*2044

חודש לימודים מתנה! בהרשמה לקורס >>

כניסת תלמידים
סניפים

מאמרים

  • לימודי אנגלית לילדים בגילאים מוקדמים יכולים להקנות ידע ולסייע לילדכם – כך שנקודת הפתיחה שלהם בחיים תהיה גבוהה יותר.


  • קריאה באנגלית היא החלק הבסיסי והראשוני בלימודי אנגלית. לקרוא באנגלית משפר את רמת השפה ואוצר המילים באנגלית. איך לומדים לקרוא באנגלית? כל המידע כאן


  • הרומן הינו אחד משלושת הרומנים הגדולים שפרסם פרנץ קפקא, והספר נחשב לאחת מהיצירות המשפיעות ביותר של המאה העשרים.


  • מוניקה לווינסקי, האישה, ההדחה והסיפור המלא בהרצאת TED מרתקת על הסיפור האישי שלה שהפך לסיפור עולמי.


  • יש הבדל גדול בין המשמעות של Replay ו-Reply, ועדיין לא מעט אנשים מתבלבלים ביניהן כאשר הם כותבים באנגלית. לפעמים מדובר בטעות של תום לב או היסח הדעת, אך לרוב מי שטועה ומחליף בין המילים באמת ובתמים עושה שגיאה בלי להבין על שם מה הטעות.


  • המתבגרים שלכם רוצים ללמוד אנגלית? ריכזנו עבורכם 5 טיפים מועילים שיעזרו להם על לימודי השפה./


  • כשחם בחוץ צריך לזוז! בואו לרקוד ולשפר את אוצר המילים באנגלית שלכם עם להקת Balken Beat BoX והשיר המטריף Part of the Glory


חדשות

דף הבית >> קורסי אנגלית >> אנגלית ללא הגבלה

אנגלית ללא הגבלה

שיטת הלימוד הייחודית שלנו מתבססת על השיטה הטבעית: שמיעה, התבטאות, תיקון ההתבטאות וחוזר חלילה, ממש כפי שתינוק לומד שפה חדשה או אדם השוהה בארץ זרה ונדרש להסתגלות. זוהי השיטה המוכחת כמוצלחת ביותר בעולם.

Wall Street מבינה את צרכי לקוחותיה ואת קצב החיים העמוס ומאפשרת לרכוש קורס אנגלית לפי תקופות זמן קבועות מראש של חצי שנה, 9 חודשים, שנה ו-15 חודשים, המאפשרים למידה בקצב אישי ומותאם לאורח החיים שכל אחד מנהל ללא הגבלת רמת הלימוד.

קורסי האנגלית ללא הגבלה מספקים גם מענה ללקוחותינו העסקיים אשר בנוסף לקורס אנגלית ללא הגבלה מקבלים שירותי מעטפת כגון תמיכה בתרגום וניסוח מיילים עסקיים, כתיבה באנגלית לצרכים עסקיים, הכנה לשיחת טלפון או פגישה, הכנה להעברת מצגת באנגלית ועוד. תוכנית זו מספקת תמיכה מלאה בפעילות העסקית של הלקוחות ע"י מתן ליווי מקצועי בנקודות הממשק שלהן יידרש.

קורסי ה-Unlimited מאפשרים ללקוחותינו להגיע לסניף כל יום, כל היום, ללא הגבלה. זאת בנוסף לשיטת הלימוד החדשנית של Wall Street המאפשרת גם לתרגל בכל זמן ומכל מקום - English Anytime.

למידע על קורסי אנגלית במסלולים שונים:

רוצים לקבל מידע נוסף על קורסי ה-Unlimited ללימודי אנגלית של וול סטריט? מעוניינים להירשם והתחיל ללמוד אנגלית עוד היום? התקשרו ל-2044* או השאירו פרטיכם באתר ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם.

רוצה לקבל המלצה לקורס שהכי מתאים לך?

אני מאשר קבלת הצעות
והטבות בטלפון או SMS
X