*2044

חודש לימודים מתנה! בהרשמה לקורס >>

כניסת תלמידים
סניפים

מאמרים

 • התפתחות טכנולוגיית המסחר והתקשורת הפכה את עולמנו לכפר גלובאלי קטן. הקמת חברה בחו"ל דורשת ידע בשפה הבינלאומית של ימינו – אנגלית.


 • לימודי אנגלית לילדים בגילאים מוקדמים יכולים להקנות ידע ולסייע לילדכם – כך שנקודת הפתיחה שלהם בחיים תהיה גבוהה יותר.


 • קריאה באנגלית היא החלק הבסיסי והראשוני בלימודי אנגלית. לקרוא באנגלית משפר את רמת השפה ואוצר המילים באנגלית. איך לומדים לקרוא באנגלית? כל המידע כאן


 • הרומן הינו אחד משלושת הרומנים הגדולים שפרסם פרנץ קפקא, והספר נחשב לאחת מהיצירות המשפיעות ביותר של המאה העשרים.


 • יש הבדל גדול בין המשמעות של Replay ו-Reply, ועדיין לא מעט אנשים מתבלבלים ביניהן כאשר הם כותבים באנגלית. לפעמים מדובר בטעות של תום לב או היסח הדעת, אך לרוב מי שטועה ומחליף בין המילים באמת ובתמים עושה שגיאה בלי להבין על שם מה הטעות.


 • מוניקה לווינסקי, האישה, ההדחה והסיפור המלא בהרצאת TED מרתקת על הסיפור האישי שלה שהפך לסיפור עולמי.


 • המתבגרים שלכם רוצים ללמוד אנגלית? ריכזנו עבורכם 5 טיפים מועילים שיעזרו להם על לימודי השפה./


 • תתפלאו אבל אנגלית משפטית זה לא רק למשפטנים. אז למי זה יכול לעזור ולמה זה נחוץ בדיוק?


 • היכולת לנהל שיחה קולחת באנגלית במבטא מרשים היא יתרון גדול בייחוד עבור אנשי עסקים, נציגי חברות, דוברים ובעלי תפקידי מפתח. מדוע זה חשוב והיכן ניתן לשפר את האנגלית המדוברת ביעילות?


 • לילדים אמנם קל יותר לקלוט שפה זרה, אבל לימוד אנגלית זה לא מעשה קסם. מעבר לבחירה בקורס ובמורים המתאימים ביותר גם להורים יש תפקיד בתהליך הלימודי


 • בשנות ה-70 וה-80 הטלווויזה החינוכית שידרה מספר תוכניות לימוד אנגלית לילדים שחלקן הפכו למיתולוגיות. מוזמנים להיזכר ב"גבי ודבי", נייבורס", שריף גודמן וסוזי מילר


 • כשחם בחוץ צריך לזוז! בואו לרקוד ולשפר את אוצר המילים באנגלית שלכם עם להקת Balken Beat BoX והשיר המטריף Part of the Glory


חדשות

דף הבית >> כלים ללימוד אנגלית >> מאמרים נבחרים באנגלית | וול סטריט >> לימודי אנגלית משפטית – למה זה נחוץ?

לימודי אנגלית משפטית – למה זה נחוץ?

כולנו יודעים ששליטה בשפה האנגלית חשובה והכרחית לרבים מתחומי החיים האישיים שלנו, בזה אין ספק. בעוד שרובנו מכירים בחשיבות של אנגלית בחיים האישיים שלנו, כאשר מתמקדים בשימוש ובחשיבות של השפה בחיינו המקצועיים, יותר ויותר חברות ועסקים בוחרים להעסיק עובדים בעלי שליטה בעלי רמת שליטה של שפת אם בשפה האנגלית, עם ידע רחב באנגלית עסקית.

השליטה באנגלית עסקית חיונית במקצועות רבים ואין ספק שיש חשיבות גדולה לאוצר המילים שלכם, יכולת השליטה בשפה, הכרות עם הניואנסים הקטנים והמשמעויות הרבות של השפה. דומה כי חשיבות זו מקבלת משנה תוקף כאשר מדובר במקצועות המשפט ועולם החוק, בהם הביקוש לאנגלית משפטית נעשה חלק אינטגלי והכרחי להתקדמות הקריירה.

לימודי אנגלית משפטית - זה כדאי

אז למה בדיוק צריך את זה בכלל?

במהלך לימודי תואר במשפטים, השימוש בשפה האנגלית נתפס כלא הכרחי למען הצלחת קריירה בעולם המשפט. ברוב מוסדות הלימוד למשפטים, תכנית הלימודים ברובה מתבססת על חוקי המשפט במדינת ישראל, ולכן חומרי הלימוד נשענים על פסקי דין מהארץ ומהעולם והם ברובם בשפה העברית. למעשה, רק חלק קטן מהתוכניות באקדמיה משלבות אנגלית משפטית כחלק מהותי בלימודי. 

ובכל זאת, עם התפתחות שוק העבודה והתגברות הגלובליזציה והתפשטות השפה האנגלית, עלתה גם הדרישה לאנגלית משפטית טובה, קרי אוצר מילים רחב, יכולות שפה משופרות, ויכולות ניהול שיחה באנגלית.החדירה של מושגים מעולם המשפט הבינ"ל, ובפרט הצורך שנובע מהשילוב שבין עסקים ומשפטים - מעלים את הדרישה לשיפור כישורי השפה.

5 סיבות מדוע חשוב למשפטנים ועורכי דין ללמוד אנגלית משפטית?

 1. היכרות עם ביטויים ומושגים ייחודיים לעולם המשפט אשר יובילו לניסוח המשפטי המקובל בכתב ובעל פה.
 2. הבנה מעמיקה של מסמכים משפטיים נפוצים באנגלית תוך ניתוח תנאים חשובים בחוזים ומשמעותם.
 3. יכולת התנהלות מול לקוחות זרים.
 4. היכרות עם עולם המשפט האנגלי והאמריקאי שיאפשר ללומדים קבלה למשרות יוקרתיות בחו"ל.
 5. שיפור הביטחון העצמי בשפה האנגלית ובקריירה המשפטית.

משפטנים ועורכי דין יקרים, עולם המשפט הבינלאומי צובר תאוצה, אז – אל תישארו מאחור, תשאפו להגיע רחוק כבעלי קריירה בעולם המשפט ותתחילו בלימודי אנגלית משפטית!

בהצלחה!

רוצה לקבל המלצה לקורס שהכי מתאים לך?

אני מאשר קבלת הצעות
והטבות בטלפון או SMS
X