יש הרבה יתרונות ללימוד אנגלית און ליין, אולם, להישאר מרוכזים – זה לא אחד מהם. כאשר אנחנו לומדים בזמן שלנו ובתנאים שלנו, מאוד קל לנו לקום לאכול או לשתות, להתעסק במשהו אחר, ובאופן כללי יש הרבה דברים שיכולים להסיח את דעתנו. איך בכל זאת ניתן להישאר מרוכזים בזמן לימודי אנגלית און ליין?

8 טיפים להישאר מרוכזים בזמן לימודי אנגלית און ליין:

טיפ 1 – התעניינו במה שקורה ושתפו פעולה. אם תשאלו שאלות, תביעו עניין, תקשיבו למורה ותשתתפו בפעילויות השונות אתם תישארו מרוכזים ותהיו חלק אינטגרלי מהשיעור.

טיפ 2 – סמנו לכם יעד ברור. כשיש יעד ברור יש לקראת מה לעבוד וללמוד ויש לכם לאן לשאוף להגיע. כשרוצים להגיע ליעד מסוים מתרכזים בדרך בכדי להצליח ובכדי להגיע לשם.

טיפ 3 – וודאו שאתם לומדים ברמת הלימוד שמתאימה לכם. אם תלמדו ברמה נמוכה מדי עבורכם תשתעממו כי החומר יהיה לכם קל מדי ואם תלמדו ברמה גבוהה מדי עבורכם תאבדו מעקב אחרי מה שקורה בשיעור. לא בטוחים מהי הרמה המתאימה? יש לנו מבחן רמה באנגלית במיוחד עבורכם – כאן. 

טיפ 4 -כמה שיותר תגובות מצד המורה ישפרו את היכולת שלכם להתרכז מכיוון שאתם תחכו לתגובה, לראות את מה שהמורה אומרת ולרצות לתקן או לתרגל בהתאם לתגובה שלה.

טיפ 5 – שיתופי פעולה עם שאר התלמידים – בזמן השיעור ומחוץ לשיעור. ככל שתשתפו פעולה עם יותר אנשים ותבצעו פעולות ביחד באנגלית כך תישארו מרוכזים.

טיפ 6 – מבדקים ובחנים. כחלק מהתהליך וכחלק מהגדרת המטרה חשוב לדעת איפה אתם עומדים במהלך תהליך הלמידה ובאיזו רמה אתם נמצאים. מבדקים ובחנים יעזרו לכם לוודא שאתם אכן מתקדמים כמו שצריך אל עבר היעד שלכם.

טיפ 7 – עידוד ומוטיבציה – זו יכולה להיות המורה תלמיד בכיתה או כל מי שיודע שאתם לומדים ורואה כמה אתם משתפרים ומעודד אתכם ומראה לכם כמה התקדמתם וכמה השתפרתם ובכך מסייע לכם להמשיך להתרכז ומעלה לכם את רמת המוטיבציה.

טיפ 8 – תמיכה ועזרה מקצועית – הכוונה היא לשיעורים פרטיים במידה ואתם לומדים לבש, תמיכה מהמורה אם נתקלתם בקשיים בתרגול העצמאי או בלימוד בכיתה ובכלל דמות מקצועית שיכולה לעזור לכם כשאתם נתקלים בקושי בלימוד השפה.

איך בבית הספר 'וול סטריט' עוזרים לכם להישאר מרוכזים בזמן הקורס 

  1. כחלק מהקורס יש תוכנית טלוויזיה שהיא סוג של אופרת סבון עם עלילה משעשעת שהתלמידים עוקבים אחריה ולומדים דרכה אנגלית
  2. כל תלמיד קובע את היעד שלו ואת המטרה האישית שלו בתחילת הקורס כך שבסוף הקורס מאוד ברור אם הגעתם ליעד או לא וכמה קרוב הגעתם אליו.
  3. בדיקת הרמה מתבצעת בתחילת הלימודים ובמהלך הקורס והתרגילים שמקבלים לתרגול עצמאי מתאימים בדיוק לרמה שלכם
  4. גם במהלך הלמידה העצמאית יש פעילות אינטרקטיבית ובחנים קצרים שיגרמו לכם להישאר מרוכזים בשיעור ולענות על שאלות תוך כדי למידה ולהביע ידע והתקדמות
  5. ישנם לא מעט קורסים אונליין שאפשר ללמוד בהם עם עוד תלמידים וגם עם מורה וכך לקבל חוות דעת בזמן הלמידה ולא רק אחרי מילוי המשימות
  6. כל התרגילים והפעילויות נבדקים על ידי מורה מוסמך שנותן פידבק וממקד אתכם וכך אתם יודעים איפה אתם נמצאים ביחס ליעד האישי שלכם.
  7. מערך התמיכה הטכנית ומערך התמיכה הלימודית זמין עבורכם לכל שאלה כך שאם נתקלתם בקושי כלשהו לא תתייאשו ותפסיקו ללמוד אלא תקבלו מענה מידי במקום, תקבלו הודעות מעודדות ומיילים שמעדכנים אתכם על ההתקדמות שלכם ומרימים לכם את רמת המוטיבציה להמשיך ללמוד להתקדם ולהצליח

 

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות

Call Now Button דילוג לתוכן