*2044

חודש לימודים מתנה! בהרשמה לקורס >>

כניסת תלמידים
סניפים

מאמרים

 • נואם כריזמטי, סוחף וחלק בלתי נפרד מההיסטוריה האמריקאית - נאום ההכתרה של ג'ון קנדי נחשב לאחד מהנאומים הפוליטיים הטובים של כל הזמנים. בואו ללמוד מהנשיא המוכשר.


 • לימודי אנגלית לילדים בגילאים מוקדמים יכולים להקנות ידע ולסייע לילדכם – כך שנקודת הפתיחה שלהם בחיים תהיה גבוהה יותר.


 • ללמוד אנגלית עם גולדה מאיר? בוודאי! בנאום חוצב להבות ובאנגלית רהוטה בפני עצרת האו"ם ראשת ממשלת ישראל מדברת על חזון השלום במזה"ת.


 • הדוגמנית המפורסמת, קמרון ראסל, נותנת הרצאה מרתקת על חשיבות המראה והיופי במסגרת הרצאות TED. לימדו מילים חדשות באנגלית מעולם הזוהר.


 • קריאה באנגלית היא החלק הבסיסי והראשוני בלימודי אנגלית. לקרוא באנגלית משפר את רמת השפה ואוצר המילים באנגלית. איך לומדים לקרוא באנגלית? כל המידע כאן


 • YES YOU CAN! - ללמוד אנגלית עם נשיא ארה"ב בנאומו המפורסם ביותר , לימדו מילים חדשות באנגלית עם הנשיא אובמה.


 • למה לא ללמוד אנגלית עם צ'ארלי צ'פלין? צפו בנאומו המפורסם מהסרט "הדיקטטור הגדול" ושפרו את האנגלית שלכם תוך כדי


 • הנאום של מרטין לותר קינג הוא אחד מהמפורסמים בהיסטוריה. הוא גם טקסט נהדר לשיפור האנגלית שלכם - כנסו לעמוד והתחילו לתרגל!


 • הנאום של קן רובינסון מסביר איך בתי הספר הרסו את היצירתיות והוא גם טקסט נהדר לשיפור מיומנות השפה והקריאה באנגלית, בואו לקרוא ולתרגל!


 • דן גילברט מלמד אותנו בהרצאתו על מדע האושר. הרצאתו של גילברט מבוססת על סיפרו אשר עוסק במדע ובאמנות של האושר. גילברט מבחין בין בני אדם לבע"ח, מסביר מה ההבדל בין אושר טבעי לאושר מלאכותי ועוד היבטים מפתיעים לגבי האושר שלנו.


 • לימוד אנגלית תוך שמיעת הרצאה הינה שיטה מומלצת ללמידת אנגלית. הרצאת TED של יאן דלאגיו בשם YOU'RE DOING IT WRONG, טקסט מלא ללימוד אנגלית ואוצר מילים


 • הרומן הינו אחד משלושת הרומנים הגדולים שפרסם פרנץ קפקא, והספר נחשב לאחת מהיצירות המשפיעות ביותר של המאה העשרים.


 • מוניקה לווינסקי, האישה, ההדחה והסיפור המלא בהרצאת TED מרתקת על הסיפור האישי שלה שהפך לסיפור עולמי.


 • יש הבדל גדול בין המשמעות של Replay ו-Reply, ועדיין לא מעט אנשים מתבלבלים ביניהן כאשר הם כותבים באנגלית. לפעמים מדובר בטעות של תום לב או היסח הדעת, אך לרוב מי שטועה ומחליף בין המילים באמת ובתמים עושה שגיאה בלי להבין על שם מה הטעות.


