*2044

חודש לימודים מתנה! בהרשמה לקורס >>

כניסת תלמידים
סניפים

מאמרים

 • נואם כריזמטי, סוחף וחלק בלתי נפרד מההיסטוריה האמריקאית - נאום ההכתרה של ג'ון קנדי נחשב לאחד מהנאומים הפוליטיים הטובים של כל הזמנים. בואו ללמוד מהנשיא המוכשר.


 • לימודי אנגלית לילדים בגילאים מוקדמים יכולים להקנות ידע ולסייע לילדכם – כך שנקודת הפתיחה שלהם בחיים תהיה גבוהה יותר.


 • ללמוד אנגלית עם גולדה מאיר? בוודאי! בנאום חוצב להבות ובאנגלית רהוטה בפני עצרת האו"ם ראשת ממשלת ישראל מדברת על חזון השלום במזה"ת.


 • הדוגמנית המפורסמת, קמרון ראסל, נותנת הרצאה מרתקת על חשיבות המראה והיופי במסגרת הרצאות TED. לימדו מילים חדשות באנגלית מעולם הזוהר.


 • קריאה באנגלית היא החלק הבסיסי והראשוני בלימודי אנגלית. לקרוא באנגלית משפר את רמת השפה ואוצר המילים באנגלית. איך לומדים לקרוא באנגלית? כל המידע כאן


 • YES YOU CAN! - ללמוד אנגלית עם נשיא ארה"ב בנאומו המפורסם ביותר , לימדו מילים חדשות באנגלית עם הנשיא אובמה.


 • למה לא ללמוד אנגלית עם צ'ארלי צ'פלין? צפו בנאומו המפורסם מהסרט "הדיקטטור הגדול" ושפרו את האנגלית שלכם תוך כדי


 • הנאום של מרטין לותר קינג הוא אחד מהמפורסמים בהיסטוריה. הוא גם טקסט נהדר לשיפור האנגלית שלכם - כנסו לעמוד והתחילו לתרגל!


 • הנאום של קן רובינסון מסביר איך בתי הספר הרסו את היצירתיות והוא גם טקסט נהדר לשיפור מיומנות השפה והקריאה באנגלית, בואו לקרוא ולתרגל!


 • דן גילברט מלמד אותנו בהרצאתו על מדע האושר. הרצאתו של גילברט מבוססת על סיפרו אשר עוסק במדע ובאמנות של האושר. גילברט מבחין בין בני אדם לבע"ח, מסביר מה ההבדל בין אושר טבעי לאושר מלאכותי ועוד היבטים מפתיעים לגבי האושר שלנו.


 • לימוד אנגלית תוך שמיעת הרצאה הינה שיטה מומלצת ללמידת אנגלית. הרצאת TED של יאן דלאגיו בשם YOU'RE DOING IT WRONG, טקסט מלא ללימוד אנגלית ואוצר מילים


 • הרומן הינו אחד משלושת הרומנים הגדולים שפרסם פרנץ קפקא, והספר נחשב לאחת מהיצירות המשפיעות ביותר של המאה העשרים.


 • מוניקה לווינסקי, האישה, ההדחה והסיפור המלא בהרצאת TED מרתקת על הסיפור האישי שלה שהפך לסיפור עולמי.


 • יש הבדל גדול בין המשמעות של Replay ו-Reply, ועדיין לא מעט אנשים מתבלבלים ביניהן כאשר הם כותבים באנגלית. לפעמים מדובר בטעות של תום לב או היסח הדעת, אך לרוב מי שטועה ומחליף בין המילים באמת ובתמים עושה שגיאה בלי להבין על שם מה הטעות.


 • המתבגרים שלכם רוצים ללמוד אנגלית? ריכזנו עבורכם 5 טיפים מועילים שיעזרו להם על לימודי השפה./


 • כשחם בחוץ צריך לזוז! בואו לרקוד ולשפר את אוצר המילים באנגלית שלכם עם להקת Balken Beat BoX והשיר המטריף Part of the Glory


דף הבית >> קורסי אנגלית

קורסי אנגלית

קורס אנגלית של וול סטריט הוא קורס האנגלית הטוב והמתקדם בעולם. קורסי אנגלית בוול סטריט מתחלקים ל-23 רמות לימוד שונות - החל מרמת המתחילים הכוללת קורס אנגלית שמיועד להיכרות ראשונית עם השפה האנגלית וכלה בקורס אנגלית למתקדמים בו מעמיקים הסטודנטים את הידע שלהם בשפה ומעשירים אותה. עוד בטרם תחילת הקורס נקבעת רמת האנגלית של התלמיד ומותאם לו מסלול לימודים אישי.

