*2044

חודש לימודים מתנה! בהרשמה לקורס >>

כניסת תלמידים
סניפים

מאמרים

 • נואם כריזמטי, סוחף וחלק בלתי נפרד מההיסטוריה האמריקאית - נאום ההכתרה של ג'ון קנדי נחשב לאחד מהנאומים הפוליטיים הטובים של כל הזמנים. בואו ללמוד מהנשיא המוכשר.


 • לימודי אנגלית לילדים בגילאים מוקדמים יכולים להקנות ידע ולסייע לילדכם – כך שנקודת הפתיחה שלהם בחיים תהיה גבוהה יותר.


 • ללמוד אנגלית עם גולדה מאיר? בוודאי! בנאום חוצב להבות ובאנגלית רהוטה בפני עצרת האו"ם ראשת ממשלת ישראל מדברת על חזון השלום במזה"ת.


 • הדוגמנית המפורסמת, קמרון ראסל, נותנת הרצאה מרתקת על חשיבות המראה והיופי במסגרת הרצאות TED. לימדו מילים חדשות באנגלית מעולם הזוהר.


 • קריאה באנגלית היא החלק הבסיסי והראשוני בלימודי אנגלית. לקרוא באנגלית משפר את רמת השפה ואוצר המילים באנגלית. איך לומדים לקרוא באנגלית? כל המידע כאן


 • YES YOU CAN! - ללמוד אנגלית עם נשיא ארה"ב בנאומו המפורסם ביותר , לימדו מילים חדשות באנגלית עם הנשיא אובמה.


 • למה לא ללמוד אנגלית עם צ'ארלי צ'פלין? צפו בנאומו המפורסם מהסרט "הדיקטטור הגדול" ושפרו את האנגלית שלכם תוך כדי


 • הנאום של מרטין לותר קינג הוא אחד מהמפורסמים בהיסטוריה. הוא גם טקסט נהדר לשיפור האנגלית שלכם - כנסו לעמוד והתחילו לתרגל!


 • הנאום של קן רובינסון מסביר איך בתי הספר הרסו את היצירתיות והוא גם טקסט נהדר לשיפור מיומנות השפה והקריאה באנגלית, בואו לקרוא ולתרגל!


 • דן גילברט מלמד אותנו בהרצאתו על מדע האושר. הרצאתו של גילברט מבוססת על סיפרו אשר עוסק במדע ובאמנות של האושר. גילברט מבחין בין בני אדם לבע"ח, מסביר מה ההבדל בין אושר טבעי לאושר מלאכותי ועוד היבטים מפתיעים לגבי האושר שלנו.


 • לימוד אנגלית תוך שמיעת הרצאה הינה שיטה מומלצת ללמידת אנגלית. הרצאת TED של יאן דלאגיו בשם YOU'RE DOING IT WRONG, טקסט מלא ללימוד אנגלית ואוצר מילים


 • הרומן הינו אחד משלושת הרומנים הגדולים שפרסם פרנץ קפקא, והספר נחשב לאחת מהיצירות המשפיעות ביותר של המאה העשרים.


 • מוניקה לווינסקי, האישה, ההדחה והסיפור המלא בהרצאת TED מרתקת על הסיפור האישי שלה שהפך לסיפור עולמי.


 • יש הבדל גדול בין המשמעות של Replay ו-Reply, ועדיין לא מעט אנשים מתבלבלים ביניהן כאשר הם כותבים באנגלית. לפעמים מדובר בטעות של תום לב או היסח הדעת, אך לרוב מי שטועה ומחליף בין המילים באמת ובתמים עושה שגיאה בלי להבין על שם מה הטעות.


 • המתבגרים שלכם רוצים ללמוד אנגלית? ריכזנו עבורכם 5 טיפים מועילים שיעזרו להם על לימודי השפה./


 • כשחם בחוץ צריך לזוז! בואו לרקוד ולשפר את אוצר המילים באנגלית שלכם עם להקת Balken Beat BoX והשיר המטריף Part of the Glory


דף הבית >> לימוד אנגלית >> שיטת הלימוד

שיטת הלימוד

השיטה של וול סטריט היא דרך פרקטית ללמוד לתקשר באופן אפקטיבי באנגלית. היא משלבת שיטות ודרכי לימוד שונות המאפשרות לכל אחד להצליח ללא תלות בשיטת הלימוד המועדפת עליו או חוויות הלימוד הקודמות שלו. המערכת של Wall Street היא מערכת מודולרית גמישה בה תלמידים מקבלים תמיכה צמודה ועידוד, המאפשרים להם לצמוח ולהצליח בלימודיהם.

 

מיומנויות לימוד מגוונות בחוויית לימוד שלא הכרת

 

מולטימדיה - Interactive Lesson

שיעורים אינטראקטיביים ומהנים במערכת המולטימדיה המדמה סיטואציות מחיי היום-יום. השיעורים מתמקדים במיומנויות של הקשבה לשפה, חזרה על המילים, קריאה של טקסטים. ניתן לתרגל במולטימדיה בכל זמן ומכל מקום - בסניף, בבית או בטיול. בכך, התלמידים נהנים מגמישות מוחלטת המותאמת לאורח חייהם.

חוברת העבודה - Student Manual

חוברת עבודה המסכמת את הנושאים המרכזיים הנלמדים בשיעור המולטימדיה. החוברת משלבת תרגול המחזק את יכולת הכתיבה.

שיעור מסכם Encounter

מפגשי לימוד קטנים של עד 5 תלמידים, המתמקדים בשטף הדיבור וביישום המיומנות המפגשים נקבעים בתיאום מראש לתלמידים הנמצאים באותה יחידת לימוד על מנת להעניק סביבה לימודית תומכת שמאפשרת לדבר בביטחון בדיוק ברמה של התלמיד.

צפו בסרטון על שיטת לימוד האנגלית המיוחד של וול סטריט:


פעילויות העשרה באנגלית

The Club -Live English, Learn English

לחיות אנגלית זה ללמוד אנגלית ואת זה אנחנו יודעים לעשות מצוין ב-Wall Street English. The Club הוא המועדון החברתי שלנו, בו אנחנו מעבירים מגוון סדנאות מקצועיות בנושאים כגון: חיזוק שטף הדיבור, קריאה וכתיבה, שיעורי דקדוק, כתיבת e-mail ועוד. לצפייה בתוכנית החודשית של The Club

שיעורי העשרה - Complementary

מפגשי העשרה המרחיבים את נושאי הלימוד לתחומים של בידור, עסקים, טיולים, ספורט ועוד בדגש על חוויית הדיבור והשיחה. המפגשים מתקיימים בסניף בקבוצות של עד 9 תלמידים, בהנחיית מורה דובר אנגלית.

The Village

רשת חברתית בינלאומית ללקוחותינו. תרגולים, המלצות, משחקים, צ‘טים ועוד... התלמיד מקבל שם משתמש וסיסמא המאפשרים לו כניסה לרשת החברתית גם לאחר סיום הקורס.

 

קורסי אנגלית

הקורסים ב- Wall Street בנויים מ-15 רמות לימוד אנגלית שונות – החל מרמת אנגלית למתחילים וכלה ברמת מתקדמים, כך שכל אחד יכול ללמוד אנגלית ברמה שלו. בוא למצוא קורס אנגלית המתאים במיוחד לך.

רוצה לקבל כבר עכשיו מושג על רמת האנגלית שלך? בחן את עצמך באנגלית במבדק רמה קצר בחינם!

רוצה לקבל המלצה לקורס שהכי מתאים לך?

אני מאשר קבלת הצעות
והטבות בטלפון או SMS
X