 • המתבגרים שלכם רוצים ללמוד אנגלית? ריכזנו עבורכם 5 טיפים מועילים שיעזרו להם על לימודי השפה./


 • כשחם בחוץ צריך לזוז! בואו לרקוד ולשפר את אוצר המילים באנגלית שלכם עם להקת Balken Beat BoX והשיר המטריף Part of the Glory


5 טיפים ללימוד אנגלית לבני נוער

"סורי, איי דונט ספיק אינגליש". חוסר היכולת של רבים מן האנשים לדעת את שפת האנגלית מלווה בחוסר ביטחון המהווה קושי מסוים במהלך חייהם. הפלח באוכלוסייה אשר מחויב לעבור את הקושי הראשון בשפה הינם בני הנוער הניגשים לבחינת הבגרות באנגלית. במהלך הבגרויות, התלמידים נחשפים לחשיבותם הרבה של לימודי אנגלית לבני נוער אשר יתרמו להם לצבירת ביטחון בשפה, להצלחה במבחן הבגרות והחשוב מכל - הבנה ששפת האנגלית הכרחית לאיכות חייהם.

טיפים ללימוד אנגלית בבני נוערמלבד חשיבות ההצלחה בבגרויות, חשיבות ידיעת השפה  באה לידי ביטוי גם לאחר לימודי התיכון, בתפקידים מסוימים בשירות הצבאי, בהתנהלות קלה ב"טיול הגדול" לאחר צבא, בעבודות שונות בחו"ל, במהלך הלימודים האקדמיים ובבניית קריירה איכותית ומיטבית בכל מקצוע שיבחרו. לכן, אותם בני נוער ששפת האנגלית אינה שפת האם שלהם ואינם למדו אנגלית מגיל צעיר, חשוב יהיה לשלבה בשלב זה של חייהם באמצעות לימודי אנגלית לבני נוער.

מלבד קורסי האנגלית שניתן לעבור, בו ירכשו את הבסיס לשפה, החוקים והכללים, חשוב שהשפה תהווה כחלק בלתי נפרד מחיי בני הנוער על מנת לתרגל, לשמר ולהעשיר את השפה לטווח הארוך.

אז בשביל להקל על תהליך הלמידה ריכזנו עבורכם 5 טיפים ללימוד אנגלית לבני נוער:

 1. קריאת ספרים ומגזינים בתחומים שמעניינים אותם  גם אם לא מבינים את כל המילים! קריאה לטווח הארוך תשפר את הרחבת אוצר המילים, איות המילים באופן נכון וקצב הקריאה.
 2. צפייה בסרטים עם או בלי תרגום – שמיעת השפה האנגלית תתרום לבני הנוער להכיר כיצד נשמעות מילים באופן נכון, כיצד בונים תחביר למשפטים באנגלית והכרת סלנגים שונים בשפה. בדומה לכך, ניתן להאזין לשירים באנגלית.
 3. תוכנות מיוחדות באינטרנט לתרגול עצמי באנגלית – המתבססות על אוצר מילים, תחביר, שמיעה תוך ניסוי וטעיה.
 4. לכתוב סיפור בהמשכים בשפה האנגלית – על מנת ללמוד את הדקדוק בשפה יש להתאמן על כך. בעת ניסיון כתיבה בשפה, ניתן יהיה לבחור את הזמנים הנכונים, התחביר הנכון ולכתוב באופן הטוב ביותר בקצב אישי.
 5. לא לחשוש לנסות לשוחח באנגלית – אם זה בטיול בחו"ל, עם קרובי משפחה וחברים דוברי השפה, יציאה לפרויקט תגלית ועוד. על מנת לדעת כיצד לדבר נכון , לא מספיק רק אוצר מילים, אלא הכרחי ביותר לשוחח בשפה, להשתפשף ולהגביר את הביטחון העצמי והשליטה.

המסקנה החשובה היא – אל תחששו! הכניסו את האנגלית כחלק מחייכם - תקראו, תכתבו, תשמעו, תדברו, תטעו ובסוף תצליחו!

"מי שמעז – מצליח".

 

רוצה לקבל המלצה לקורס שהכי מתאים לך?

אני מאשר קבלת הצעות
והטבות בטלפון או SMS
X