קורס אנגלית בוול סטריט נלמד בשיטה ייחודית שפותחה על ידי בית הספר והיא משלבת לימוד יחידני באמצעות מערכת מולטימדיה עם תרגול אקטיבי המתבצע במרכזי לימוד אנגלית של וול סטריט ברחבי הארץ בשילוב מפגשים חברתיים לתרגול האנגלית.
 
 
   

קורס אנגלית למתחילים ABC

קורס אנגלית למתחילים מתמקד בהיכרות הבסיסית ביותר עם השפה האנגלית: הכרת האותיות, תרגול בסיסי של מיומנויות הכתיבה והקריאה ועוד....

קרא עוד >>

   

קורס אנגלית בהתאמה אישית

קורס אנגלית כללית לשיפור מיומנויות הדיבור, הקריאה והכתיבה במגוון נושאים רחב. הקורס שם דגש על הרחבת אוצר המילים בתחומים שונים, חידוד מיומנויות הקריאה והכתיבה ועוד.

קרא עוד >>
   

אנגלית למתקדמים PREMIER

קורס אנגלית למתקדמים, לשיפור והעשרת השפה האנגלית לשולטים בשפה ברמה גבוהה: קורס אנגלית למתקדמים מיועד לאנשים בעלי ידע רחב בשפה. מטרת הקורס היא להעשיר את היכרותם עם השפה ורבדיה.
 

קרא עוד >>

   

אנגלית עסקית Business English

קורס אנגלית עסקית - הקורס בונה תוכנית לימודים אישית המבוססת על המטרות והצרכים המשתנים של הלקוח. בניית הקורס כוללת אבחון דידקטי ראשוני, שעל בסיסו בונים לכל לקוח את המסלול העסקי הייעודי לו.

קרא עוד >>

   

לימודי אנגלית עסקית מתקדם Platinum

לימודי אנגלית עסקית - הקורס מקנה מיומנויות בשימוש חופשי בשפה האנגלית לצד התמקדות והתנסות מעשית במגוון תחומים- כתיבת מיילים, הכנת פרזנטציות והצגתן, אוצר מילים עסקי ועוד.

קרא עוד >>

   

לימודי אנגלית ללא הגבלה    ENGLIHS UNLIMITED

לימודי אנגלית המבוססים על השיטה הטבעית: שמיעה, התבטאות, תיקון מבטא, תרגול חוזר, בדיוק כפי שתינוקות וילדים לומדים את השפה החדשה. שיטה זוה הוכחה כשיטה המוצלחת ביותר בעולם ללימודי אנגלית.קורס אנגלית English Unlimited. קורס המאפשר לך ללמוד אנגלית לפי תקופה וללא הגבלת רמות לימוד.

קרא עוד >>

   

לימודי אנגלית לילדים - Junior

קורסי אנגלית לילדים בשיטה ייחודית הכוללת פעילות תוכן מהנה וחוויתית עבור הילדים המשלבת שיטת לימוד רב-חושית הכוללת לימוד פורנטלי, משחקים, בישול, צפייה בסרטים, קריאה בספרים ועוד.

קרא עוד >>

   

לימודי אנגלית לבני נוער 

לימוד אנגלית לבני נוער בשיטה ייחודית המכוונת להצלחה בלימודים, בעתיד לקריירה או סתם בשביל טיולים ברחבי העולם. הירשמו עוד היום כדי להבטיח את עתידכם.

קרא עוד >>

   

לימודי אנגלית למבוגרים

לימודי אנגלית למבוגרים - שיטת הלימוד הייחודים של וולסטריט מאפשרת חוויית למידה מהנה ויעילה גם למבוגרים. לימודי אנגלית למבוגרים הם אתגר לא קטן, אך בסיוע הצוות הדידקטי בבית הספר הכל אפשרי.

קרא עוד >>
 

   

מבחן רמה באנגלית

לא בטוח איזה קורס אנגלית מתאים לך? קח כמה דקות מזמנך וגש למבחן רמה קצר באנגלית הניתן חינם באתר. לפי תוצאות המבחן יתאימו לך היועצים של Wall Street קורס במיוחד לרמתך, פשוט היכנס לבחן את עצמך באנגלית >>

 

קרא עוד >>

   

 

 
 

רוצה לקבל המלצה לקורס שהכי מתאים לך?

אני מאשר קבלת הצעות
והטבות בטלפון או SMS
X