*2044

חודש לימודים מתנה! בהרשמה לקורס >>

כניסת תלמידים
סניפים

מאמרים

 • נואם כריזמטי, סוחף וחלק בלתי נפרד מההיסטוריה האמריקאית - נאום ההכתרה של ג'ון קנדי נחשב לאחד מהנאומים הפוליטיים הטובים של כל הזמנים. בואו ללמוד מהנשיא המוכשר.


 • לימודי אנגלית לילדים בגילאים מוקדמים יכולים להקנות ידע ולסייע לילדכם – כך שנקודת הפתיחה שלהם בחיים תהיה גבוהה יותר.


 • ללמוד אנגלית עם גולדה מאיר? בוודאי! בנאום חוצב להבות ובאנגלית רהוטה בפני עצרת האו"ם ראשת ממשלת ישראל מדברת על חזון השלום במזה"ת.


 • הדוגמנית המפורסמת, קמרון ראסל, נותנת הרצאה מרתקת על חשיבות המראה והיופי במסגרת הרצאות TED. לימדו מילים חדשות באנגלית מעולם הזוהר.


 • קריאה באנגלית היא החלק הבסיסי והראשוני בלימודי אנגלית. לקרוא באנגלית משפר את רמת השפה ואוצר המילים באנגלית. איך לומדים לקרוא באנגלית? כל המידע כאן


 • YES YOU CAN! - ללמוד אנגלית עם נשיא ארה"ב בנאומו המפורסם ביותר , לימדו מילים חדשות באנגלית עם הנשיא אובמה.


 • למה לא ללמוד אנגלית עם צ'ארלי צ'פלין? צפו בנאומו המפורסם מהסרט "הדיקטטור הגדול" ושפרו את האנגלית שלכם תוך כדי


 • הנאום של מרטין לותר קינג הוא אחד מהמפורסמים בהיסטוריה. הוא גם טקסט נהדר לשיפור האנגלית שלכם - כנסו לעמוד והתחילו לתרגל!


 • הנאום של קן רובינסון מסביר איך בתי הספר הרסו את היצירתיות והוא גם טקסט נהדר לשיפור מיומנות השפה והקריאה באנגלית, בואו לקרוא ולתרגל!


 • דן גילברט מלמד אותנו בהרצאתו על מדע האושר. הרצאתו של גילברט מבוססת על סיפרו אשר עוסק במדע ובאמנות של האושר. גילברט מבחין בין בני אדם לבע"ח, מסביר מה ההבדל בין אושר טבעי לאושר מלאכותי ועוד היבטים מפתיעים לגבי האושר שלנו.


 • לימוד אנגלית תוך שמיעת הרצאה הינה שיטה מומלצת ללמידת אנגלית. הרצאת TED של יאן דלאגיו בשם YOU'RE DOING IT WRONG, טקסט מלא ללימוד אנגלית ואוצר מילים


 • הרומן הינו אחד משלושת הרומנים הגדולים שפרסם פרנץ קפקא, והספר נחשב לאחת מהיצירות המשפיעות ביותר של המאה העשרים.


 • מוניקה לווינסקי, האישה, ההדחה והסיפור המלא בהרצאת TED מרתקת על הסיפור האישי שלה שהפך לסיפור עולמי.


 • יש הבדל גדול בין המשמעות של Replay ו-Reply, ועדיין לא מעט אנשים מתבלבלים ביניהן כאשר הם כותבים באנגלית. לפעמים מדובר בטעות של תום לב או היסח הדעת, אך לרוב מי שטועה ומחליף בין המילים באמת ובתמים עושה שגיאה בלי להבין על שם מה הטעות.


 • המתבגרים שלכם רוצים ללמוד אנגלית? ריכזנו עבורכם 5 טיפים מועילים שיעזרו להם על לימודי השפה./


 • כשחם בחוץ צריך לזוז! בואו לרקוד ולשפר את אוצר המילים באנגלית שלכם עם להקת Balken Beat BoX והשיר המטריף Part of the Glory


אוצר מילים באנגלית

לימוד אוצר מילים באנגלית הוא אתגר לכל מי שלומד אנגלית כשפה שנייה. בשפה האנגלית יש מאות אלפי מילים, וללמוד את כולם תהיה משימה בלתי אפשרית. אנחנו בוול סטריט מבינים את הקושי, ולכן השקנו את פרויקט מילת היום. כל יום נפרסם מילה חדשה באנגלית בעמוד הטוויטר שלנו, כדי שאתם תוכלו להשתפר בהדרגה.

