*2044

חודש לימודים מתנה! בהרשמה לקורס >>

כניסת תלמידים
סניפים

מאמרים

 • נואם כריזמטי, סוחף וחלק בלתי נפרד מההיסטוריה האמריקאית - נאום ההכתרה של ג'ון קנדי נחשב לאחד מהנאומים הפוליטיים הטובים של כל הזמנים. בואו ללמוד מהנשיא המוכשר.


 • לימודי אנגלית לילדים בגילאים מוקדמים יכולים להקנות ידע ולסייע לילדכם – כך שנקודת הפתיחה שלהם בחיים תהיה גבוהה יותר.


 • ללמוד אנגלית עם גולדה מאיר? בוודאי! בנאום חוצב להבות ובאנגלית רהוטה בפני עצרת האו"ם ראשת ממשלת ישראל מדברת על חזון השלום במזה"ת.


 • הדוגמנית המפורסמת, קמרון ראסל, נותנת הרצאה מרתקת על חשיבות המראה והיופי במסגרת הרצאות TED. לימדו מילים חדשות באנגלית מעולם הזוהר.


 • קריאה באנגלית היא החלק הבסיסי והראשוני בלימודי אנגלית. לקרוא באנגלית משפר את רמת השפה ואוצר המילים באנגלית. איך לומדים לקרוא באנגלית? כל המידע כאן


 • YES YOU CAN! - ללמוד אנגלית עם נשיא ארה"ב בנאומו המפורסם ביותר , לימדו מילים חדשות באנגלית עם הנשיא אובמה.


 • למה לא ללמוד אנגלית עם צ'ארלי צ'פלין? צפו בנאומו המפורסם מהסרט "הדיקטטור הגדול" ושפרו את האנגלית שלכם תוך כדי


 • הנאום של מרטין לותר קינג הוא אחד מהמפורסמים בהיסטוריה. הוא גם טקסט נהדר לשיפור האנגלית שלכם - כנסו לעמוד והתחילו לתרגל!


 • הנאום של קן רובינסון מסביר איך בתי הספר הרסו את היצירתיות והוא גם טקסט נהדר לשיפור מיומנות השפה והקריאה באנגלית, בואו לקרוא ולתרגל!


 • דן גילברט מלמד אותנו בהרצאתו על מדע האושר. הרצאתו של גילברט מבוססת על סיפרו אשר עוסק במדע ובאמנות של האושר. גילברט מבחין בין בני אדם לבע"ח, מסביר מה ההבדל בין אושר טבעי לאושר מלאכותי ועוד היבטים מפתיעים לגבי האושר שלנו.


 • לימוד אנגלית תוך שמיעת הרצאה הינה שיטה מומלצת ללמידת אנגלית. הרצאת TED של יאן דלאגיו בשם YOU'RE DOING IT WRONG, טקסט מלא ללימוד אנגלית ואוצר מילים


 • הרומן הינו אחד משלושת הרומנים הגדולים שפרסם פרנץ קפקא, והספר נחשב לאחת מהיצירות המשפיעות ביותר של המאה העשרים.


 • מוניקה לווינסקי, האישה, ההדחה והסיפור המלא בהרצאת TED מרתקת על הסיפור האישי שלה שהפך לסיפור עולמי.


 • יש הבדל גדול בין המשמעות של Replay ו-Reply, ועדיין לא מעט אנשים מתבלבלים ביניהן כאשר הם כותבים באנגלית. לפעמים מדובר בטעות של תום לב או היסח הדעת, אך לרוב מי שטועה ומחליף בין המילים באמת ובתמים עושה שגיאה בלי להבין על שם מה הטעות.


 • המתבגרים שלכם רוצים ללמוד אנגלית? ריכזנו עבורכם 5 טיפים מועילים שיעזרו להם על לימודי השפה./


 • כשחם בחוץ צריך לזוז! בואו לרקוד ולשפר את אוצר המילים באנגלית שלכם עם להקת Balken Beat BoX והשיר המטריף Part of the Glory


לימוד קריאה באנגלית

קריאה באנגלית היא החלק הבסיסי והראשוני בלימודי אנגלית, זהו למעשה החלק הראשון בלימוד השפה שבו אנחנו מתנסים, וכבר בבית הספר, תוכניות הלימוד של משרד החינוך מנסות להוביל אותנו לקריאה שוטפת ולשימוש תדיר בקריאה בשפה, אך למרות הניסיון לשים דגש על חשיבות קריאת האנגלית, לרוב הישראלים פשוט יותר דווקא להבין אנגלית.

במיוחד כאשר אנחנו פוגשים בשפה שאינה שפת האם שלנו, קריאה נראית לנו מרתיעה במיוחד. מילים רבות באנגלית מורכבות מאותיות שאינן נשמעות, שנכתבות שונה ממה שהן נשמעות, והשפה אינה כל כך פשוטה לכתיבה וקריאה.

עם זאת, לקרוא באנגלית משפר בצורה משמעותית את רמת השפה הכללית שלך בכלל ואת אוצר המילים בפרט. בעזרת קריאה נכונה כל תהליך לימוד השפה הופך להרבה יותר נעים, אם זה יכולת כתיבה, אוצר המילים המתרחב בצורה משמעותית, גם הדקדוק והשימוש בזמנים הופך פשוט יותר, ועם שיפור הרמה גם הדיבור נראה כמו משימה קלילה.

