*2044

חודש לימודים מתנה! בהרשמה לקורס >>

כניסת תלמידים
סניפים

מאמרים

 • התפתחות טכנולוגיית המסחר והתקשורת הפכה את עולמנו לכפר גלובאלי קטן. הקמת חברה בחו"ל דורשת ידע בשפה הבינלאומית של ימינו – אנגלית.


 • לימודי אנגלית לילדים בגילאים מוקדמים יכולים להקנות ידע ולסייע לילדכם – כך שנקודת הפתיחה שלהם בחיים תהיה גבוהה יותר.


 • קריאה באנגלית היא החלק הבסיסי והראשוני בלימודי אנגלית. לקרוא באנגלית משפר את רמת השפה ואוצר המילים באנגלית. איך לומדים לקרוא באנגלית? כל המידע כאן


 • הרומן הינו אחד משלושת הרומנים הגדולים שפרסם פרנץ קפקא, והספר נחשב לאחת מהיצירות המשפיעות ביותר של המאה העשרים.


 • יש הבדל גדול בין המשמעות של Replay ו-Reply, ועדיין לא מעט אנשים מתבלבלים ביניהן כאשר הם כותבים באנגלית. לפעמים מדובר בטעות של תום לב או היסח הדעת, אך לרוב מי שטועה ומחליף בין המילים באמת ובתמים עושה שגיאה בלי להבין על שם מה הטעות.


 • מוניקה לווינסקי, האישה, ההדחה והסיפור המלא בהרצאת TED מרתקת על הסיפור האישי שלה שהפך לסיפור עולמי.


 • המתבגרים שלכם רוצים ללמוד אנגלית? ריכזנו עבורכם 5 טיפים מועילים שיעזרו להם על לימודי השפה./


 • תתפלאו אבל אנגלית משפטית זה לא רק למשפטנים. אז למי זה יכול לעזור ולמה זה נחוץ בדיוק?


 • היכולת לנהל שיחה קולחת באנגלית במבטא מרשים היא יתרון גדול בייחוד עבור אנשי עסקים, נציגי חברות, דוברים ובעלי תפקידי מפתח. מדוע זה חשוב והיכן ניתן לשפר את האנגלית המדוברת ביעילות?


 • לילדים אמנם קל יותר לקלוט שפה זרה, אבל לימוד אנגלית זה לא מעשה קסם. מעבר לבחירה בקורס ובמורים המתאימים ביותר גם להורים יש תפקיד בתהליך הלימודי


 • בשנות ה-70 וה-80 הטלווויזה החינוכית שידרה מספר תוכניות לימוד אנגלית לילדים שחלקן הפכו למיתולוגיות. מוזמנים להיזכר ב"גבי ודבי", נייבורס", שריף גודמן וסוזי מילר


 • כשחם בחוץ צריך לזוז! בואו לרקוד ולשפר את אוצר המילים באנגלית שלכם עם להקת Balken Beat BoX והשיר המטריף Part of the Glory


חדשות

הקמת חברה בחו"ל

הקמת חברה עסקית הופכת לעניין פשוט מאי-פעם. הידע הדרוש נמצא באינטרנט בשפע וכל שצריך הוא רצון, קצת לימוד מקדים ויש לכם חברה עסקית הלכה למעשה. מכיוון שהשוק הישראלי רווי וקטן יחסית, ישראלים רבים בוחרים לנהל את עסקיהם בחוץ-לארץ שם קהל הצרכנים גדול יותר וישנה אפשרות רצינית לרווחים גדולים יותר. מי שחוקר, יתפלא לגלות כמה חברות ישראליות פועלות באופן בלעדי מחוץ לארצנו. אז מה בעצם נדרש בכדי להקים חברה בחול?

הקמת חברה בחו"ל

לכל מדינה דינים עסקיים ותקנות עסקיות משל עצמה. ישנן מדינות שמתפקדות כ-'מקלטי מס', משמע הן גובות מיסים מאוד נמוכים או אפסיים בכדי למשוך אליהן בעלי עסקים וחברות.

הקמת חברה בחו"ל דורש היוועצות עם אנשי מקצוע מהתחום המשפטי והפיננסי בכדי ללמוד על התנהלותו של עולם העסקים במדינה זו ביחס לתשלום מיסים לגורמים המתאימים. ישנם משרדים רבים של רואי חשבון ועורכי-דין שפונים בצורה ממוקדת לקהל הלקוחות הישראלי אשר מעוניין לנהל את עסקיו בחול.

מה עוד צריך בשביל לנהל עסקים בחול? שפה כמובן. כשאתם מנהלים את עסקיכם בחוץ-לארץ אתם רוצים להיות בטוחים שאתם מבינים מה אומרים לכם ושהאנשים בצד השני מבינים מה שאתם אומרים להם. כשאנו מתיירים במדינה כלשהי, בלבול וחוסר הבנה עלול לעלות לנו בזמן עקב הגעה למקומות לא נכונים, אך כשמדובר בעסקים, בלבול וחוסר הבנה עלולים לעלות כסף רב.

לימודי אנגלית עסקית

בתור ישראלים שחשופים מגיל קטן לתכנים בידוריים באנגלית, אנו נוטים להאמין כי האנגלית שלנו טובה מספיק בכדי לתקשר באופן בסיסי עם אנשים מחול. קיימת אמת בדבר ואכן ישראלים מצליחים לתקשר בחוץ-לארץ עם המקומיים ברמה סבירה. הבעיה היא שבכדי לנהל עסקים בחול יש לדעת אנגלית עסקית, לפחות ברמה בסיסית.

כשאנו מנהלים עסקים עם מישהו חשוב לנו שיבין מה אנו אומרים לו ומה הוא אומר לנו, אחרת אין אפשרות ליצור את האמון הנדרש לביצוע העסקה. שימוש במתורגמנים הינו אופציה יעילה, אך מצד אחד היא יקרה יחסית ומצד שני קשה להסתמך לגמרי על שירותיו של המתרגם ואנו זקוקים גם לנגיעה משלנו באינטראקציה העסקית.

בית הספר לאנגלית המוביל בעולם - 'וול-סטריט' מציע לכם אפשרות ללמוד אנגלית עסקית בקורסים ייעודיים וממוקדים שיקנו בסיס איתן עליו תוכלו לנהל את התקשורת העסקית שלכם עם גורמים מחול.

לסיכום: חושבים על הקמת חברה בחול אך חוששים מקשיי תקשורת? לימודי אנגלית בוול סטריט יקנו לכם את הכלים התקשורתיים המתאימים עבורכם.

נושאםי נוספים שעשויים לעניין אותך:

רוצה לקבל המלצה לקורס שהכי מתאים לך?

אני מאשר קבלת הצעות
והטבות בטלפון או SMS
X