המילים שבחרנו נוגעות לתחומים שונים בחיים ולכל מילה מצורף הסבר ודוגמא לשימוש במילה. בכל חודש אנחנו מפרסמים את כל מילות החודש באתר וולסטריט, כך שכולן מופיעות במרוכז נוסף על עמוד הטוויטר. 

 

למה חשוב אוצר מילים באנגלית?

נסו לדמיין את עצמכם עם אוצר מילים מוגבל בעברית, כאשר אתם ממשיכים לחזור על אותה מילה במהלך סיטואציות רבות. סביר להניח שגם המילה או המשפט שעליו אנחנו מתבססים בחלק גדול מהשיחות שלנו היא מילה ברמה לא גבוהה במיוחד וקיימת נטייה להשתמש בה באופן גורף.  האם האדם שאיתו תשוחחו לא ישים לב לכך? האם כאשר אתם מדברים עם מישהו בעל אוצר מילים צר, אתם מרגישים זאת?

למרות שאוצר מילים רחב אינו מלמד אותנו דבר וחצי דבר על יכולות אינטלקטואליות או על יכולות שכליות של האדם שאיתו אנחנו משוחחים, זה יכול לעיתים קרובות ליצור רושם מוטעה על האדם. כאשר שיחה לא נעשית תוך כדי שימוש בשפה עשירה ותוך כדי שימוש במילים רבות ובביטויים שונים, אנחנו נרגיש כי השיחה אינה מאתגרת אותנו בחלק מהמקרים ואת העובדה הזאת נשליך גם על האדם שאיתו אנחנו מדברים ועל הדרך שבה אנחנו תופסים ורואים אותו.

מתי חשוב אוצר מילים רחב באנגלית?

בואו ננסה למצוא חשיבות זו בנקודות חשובות בחיינו.הרחבת אוצר המילים באנגלית באמצעות קריאה

 • אנגלית לפסיכומטריפסיכומטרי – כאשר אנחנו ניגשים למבחן פסיכומטרי, 11-12 השאלות הראשונות במבחן הם שאלות שבוחנות באופן ישיר את רמת אוצר המילים באנגלית שלכם. במבחן תדרשו להשלים מילה מבין 4 אפשרויות, המילים יהיו דומות וברמה קושי עולה עם מספר השאלה.

  גם בחלק הבנת הנקרא באנגלית ישנה התייחסות לכך, כאשר בשביל להבין את המשמעות של הטקסט ואת הכוונה העומדת מאחוריו יש צורך בהבנה של המילים בטקסט תוך כדי שימוש באוצר המילים.

 • צריך אנגלית טובה כשמטיילים בחו"לטיול לחו"ל – סיימתם את הצבא ואתם מתכוננים לטיסה באחד מהמוקדים הפופולריים לחיילים משוחררים, אך אינכם שולטים באנגלית? חלק גדול מחווית הטיול עלולה להתפספס בגלל חוסר יכולת לשוחח עם מטיילים אחרים ועם בני המקום. כיצד תוכלו לפתח קשרים עם אנשים כאשר השיחה ביניכם מורכבת ממילים בודדות ואינכם יכולים להבין את הכוונה של האדם שמשוחח איתכם? כמובן שיש צורך באוצר מילים באנגלית רחב ומעמיק וגם ביכולות שיחה באנגלית כאשר טסים לטייל במדינות דוברות אנגלית.

 • לימודים גבוהים – האנגלית שאליה התרגלנו בבית הספר, בתיכון, במבחני הבגרות ואפילו במהלך הטיול שלנו לחו"ל אינה האנגלית המצופה מאיתנו כאשר אנחנו ניגשים ללימודים לתואר ראשון או לתארים מתקדמים. חלק גדול מהחומר הלימודי הנדרש מאיתנו כתוב רק באנגלית, בקורסים שונים ידרשו מאיתנו להגיש עבודות באנגלית או להתבסס רק על חומר באנגלית, וכמובן קיימים גם קורסי אנגלית ספציפיים שאותם יש לעבור.

  היותו של רוב החומר האקדמי בעולם בשפה האנגלית גורם לכך שכאשר אנחנו מרגישים בנוח בשפה האנגלית, הסיכויים שלנו למצוא מאמר מתאים או חומרי עזר מקצועיים רלוונטים ללימודים גודל בצורה משמעותית ונותן לנו אופציות נוספות להגדלת הידע. כל זה תלוי ברמת הקריאה באנגלית שלנו, וברמת אוצר המילים,שמאפשרת לנו לקרוא את המאמרים וגם למצוא אותם.