קריאה באנגלית - לקרוא אנגלית בקלות

החשיבות של קריאה באנגלית בהחלט גדלה בשנים האחרונות והפכה להיות דרישה בסיסית כמעט לכל צעד שאנו עושים בחיים. האנגלית נמצאת בכל מקום, כל הזמן, אם זה בספרי הלימוד השונים בכל שנות הלימוד – מבית הספר היסודי ועד לתארים מתקדמים באונירסיטאות השונות, ואם זה במהלך חיי הפנאי שלנו, באינטרנט ובטלוויזיה.

איך לומדים לקרוא באנגלית?

כמו כל תהליך למידה עם תוכן רב, מידת ההשקעה היא שתקבע את רמת האנגלית שלכם, ולימוד בצורה נכונה ומקצועית ימנע בזבוז מיותר של זמן ומשאבים. יש להבין שלימוד שפה זה לא עניין פשוט והוא אורך זמן, דורש סבלנות ובעיקר דורש מוטיבציה גבוהה.

עם זאת, על מנת לשפר את יכולת הקריאה באנגלית שלנו איננו זקוקים להרבה חוץ ממעט הכוונה וזמן פנוי.
על מנת להבין מה אתם צריכים לקרוא, ומה יכולת הקריאה הנוכחית שלכם בחרו ספר שקראתם כבר בעברית, והתחילו לקרוא אותו באנגלית. זה יגרום לכם להבין יותר בקלות את המשמעות של התוכן הנקרא ויקל עליכם להבין מילים מתוך ההקשר של הספר. אם אתם מצליחים לקרוא בצורה שוטפת, מעולה - התקדמו לספר מעט יותר מסובך, כזה שעוד לא קראתם ומתאים לרמת הספרים שאתם קוראים בעברית. אם אתם מתקשים בקריאה ומשתמשים בצורה תכופה במילון או מדלגים על מילים, נסו לקרוא ספר מעט פשוט יותר.

כמו שבעברית כאשר אנחנו קוראים ספר לעיתים נתקלים במילים שאיננו מכירים אך אנחנו מבינים אותם מההקשר הכתוב, כך ניתן לעשות גם כאשר קוראים אנגלית. זה יסייע לכם להבין את המשמעויות של המילים ולאט לאט המילים יחדרו לתוך מאגר אוצר המילים באנגלית שלכם.

לימוד קריאה באנגלית בוול סטריט:קוראים אנגלית בכיף עם וול סטריט

אחד הקווים המובילים של Wall Street  הוא הקצאת משאבים לפיתוח פדגוגי ברמה השוטפת. השיטה הייחודית שלנו מאפשרת לנווט בין תלמיד אחד לאחר כאשר ישנה הלימה בין צרכיו של כל תלמיד. הדרישות האקדמאיות בישראל מחייבות רמה גבוהה באנגלית תוך השגת פטור ברמה מתקדמת כבר בשנים הראשונות. אנחנו הופכים את הקריאה לסוג אחר של חוויה.

קריאת ספר באנגלית יכולה להפוך לסיוט לתלמידים שאינם מכירים את הכללים הבסיסיים של השפה ועוד יותר לדכא כל תלמיד שמנסה לקרוא ואינו מצליח. בוול סטריט ילמדו אתכם את השלבים הראשונים תוך תרגול קריאה בזמן אמת ועד למטרה הסופית: קריאה שוטפת של ספרים באנגלית, הבנת הנקרא וכמובן יכולת ניתוח לטקסטים ברמה אוניברסיטאית.

כאשר מתגבשת אצל התלמיד יכולת ההבנה הבסיסית אז בהכרח ישנו מעבר אוטומטי לשלב הבא: חיזוי הטקסט. הווה אומר יכולת להבין מה יוצג בשלב הבא של התוכן. בתוך כך אנו משלבים את הכלים הפדגוגיים המתקדמים ביותר ומאפשרים לתלמיד להעשיר את אוצר המילים באנגלית, לעמוד על ההיבטים הדקדוקיים, לשאול שאלות ולמצוא את מיקום התשובה בטקסט כמו גם לחדד את הזיכרון מהחומר שנקרא.

Wall Street הינו בית הספר המוביל בישראל ללימודי אנגלית. אנו מציעים לכם שיטה עולמית הכוללת כ-20 אלף תלמידים מכל רחבי העולם. הסניפים הראשונים שהוקמו אי אז באיטליה, בתחילת שנות ה-70 של המאה הקודמת, הפכו במרוצת השנים לשם נרדף של איכות לימוד והקניית כישורי שפהWall Street . מציג בגאווה את הסניפים שלו בישראל, חלק ממערך שלם הכולל כ-450 מרכזי לימוד הפזורים ברחבי הגלובוס.
 

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך:

 

רוצה לקבל המלצה לקורס שהכי מתאים לך?

אני מאשר קבלת הצעות
והטבות בטלפון או SMS
X