלמיד, נקבעות הפגישות והנושאים העולים בהן נערכים באנגלית בלבד.

משך האימון:

פגישות טלפוניות שנקבעות עם כל אחד מהתלמידים בנפרד, למשך 15 דקות כל אימון. האימון יכול להעשות בכל מקום בו התלמיד נמצא, נסיעה, בית, חוף הים או בעבודה.

עלות האימון:

בהתאם להיקף האימונים הנדרשים ובתיאום עם יועצת לימודים.

ליצירת קשר עם יועצת לימודים עסקית: לי חינגלי

דוא”ל: business@wsi.co.il

טלפון: 2044*

סגירת תפריט
Call Now Button
×
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן