*2044

חודש לימודים מתנה! בהרשמה לקורס >>

כניסת תלמידים
סניפים

מאמרים

  • לימודי אנגלית לילדים בגילאים מוקדמים יכולים להקנות ידע ולסייע לילדכם – כך שנקודת הפתיחה שלהם בחיים תהיה גבוהה יותר.


  • קריאה באנגלית היא החלק הבסיסי והראשוני בלימודי אנגלית. לקרוא באנגלית משפר את רמת השפה ואוצר המילים באנגלית. איך לומדים לקרוא באנגלית? כל המידע כאן


  • הרומן הינו אחד משלושת הרומנים הגדולים שפרסם פרנץ קפקא, והספר נחשב לאחת מהיצירות המשפיעות ביותר של המאה העשרים.


  • מוניקה לווינסקי, האישה, ההדחה והסיפור המלא בהרצאת TED מרתקת על הסיפור האישי שלה שהפך לסיפור עולמי.


  • יש הבדל גדול בין המשמעות של Replay ו-Reply, ועדיין לא מעט אנשים מתבלבלים ביניהן כאשר הם כותבים באנגלית. לפעמים מדובר בטעות של תום לב או היסח הדעת, אך לרוב מי שטועה ומחליף בין המילים באמת ובתמים עושה שגיאה בלי להבין על שם מה הטעות.


  • המתבגרים שלכם רוצים ללמוד אנגלית? ריכזנו עבורכם 5 טיפים מועילים שיעזרו להם על לימודי השפה./


  • כשחם בחוץ צריך לזוז! בואו לרקוד ולשפר את אוצר המילים באנגלית שלכם עם להקת Balken Beat BoX והשיר המטריף Part of the Glory


חדשות

דף הבית >> The Club

 

לחיות אנגלית זה ללמוד אנגלית ואת זה אנחנו יודעים טוב מאד כאן ב-Wall Street, לכן אנחנו נחשבים לבית הספר המוביל ללימוד אנגלית. אנחנו בוול סטריט החלטנו לקחת את לימוד האנגלית לרמה חדשה: לא רק לימוד באמצעות המולטימדיה, לא רק תרגול מעשי בקבוצות לימוד קטנות, אלא, בנוסף לשיטת לימוד האנגלית הייחודית וזוכת הפרסים שלנו, גם  The Club - מועדון הפעילויות של וול סטריט. 

Live English. Learn English

ב-The Club נעשה פעילויות העשרה ולימוד שפה בתוך סניפי הלימוד וגם מחוצה להם. נצא לשופינג בשפה האנגלית, נלך לסיור בגן החיות התנ"כי תוך כדי התנהלות באנגלית בלבד, ואפילו נעשה ערב בינגו שכולו באנגלית! בוול סטריט בית הספר המוביל ללימוד אנגלית לא רק הכי טוב ללמוד, גם הכי כיף ללמוד. בואו לראות איך אנחנו נהנים בוול סטריט, הכנסו לאחת הגלריות וצפו בתמונות משלל הפעילויות בסניפי וול סטריט ברחבי הארץ.

החודש ב-The Club

היכנסו וצפו בפעילויות The Club המתוכננות החודש. הפעילויות כוללות שיחה, כתיבה וקריאה, פעילויות חברתיות מיוחדות ועוד.

 

תוכנית The Club אוקטובר 2017:  

 

תוכנית The Club ספטמבר 2017:  

 

 

 

 


X