*2044

חודש לימודים מתנה! בהרשמה לקורס >>

כניסת תלמידים
סניפים

מאמרים

 • התפתחות טכנולוגיית המסחר והתקשורת הפכה את עולמנו לכפר גלובאלי קטן. הקמת חברה בחו"ל דורשת ידע בשפה הבינלאומית של ימינו – אנגלית.


 • לימודי אנגלית לילדים בגילאים מוקדמים יכולים להקנות ידע ולסייע לילדכם – כך שנקודת הפתיחה שלהם בחיים תהיה גבוהה יותר.


 • קריאה באנגלית היא החלק הבסיסי והראשוני בלימודי אנגלית. לקרוא באנגלית משפר את רמת השפה ואוצר המילים באנגלית. איך לומדים לקרוא באנגלית? כל המידע כאן


 • הרומן הינו אחד משלושת הרומנים הגדולים שפרסם פרנץ קפקא, והספר נחשב לאחת מהיצירות המשפיעות ביותר של המאה העשרים.


 • יש הבדל גדול בין המשמעות של Replay ו-Reply, ועדיין לא מעט אנשים מתבלבלים ביניהן כאשר הם כותבים באנגלית. לפעמים מדובר בטעות של תום לב או היסח הדעת, אך לרוב מי שטועה ומחליף בין המילים באמת ובתמים עושה שגיאה בלי להבין על שם מה הטעות.


 • מוניקה לווינסקי, האישה, ההדחה והסיפור המלא בהרצאת TED מרתקת על הסיפור האישי שלה שהפך לסיפור עולמי.


 • המתבגרים שלכם רוצים ללמוד אנגלית? ריכזנו עבורכם 5 טיפים מועילים שיעזרו להם על לימודי השפה./


 • תתפלאו אבל אנגלית משפטית זה לא רק למשפטנים. אז למי זה יכול לעזור ולמה זה נחוץ בדיוק?


 • היכולת לנהל שיחה קולחת באנגלית במבטא מרשים היא יתרון גדול בייחוד עבור אנשי עסקים, נציגי חברות, דוברים ובעלי תפקידי מפתח. מדוע זה חשוב והיכן ניתן לשפר את האנגלית המדוברת ביעילות?


 • לילדים אמנם קל יותר לקלוט שפה זרה, אבל לימוד אנגלית זה לא מעשה קסם. מעבר לבחירה בקורס ובמורים המתאימים ביותר גם להורים יש תפקיד בתהליך הלימודי


 • בשנות ה-70 וה-80 הטלווויזה החינוכית שידרה מספר תוכניות לימוד אנגלית לילדים שחלקן הפכו למיתולוגיות. מוזמנים להיזכר ב"גבי ודבי", נייבורס", שריף גודמן וסוזי מילר


 • כשחם בחוץ צריך לזוז! בואו לרקוד ולשפר את אוצר המילים באנגלית שלכם עם להקת Balken Beat BoX והשיר המטריף Part of the Glory


חדשות

דף הבית >> כלים ללימוד אנגלית >> מאמרים נבחרים באנגלית | וול סטריט >> ילדים לומדים אנגלית – התפקיד שלכם כהורים

ילדים לומדים אנגלית – התפקיד שלכם כהורים

לילדים אמנם קל יותר לקלוט שפה זרה, אבל לימוד אנגלית אינו מעשה קסם. צריך כמובן לשלוח את הילדים לחוג/קורס אנגלית מוצלח ומקצועי המעניק כלים נכונים התואמים את כישוריהם וגילם, אבל כדי להגיע לתוצאות טובות יש לעקוב אחר ההתקדמות ולעבוד איתם גם בבית.

בחירת מוסד לימודים ללימוד אנגלית

כשבוחרים מקום ללימוד אנגלית לילדים כדאי להעדיף מסגרת מוכרת ומומלצת המבוססת על קבוצות קטנות ואינטימיות המחולקות על פי גיל ורמת ידע. במסגרות כאלה תוכלו להיות בטוחים שהילדים ילמדו על פי תוכניות מתקדמות ואיכותיות שילוו בספרים ובציוד הולם. כמו כן, חשוב לבחור בבית ספר המחזיק בסגל הוראה מקצועי השולט באנגלית ברמת שפת אם ויש לו כלים וניסיון עשיר עם גילאים צעירים.

לפני ההרשמה כדאי לגשת למקום ולבחון את האווירה השורה בו, לוודא שהיא נעימה ונינוחה ושהילדים אקטיביים ומשתפים פעולה עם תוכני השיעור. חשוב לזכור כי לכל מוסד גישה משלו ללימודי אנגלית לצעירים וייתכן ולא הכול מתאים לכולם. על כן, בעת בחינת מאפייני המסגרת יש לתת את הדעת על שיטת ההוראה ולבדוק האם היא מתאימה לצורכיו של ילדכם ואישיותו כמו גם לתפיסת עולמכם.

מעקב אחר הצלחת הלימוד וההנאה ממנו

גם במהלך הלימודים במסגרת קורס או חוג יש לבדוק מפעם לפעם כי הילד אכן נהנה ומעוניין להמשיך ולאורך זמן אף לבדוק שיכולותיו והישגיו אכן השתפרו. במידה ומתעוררים קשיים מומלץ לבחון ביחד עם סגל ההוראה כיצד ניתן לשפר את המצב. אם המאמצים אינם עוזרים עדיף להעביר את הילד למסגרת אחרת מתאימה יותר, מכיוון שמרכיב מהותי להצלחה טמון בחוויה מהנה.

שיפור היכולות גם בבית

בנוסף לבתי הספר ישנם לא מעט אמצעים ביתיים שיכולים לסייע לילדכם לשפר את השליטה בשפה. כך למשל, בעת צפייה בטלוויזיה כדאי לשלב סדרות וסרטים באנגלית ללא תרגום וכן להשמיע מוזיקה ושירים שיעשירו את אוצר המילים ויקדמו את המבטא ואת ההבנה. בנוסף, רצוי לגייס את הילדים לעניין, לקרוא ספרים שמתאימים לרמתם בנושאים המעניינים אותם ולעודד את המשתמשים במחשב לגלוש לאתרים המותאמים להם.

מומלץ לדבר עם הילדים אנגלית בכל הזדמנות מתאימה ובמיוחד אם מתקיים מפגש עם אנשים שאינם דוברי עברית. שיחה משותפת עם הילדים תעניק להם חוויה מהנה, חיובית ובוגרת וכן מכנה משותף נוסף עם הוריהם וסביבתם. אגב, שימוש בשפה מומלץ ליישם גם בטיולים בחו"ל, למשל בעת הזמנת מנות מתפריט מסעדה.

תוכניות הטלוויזיה המיתולוגיות ללימוד אנגלית של החינוכית >>

באיזה גיל כדאי להתחיל ללמוד אנגלית? >>

חזרה לרשימת המאמרים >>

 

רוצה לקבל המלצה לקורס שהכי מתאים לך?

אני מאשר קבלת הצעות
והטבות בטלפון או SMS
X