 • חיפוש עבודה – חיפוש עבודה יכול להיות תהליך ארוך ומייגע, ובמקצועות שונים קיימת תחרות גדולה בין מספר רב של מועמדים על מספר קטן יחסית של משרות, ולכן כל אופציה נוספת למשרות יכולה לסייע מאוד כאשר תחפשו עבודה. כאשר תוכלו גם לחפש עבודה באנגלית יפתחו בשבילכם אופציות רבות נוספות, במיוחד בעולם התעסוקה המודרני שבו חברות רבות בינלאומיות פותחות סניפים בישראל וההתנהלות בתוך החברה היא באנגלית, ויש צורך באנגלית ברמה גבוהה מאוד על מנת להתקבל. אוצר המילים באנגלית שלכם מאוד ישפיע על ראיון העבודה באנגלית שתעברו וגם על מבחני הקבלה במידה וקיימים כאלה.

  אופציה נוספת אשר קורצת לחלק גדול מהישראלים בשנים האחרונות היא אופציית הרילוקשיין, מעבר למדינה אחרת למספר שנים או באופן קבוע בשביל משרה מסויימת. אם אתם חושבים על אופצית הרילוקשיין, אל תחכו והתחילו לעבוד על האנגלית שלכם ועל האוצר מילים שלכם באופן אינטנסיבי בכדי שכאשר תגיעו לראיונות למשרה או כאשר תתקבלו תוכלו לעבור את מכשול השפה בצורה פשוטה ולהקל על תקופת ההסתגלות שלכם בעבודה החדשה.

 • קריירה באנגליתקריירה – במהלך הקריירה שלכם תזקקו לאנגלית ברמה גבוהה, ובתוך זה תדרשו להשתמש פעמים רבות באוצר המילים הרחב שלכם על מנת ליצור קשר עם גורמים מחו"ל, להעביר מצגות באנגלית, לכתוב מייל באנגלית בתוך ומחוץ לחברה וכדומה. האם אתם מכירים מישהו בתפקיד בכיר בחברה כלשהי שאינו בעל יכולות אנגלית גבוהות? בעולם הגלובאלי שבו אנחנו חיים, שבו כמעט כל חברה מנסה גם לפנות לשוק בינלאומי – לא ניתן להתקדם בתוך מקום העבודה מבלי להוכיח רמת האנגלית מעולה, דבר הדורש אוצר מילים רחב.

איך אפשר להרחיב את אוצר המילים באנגלית?

קריאה משפרת את אוצר המילים באנגלית

במשך עשרות השנים בהן Wall Street פועל דאגנו לטפח ולקדם את המחקר הפדגוגי בצורה מותאמת לחיים העדכניים. שפה כאמור אינה נשארת במקומה. במשך השנים מתווספים אליה עוד ביטויים שיוצרים צורה חדשה של מילים והברות. שפה תמיד נמצאת בתנועה.

מכיוון שהשפה האנגלית מכילה יותר ממיליון מילים בסך הכל, וללמוד את כל המילים הינה משימה בלתי אפשרית גם לאנשים שאנגלית היא שפת האם שלהם, כאן בוול סטריט אנחנו נתאים את הלימוד לצרכים שלכם. אם אתם עובדים בתחום שבו יש צורך באנגלית טכנית, תקבלו מהמדריכים את כל הכלים בהתאם לתחום ולרמה שאתם צריכים. בסופו של יום, רמת האנגלית שלכם תלויה ב-2 גורמים מרכזיים: המדריכים ואתם.

המדריכים של וול סטריט יעשו הכל בשביל שתקבלו את כל הכלים המתאימים עבורכם, ואתם תצטרכו לעבוד קשה על מנת להגיע לרמת האנגלית שאליה אתם שואפים!

Wall Street הינו בית הספר המוביל בישראל ללימודי השפה האנגלית. הרשת הבינלאומית כוללת כ-450 סניפים המארחים כ-20 אלף תלמידים מדי שנה. מאחורינו שורה ארוכה של הצלחות לימודיות שהפכו אותנו למבוקשים בתחום.

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך:

 

רוצה לקבל המלצה לקורס שהכי מתאים לך?

אני מאשר קבלת הצעות
והטבות בטלפון או SMS
X